Aukce XXVII./2016
Antonín Pelc
Houslistka
Id: 13501
tempera/papír, rozměr 35,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 1959, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
18 500 Kč
Jaroslav Kafka
Zátiší s hlavou a třešněmi
Id: 9401
tempera/papír, rozměr ve výřezu 25 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 500 Kč
Příhozy: 58
Václav Boštík
Kruh
Id: 9802
suchá jehla/kolorováno pastelem/papír, velikost tisku 17,5 x 13 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
17 100 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Modrý tvar
Id: 12002
olej/karton, rozměr 54 x 40 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, obraz ve výborném původním stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
16 500 Kč
Josef Písecký (Liška)
Březový háj
Id: 13205
olej/karton, rozměr 49,5 x 64,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1913, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
16 000 Kč
Neznačeno
Tanečnice
Id: 13201
mahagon/kov, art deco, celková výška 35,5 cm, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 600 Kč
Salvador Dalí
Sen
Id: 10602
litografie/ruční papír, velikost tisku 45 x 35,8 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno,nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Zdeněk Miler
Zimní radovánky
Id: 11901
Zdeněk Miler(?), malba pro animaci, rozměr ve výřezu 12 x 21 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně značka "Bratři v triku", původní stav
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
15 500 Kč
Neznačeno
Větrné údolí u Mödlingu
Id: 10705
olej/plátno, rozměr 61,5 x 89 cm, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 500 Kč
Bohuslav Reynek
Petrkov
Id: 12902
sešit obsahující 10 suchých jehel, vydavatelství Bonaventura, 1993, výtisk číslo 49/100
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
15 500 Kč
Zdeněk Mlčoch
Razítka
Id: 13001
olej/plátno, rozměr 94,5 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, olištování nekompletní, drobně poškozená a zašpiněná malba, původní stav
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
15 100 Kč
Ferdinand Lepie
Zámek Glam
Id: 14406
olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na obraze, lehce protlačené plátno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
14 500 Kč
Vilém Plocek
Rybářský přístav
Id: 12202
tempera/papír, rozměr ve výřezu 39 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, paspartováno, zaskleno, obraz i rám v původním stavu, rám lehce rozeschlý
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 300 Kč
Otakar Hůrka
Tůňka
Id: 9102
olej/plátno/karton, rozměr 67 x 96 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, obraz lehce prohnutý, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
14 000 Kč
Příhozy: 52
Marie Čermínová - Toyen
Střelnice
Id: 14901
kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 8,3 x 13 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
14 000 Kč