Aukce XXXIII./2016
Václav Souček
Zlatá ulička
Id: 47205
akvarel/papír, rozměr 28 x 37 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Alex Adolf Jelínek
Lidové slavnosti
Id: 46906
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 50 cm, signováno vpravo dole, lokální skvrnka na tisku, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
Žáby
Id: 45520
litografie/papír, velikost tisku 26 x 36 cm, v minulosti přeloženo, lokálně poškozeno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
400 Kč