Čas na serveru 12:25:44

Aukce XXVII./2016

Jiří Mocek - Koleje

Jiří Mocek
Koleje

Id: 14701

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 07, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kristofori - Hodiny

Jan Kristofori
Hodiny

Id: 10503

strukturální malba/sololit, rozměr 31,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Václav Hejna - Pražský motiv

Václav Hejna
Pražský motiv

Id: 13302

olej/plátno/karton, rozměr 35,5 x 104,5 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Škrabánek - Šumava

František Škrabánek
Šumava

Id: 13601

olej/karton, 33,5 x 43 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

7 166

Detail

Friedrich Gornik - Kalamář

Friedrich Gornik
Kalamář

Id: 14408

bronzová plastika, délka 52 cm, výška 15,5 cm, značeno na zadní straně, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Před západem slunce

Jan Bohumil Pospíšil
Před západem slunce

Id: 11201

olej/překližka, rozměr 20 x 29 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu, na zadní straně věnování a popis

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Karel Špillar - Sedící dívka

Karel Špillar
Sedící dívka

Id: 11301

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 55 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1927, popis, paspartováno, zaskleno, původní Eckův rám, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Sedící stařenka

Max Švabinský
Sedící stařenka

Id: 13402

litografie/papír, rozměr ve výřezu 53,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, tužkou, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír lokálně pomačkán, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

František X. Diblík - Alej

František X. Diblík
Alej

Id: 15203

olej/plátno, rozměr 41 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

František  Max - Týnský chrám

František Max
Týnský chrám

Id: 11001

olej/lepenka, rozměr 33 x 45 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu, seschlý rám

Vyvolávací cena:
2 600

6 390

Detail

František Zikmund - Zátiší s vajíčkem

František Zikmund
Zátiší s vajíčkem

Id: 14507

olej/plátno, rozměr 21 x 61 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

6 200

Detail

Josef Sudek - Jihočeský rybník

Josef Sudek
Jihočeský rybník

Id: 9603

bromostříbrná fotografie, rozměr 10 x 28 cm, razítko z ateliéru na zadní straně, drobné poškození uprostřed fotografie, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Kamil Lhoták - Stan a balón nad krajinou

Kamil Lhoták
Stan a balón nad krajinou

Id: 9806

serigrafie/papír/kolorováno, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 82, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

6 000

Detail

Václav F. Ulšmíd - Říčka

Václav F. Ulšmíd
Říčka

Id: 15202

olej/plátno/karton, rozměr 48 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 1939, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Miloš Novák - V hutích

Miloš Novák
V hutích

Id: 15604

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 55 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 52, lehce prohnutý list, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail