Čas na serveru 18:49:28

Aukce XXXIII./2016

Viktor Oliva ml. - Jaro

Viktor Oliva ml.
Jaro

Id: 42828

olej/plátno, rozměr 71 x 104 cm, signováno monogramem vpravo dole, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Bohuslav Reynek - Konvolut dvou kusů

Bohuslav Reynek
Konvolut dvou kusů

Id: 45304

kolorovaný linoryt/papír; Ledňáček - velikost tisku 8 x 8 cm, Pijáci - velikost tisku 5 x 7 cm, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Dítě na kopci

Vladimír Jan Hnízdo
Dítě na kopci

Id: 43802

olej/sololit, rozměr malby 30 x 25 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, volně loženo, nerámováno, drobná oděrka v levém rohu malby

Vyvolávací cena:
3 800

3 900

Detail

Karel Schauer - Zimní říčka

Karel Schauer
Zimní říčka

Id: 44403

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, sigováno vlevo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 100

3 900

Detail

Leopold Musil - Podzim

Leopold Musil
Podzim

Id: 46309

nesignováno, olej/sololit, rozměr 21,5 x 50 cm, autorský popis na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Julius Lauterbach - Josefov

Julius Lauterbach
Josefov

Id: 43902

olej/plátno podloženo kartonem, rozměr 35,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
500

3 810

Detail

  Neznačeno - Jánošík a jeho skupina

Neznačeno
Jánošík a jeho skupina

Id: 46301

malba pod sklem, rozměr 30 x 47 cm, 19. století, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

3 700

Detail

Stanislav  Sucharda - Vrba

Stanislav Sucharda
Vrba

Id: 45503

patinovaný kov, rozměr 60 x 16 cm, značeno vpravo dole, původní stav

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jaroslav Mandl - Geometrie

Jaroslav Mandl
Geometrie

Id: 47703

koláž/karton, rozměr 59 x 53 cm, signováno na zadní straně, datováno 2016, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Eduard Wirth - Jezero pod horami

Eduard Wirth
Jezero pod horami

Id: 48610

olej/dřevo, rozměr 21,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 922, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně potvrzení o výstavě

Vyvolávací cena:
1 800

3 600

Detail

  Neznačeno - Zátiší s ovocem

Neznačeno
Zátiší s ovocem

Id: 47708

olej/plátno, rozměr 33 x 20,5 cm, rámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
800

3 550

Detail

Emanuel Hosperger - V horském údolí

Emanuel Hosperger
V horském údolí

Id: 43712

olej/karton, rozměr 57 x 38 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

František  Max - Letní chaloupky

František Max
Letní chaloupky

Id: 47210

olej/karton, rozměr 38 x 49 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Knotek - Juhas - Pastva u rybníka

Václav Knotek - Juhas
Pastva u rybníka

Id: 47422

olej/plátno, rozměr 70 x 97 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

3 300

Detail

František Škrabánek - Říční zátočina

František Škrabánek
Říční zátočina

Id: 48607

olej/plátno, rozměr 67,5 x 86 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, otluky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 300

Detail