Aukce XXVII./2016
Bedřich Blažek
Chalupy v zimě
Id: 13604
tempera/karton, rozměr 33,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, sklo štípnuté a volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč
Josef Soukup
Konvolut dvou kusů
Id: 13803
1) Podzimní les, olej/lepenka, rozměr 21 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, volně loženo, nerámováno, původní stav; 2) Potůček, kolorovaná kresba/lepenka, rozměr ve výřezu 14,5 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, popis Hostomice, paspartováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 100 Kč
Emanuel Frinta
Dívčí akt
Id: 11802
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40 x 15,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 19.3.27, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Zdeněk Baloun
Na Petříně
Id: 12601
tempera/karton, rozměr ve výřezu 36 x 52 cm, signován vlevo dole, datováno 1973, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 000 Kč
Bohumil Mareček
Chata Daliborka
Id: 13603
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, popis, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 000 Kč
Ladislav Kuklík
Konvolut dvou kusů
Id: 10903
litografie/papír; 1) Beze jména, rozměr ve výřezu 51,5 x 34 cm, signováno uprostřed dole, datováno 75; 2) Bohnice, rozměr ve výřezu 26,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, vlevo dole č. 19/80; vše zaskleno, paspartováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
František Čermák
Kytice růží
Id: 9301
olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Josef Liesler
Oči
Id: 9403
litografie/papír, rozměr tisku 26,5 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, vlevo dole č. 58/100, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 800 Kč
Franta Volf
Mladí rybáři
Id: 12503
olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno,
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Jan Melichar
Kytice
Id: 15005
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, volné plátno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 700 Kč
Neznačeno
Akt
Id: 12005
olej/karton, rozměr 42 x 32,5 cm, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Ludmila Jiřincová
Poklad
Id: 9807
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 22 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 615 Kč
Alois Tužinský (Tužina)
Mladý porost
Id: 15003
olej/karton, rozměr 35 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Maxmilián Duchek
Slib
Id: 10104
kombinovaná technika/akvarel/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, značně otlučený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Karl Viktor Mayr
Kasárna
Id: 13802
akvarel/papír, rozmvěr ve výřezu 29 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datace 1918, popis, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč