Aukce XXVII./2016
Kamil Linhart
Na Baltu
Id: 10707
olej/lepenka, rozměr 28,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 51
Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 6203
strukturální malba/sololit , rozměr 31 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 83, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
38 000 Kč
Ladislav Šaloun
Zrazená
Id: 14101
patinovaná sádra, celková výška 67 cm, značeno Š, drobné povrchové odřeniny, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 51
Václav Březina
Rozkvetlé máky
Id: 16101
olej/karton, rozměr 30 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
35 000 Kč
Jaroslav Šetelík
Pohled z Kampy
Id: 14511
olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno na blindrámu, novodobě rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč
Zdeněk Burian
Elitní letec Biggles
Id: 12104
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 18 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
31 000 Kč
Jaro Procházka
Na Rusavě
Id: 13105
olej/plátno, rozměr 63 x 82 cm, signováno vlevo dole, doporučeno čistit, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
31 000 Kč
Zamrzlý potok u staré hospody
Id: 10902
olej/plátno, rozměr 64 x 77 cm, signováno vpravo dole K. Vojtová, datováno 1881, oděrky na rámu, poškozené volné plátno, oděrky v malbě, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 65
Stanislav Podhrázský
Setkání
Id: 11501
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 71 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, lokálně drobné hnědé tečky na papíře, majitelem získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
30 000 Kč
Oldřich Blažíček
Studie k Procesí
Id: 14403
olej/karton, rozměr 30 x 32,7 cm, signováno vlevo dole, datováno 1912, obraz v původním stavu, značně poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
27 555 Kč
Ludmila Jiřincová
Hlava/Odpočívající
Id: 6017
oboustranný obraz, pastel/papír, rozměr ve výřezu každého 29 x 22 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
27 000 Kč
František Jiroudek
Zátiší s jablky
Id: 13705
olej/plátno, rozměr 46 x 54,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 1989, popis na zadní straně, lehce volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
27 000 Kč
Josef Soukup
Baška
Id: 13801
olej/plátno/karton, rozměr 34 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 000 Kč
Josef Fiala
U řeky
Id: 12004
olej/plátno/karton, rozměr 25,5 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
26 000 Kč
Luděk Pešek
Slévárna
Id: 15601
olej/plátno, rozměr 95 x 127 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, rozklížený rám, doporučeno čistit, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč