Čas na serveru 07:41:28

Aukce XXVII./2016

Kamil Linhart - Na Baltu

Kamil Linhart
Na Baltu

Id: 10707

olej/lepenka, rozměr 28,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 51

Jan Kristofori - Hudební motiv

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 6203

strukturální malba/sololit , rozměr 31 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 83, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Ladislav Šaloun - Zrazená

Ladislav Šaloun
Zrazená

Id: 14101

patinovaná sádra, celková výška 67 cm, značeno Š, drobné povrchové odřeniny, původní stav

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 51

Václav Březina - Rozkvetlé máky

Václav Březina
Rozkvetlé máky

Id: 16101

olej/karton, rozměr 30 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
9 500

35 000

Detail

Jaroslav Šetelík - Pohled z Kampy

Jaroslav Šetelík
Pohled z Kampy

Id: 14511

olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno na blindrámu, novodobě rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Zdeněk Burian - Elitní letec Biggles

Zdeněk Burian
Elitní letec Biggles

Id: 12104

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 18 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše ve výborném stavu

Vyvolávací cena:
11 000

31 000

Detail

Jaro Procházka - Na Rusavě

Jaro Procházka
Na Rusavě

Id: 13105

olej/plátno, rozměr 63 x 82 cm, signováno vlevo dole, doporučeno čistit, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

  Autor neurčen - Zamrzlý potok u staré hospody

Zamrzlý potok u staré hospody

Id: 10902

olej/plátno, rozměr 64 x 77 cm, signováno vpravo dole K. Vojtová, datováno 1881, oděrky na rámu, poškozené volné plátno, oděrky v malbě, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

30 000

Detail

Příhozy: 65

Stanislav Podhrázský - Setkání

Stanislav Podhrázský
Setkání

Id: 11501

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 71 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, lokálně drobné hnědé tečky na papíře, majitelem získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:
18 000

30 000

Detail

Oldřich Blažíček - Studie k Procesí

Oldřich Blažíček
Studie k Procesí

Id: 14403

olej/karton, rozměr 30 x 32,7 cm, signováno vlevo dole, datováno 1912, obraz v původním stavu, značně poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

27 555

Detail

Ludmila Jiřincová - Hlava/Odpočívající

Ludmila Jiřincová
Hlava/Odpočívající

Id: 6017

oboustranný obraz, pastel/papír, rozměr ve výřezu každého 29 x 22 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
9 000

27 000

Detail

František Jiroudek - Zátiší s jablky

František Jiroudek
Zátiší s jablky

Id: 13705

olej/plátno, rozměr 46 x 54,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 1989, popis na zadní straně, lehce volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Josef Soukup - Baška

Josef Soukup
Baška

Id: 13801

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Josef Fiala - U řeky

Josef Fiala
U řeky

Id: 12004

olej/plátno/karton, rozměr 25,5 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 900

26 000

Detail

Luděk  Pešek - Slévárna

Luděk Pešek
Slévárna

Id: 15601

olej/plátno, rozměr 95 x 127 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, rozklížený rám, doporučeno čistit, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

26 000

Detail