Čas na serveru 14:04:28

Aukce XXXIII./2016

Václav Souček - Zlatá ulička

Václav Souček
Zlatá ulička

Id: 47205

akvarel/papír, rozměr 28 x 37 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Alex Adolf Jelínek - Lidové slavnosti

Alex Adolf Jelínek
Lidové slavnosti

Id: 46906

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 50 cm, signováno vpravo dole, lokální skvrnka na tisku, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
600

600

Detail

  Autor neurčen - Žáby

Žáby

Id: 45520

litografie/papír, velikost tisku 26 x 36 cm, v minulosti přeloženo, lokálně poškozeno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
300

400

Detail