Aukce XXVII./2016
Jiří Mocek
Koleje
Id: 14701
olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 07, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
Jan Kristofori
Hodiny
Id: 10503
strukturální malba/sololit, rozměr 31,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč
Václav Hejna
Pražský motiv
Id: 13302
olej/plátno/karton, rozměr 35,5 x 104,5 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 500 Kč
František Škrabánek
Šumava
Id: 13601
olej/karton, 33,5 x 43 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 166 Kč
Friedrich Gornik
Kalamář
Id: 14408
bronzová plastika, délka 52 cm, výška 15,5 cm, značeno na zadní straně, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Před západem slunce
Id: 11201
olej/překližka, rozměr 20 x 29 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu, na zadní straně věnování a popis
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 500 Kč
Karel Špillar
Sedící dívka
Id: 11301
kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 55 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1927, popis, paspartováno, zaskleno, původní Eckův rám, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
Max Švabinský
Sedící stařenka
Id: 13402
litografie/papír, rozměr ve výřezu 53,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, tužkou, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír lokálně pomačkán, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 500 Kč
František X. Diblík
Alej
Id: 15203
olej/plátno, rozměr 41 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 500 Kč
František Max
Týnský chrám
Id: 11001
olej/lepenka, rozměr 33 x 45 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu, seschlý rám
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
6 390 Kč
František Zikmund
Zátiší s vajíčkem
Id: 14507
olej/plátno, rozměr 21 x 61 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 200 Kč
Josef Sudek
Jihočeský rybník
Id: 9603
bromostříbrná fotografie, rozměr 10 x 28 cm, razítko z ateliéru na zadní straně, drobné poškození uprostřed fotografie, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč
Kamil Lhoták
Stan a balón nad krajinou
Id: 9806
serigrafie/papír/kolorováno, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 82, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč
Václav F. Ulšmíd
Říčka
Id: 15202
olej/plátno/karton, rozměr 48 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 1939, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Miloš Novák
V hutích
Id: 15604
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 55 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, lehce prohnutý list, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč