Čas na serveru 18:40:38

Aukce XXVII./2016

Peter Matejka - Zátiší s pomerančem

Peter Matejka
Zátiší s pomerančem

Id: 14402

olej/překližka, rozměr 24,5 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, zašpiněná malba, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
9 500

25 000

Detail

Jan Kristofori - Hudební motiv

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 10501

strukturální malba/sololit, rozměr 30,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, oděrky na rámu, původní rámování, původní stav

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Karel Jílek - Potok u Heroltic

Karel Jílek
Potok u Heroltic

Id: 14517

olej/plátno, rozměr 78 x 62,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, rám ve velmi dobrém původním stavu, obraz pochází ze sbírky Dr. Weinera, Brno

Vyvolávací cena:
9 800

24 000

Detail

Kamil Lhoták - Letiště

Kamil Lhoták
Letiště

Id: 15102

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 47, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
7 500

23 000

Detail

Malinský - Podzimní chaloupky

Malinský
Podzimní chaloupky

Id: 8703

olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm signováno vlevo dole, volné plátno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 48

Endre  Nemes - Bez názvu

Endre Nemes
Bez názvu

Id: 12402

kombinovaná technika/pastel/papír, velikost listu 24 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

21 600

Detail

Příhozy: 50

Josef  Istler - Abstraktní strom

Josef Istler
Abstraktní strom

Id: 10504

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 58 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 89, zaskleno, autorsky rámováno, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
9 500

21 100

Detail

Karel Souček (Bor) - Karávna I.

Karel Souček (Bor)
Karávna I.

Id: 11101

nesignováno, olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, novodobě rámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
9 000

21 000

Detail

Karel Kostial - Malostranské náměstí

Karel Kostial
Malostranské náměstí

Id: 13204

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno na zadní straně, napnuto na novém blindrámu, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Robert Piesen  - Stromy

Robert Piesen
Stromy

Id: 14519

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 7/I/1959, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Roman Franta - Brouci

Roman Franta
Brouci

Id: 13703

olej/karton, rozměr 43,5 x 56 cm, signováno vpravo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 088

Detail

František Škrabánek - Rozkvetlá louka

František Škrabánek
Rozkvetlá louka

Id: 9303

olej/lepenka, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

20 000

Detail

Václav Koutský - V bufetu

Václav Koutský
V bufetu

Id: 14504

olej/plátno, rozměr plátna 33 x 38 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, rámováno, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:
4 200

20 000

Detail

  Autor neurčen - Poezie

Poezie

Id: 13207

mramor/mosazná ratolest, celková výška 33,5 cm, špatně čitelná signatura, původní stav

Vyvolávací cena:

19 600

Detail

Olbram Zoubek - Figura

Figura

Id: 11801

cín, výška 19 cm, velmi raná práce, signováno monogramem OZ na podstavci, datováno 62, původní stav

Vyvolávací cena:

18 501

Detail

Příhozy: 54