Čas na serveru 22:03:53

Aukce XXVII./2016

Antonín Pelc - Houslistka

Antonín Pelc
Houslistka

Id: 13501

tempera/papír, rozměr 35,5 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 1959, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
10 500

18 500

Detail

Jaroslav Kafka - Zátiší s hlavou a třešněmi

Jaroslav Kafka
Zátiší s hlavou a třešněmi

Id: 9401

tempera/papír, rozměr ve výřezu 25 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Příhozy: 58

Václav Boštík - Kruh

Václav Boštík
Kruh

Id: 9802

suchá jehla/kolorováno pastelem/papír, velikost tisku 17,5 x 13 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

17 100

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Modrý tvar

Jaroslav Veris (Zamazal)
Modrý tvar

Id: 12002

olej/karton, rozměr 54 x 40 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, obraz ve výborném původním stavu

Vyvolávací cena:
2 200

16 500

Detail

Josef Písecký (Liška) - Březový háj

Josef Písecký (Liška)
Březový háj

Id: 13205

olej/karton, rozměr 49,5 x 64,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1913, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

16 000

Detail

  Neznačeno - Tanečnice

Neznačeno
Tanečnice

Id: 13201

mahagon/kov, art deco, celková výška 35,5 cm, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

15 600

Detail

Salvador Dalí - Sen

Salvador Dalí
Sen

Id: 10602

litografie/ruční papír, velikost tisku 45 x 35,8 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno,nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Zdeněk Miler - Zimní radovánky

Zdeněk Miler
Zimní radovánky

Id: 11901

Zdeněk Miler(?), malba pro animaci, rozměr ve výřezu 12 x 21 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně značka "Bratři v triku", původní stav

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Neznačeno - Větrné údolí u Mödlingu

Neznačeno
Větrné údolí u Mödlingu

Id: 10705

olej/plátno, rozměr 61,5 x 89 cm, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

15 500

Detail

Bohuslav Reynek - Petrkov

Bohuslav Reynek
Petrkov

Id: 12902

sešit obsahující 10 suchých jehel, vydavatelství Bonaventura, 1993, výtisk číslo 49/100

Vyvolávací cena:
7 000

15 500

Detail

Zdeněk Mlčoch - Razítka

Zdeněk Mlčoch
Razítka

Id: 13001

olej/plátno, rozměr 94,5 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, olištování nekompletní, drobně poškozená a zašpiněná malba, původní stav

Vyvolávací cena:
6 000

15 100

Detail

Ferdinand Lepie - Zámek Glam

Ferdinand Lepie
Zámek Glam

Id: 14406

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na obraze, lehce protlačené plátno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
14 000

14 500

Detail

Vilém  Plocek - Rybářský přístav

Vilém Plocek
Rybářský přístav

Id: 12202

tempera/papír, rozměr ve výřezu 39 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, paspartováno, zaskleno, obraz i rám v původním stavu, rám lehce rozeschlý

Vyvolávací cena:

14 300

Detail

Otakar Hůrka - Tůňka

Otakar Hůrka
Tůňka

Id: 9102

olej/plátno/karton, rozměr 67 x 96 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, obraz lehce prohnutý, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

14 000

Detail

Příhozy: 52

Marie Čermínová - Toyen - Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Střelnice

Id: 14901

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 8,3 x 13 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
9 500

14 000

Detail