Aukce XXVII./2016
Peter Matejka
Zátiší s pomerančem
Id: 14402
olej/překližka, rozměr 24,5 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, zašpiněná malba, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
25 000 Kč
Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 10501
strukturální malba/sololit, rozměr 30,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, oděrky na rámu, původní rámování, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
24 000 Kč
Karel Jílek
Potok u Heroltic
Id: 14517
olej/plátno, rozměr 78 x 62,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, rám ve velmi dobrém původním stavu, obraz pochází ze sbírky Dr. Weinera, Brno
Vyvolávací cena:
9 800 Kč
24 000 Kč
Kamil Lhoták
Letiště
Id: 15102
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 47, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
23 000 Kč
Malinský
Podzimní chaloupky
Id: 8703
olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm signováno vlevo dole, volné plátno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 48
Endre Nemes
Bez názvu
Id: 12402
kombinovaná technika/pastel/papír, velikost listu 24 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
21 600 Kč
Příhozy: 50
Josef Istler
Abstraktní strom
Id: 10504
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 58 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 89, zaskleno, autorsky rámováno, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
21 100 Kč
Karel Souček (Bor)
Karávna I.
Id: 11101
nesignováno, olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, novodobě rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
21 000 Kč
Karel Kostial
Malostranské náměstí
Id: 13204
olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno na zadní straně, napnuto na novém blindrámu, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Robert Piesen
Stromy
Id: 14519
litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 7/I/1959, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč
Roman Franta
Brouci
Id: 13703
olej/karton, rozměr 43,5 x 56 cm, signováno vpravo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 088 Kč
František Škrabánek
Rozkvetlá louka
Id: 9303
olej/lepenka, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
20 000 Kč
Václav Koutský
V bufetu
Id: 14504
olej/plátno, rozměr plátna 33 x 38 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, rámováno, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
20 000 Kč
Poezie
Id: 13207
mramor/mosazná ratolest, celková výška 33,5 cm, špatně čitelná signatura, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
19 600 Kč
Figura
Id: 11801
cín, výška 19 cm, velmi raná práce, signováno monogramem OZ na podstavci, datováno 62, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 501 Kč
Příhozy: 54