Aukce XXXIII./2016
Otakar Hůrka
Řeka v údolí
Id: 47902
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 500 Kč
Vladimír Jandejsek
Postavy ve městě
Id: 48611
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1983, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
František Gross
Konvolut dvou kusů
Id: 45305
kresba/papír, Strojky - velikost ve výřezu 12,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 46; Strojek - velikost listu 12 x 7 cm, signováno vpravo dole, datováno 46; paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 007 Kč
Robert Schlosser
Pohádkový motiv
Id: 45006
olej/plátno, rozměr 64,5 x 44 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Země
Id: 45101
litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Pavel Vavrys
Klečící
Id: 47005
olej/plátno, rozměr 115 x 120, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno, lokálně poškozeno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč
Neznačeno
Muž s helmicí
Id: 47010
olej/plátno, rozměr 88 x 72,5 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, 18. století, na obrazu drobná poškození, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
Josef Lehoučka
Hořící keř
Id: 47415
olej/deska, rozměr 26 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno 75, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
Dušan Svrátka
Tiene
Id: 47424
akryl/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 2002, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
5 000 Kč
Bohumil Hradečný
Pohled na Kozákov
Id: 46910
olej/karton, rozměr 33 x 49 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 000 Kč
Otakar Hůrka
Zasněžený potok
Id: 47901
olej/překližka, rozměr 35 x 50 cm signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Stanislav Feikl
Pohled do kraje
Id: 48402
olej/plátno/karton, rozměr 29,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Karel Havlata
Snopy
Id: 44802
olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 900 Kč
Jaroslav Riedl
Vlčí máky
Id: 42827
olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 800 Kč
František Tichý
Černý karafiát
Id: 46806
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 6 cm, signováno uprostřed dole, datováno 48, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 800 Kč