Aukce XXXIII./2016
Viktor Oliva ml.
Jaro
Id: 42828
olej/plátno, rozměr 71 x 104 cm, signováno monogramem vpravo dole, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
Bohuslav Reynek
Konvolut dvou kusů
Id: 45304
kolorovaný linoryt/papír; Ledňáček - velikost tisku 8 x 8 cm, Pijáci - velikost tisku 5 x 7 cm, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 000 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Dítě na kopci
Id: 43802
olej/sololit, rozměr malby 30 x 25 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, volně loženo, nerámováno, drobná oděrka v levém rohu malby
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
3 900 Kč
Karel Schauer
Zimní říčka
Id: 44403
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, sigováno vlevo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
3 900 Kč
Leopold Musil
Podzim
Id: 46309
nesignováno, olej/sololit, rozměr 21,5 x 50 cm, autorský popis na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 900 Kč
Julius Lauterbach
Josefov
Id: 43902
olej/plátno podloženo kartonem, rozměr 35,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 810 Kč
Neznačeno
Jánošík a jeho skupina
Id: 46301
malba pod sklem, rozměr 30 x 47 cm, 19. století, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 700 Kč
Stanislav Sucharda
Vrba
Id: 45503
patinovaný kov, rozměr 60 x 16 cm, značeno vpravo dole, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 600 Kč
Jaroslav Mandl
Geometrie
Id: 47703
koláž/karton, rozměr 59 x 53 cm, signováno na zadní straně, datováno 2016, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
Eduard Wirth
Jezero pod horami
Id: 48610
olej/dřevo, rozměr 21,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 922, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně potvrzení o výstavě
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 600 Kč
Neznačeno
Zátiší s ovocem
Id: 47708
olej/plátno, rozměr 33 x 20,5 cm, rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 550 Kč
Emanuel Hosperger
V horském údolí
Id: 43712
olej/karton, rozměr 57 x 38 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 500 Kč
František Max
Letní chaloupky
Id: 47210
olej/karton, rozměr 38 x 49 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 500 Kč
Václav Knotek - Juhas
Pastva u rybníka
Id: 47422
olej/plátno, rozměr 70 x 97 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 300 Kč
František Škrabánek
Říční zátočina
Id: 48607
olej/plátno, rozměr 67,5 x 86 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 300 Kč