Čas na serveru 15:24:25

Aukce XXXIII./2016

  Neznačeno - Abrahám

Neznačeno
Abrahám

Id: 47007

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 11 cm, 19. století, na zadní straně popis, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 207

Detail

Ota Janeček - Dívka

Dívka

Id: 45102

kolorovaná litografe/papír, rozměr ve výřezu 30 x 18 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Josef Liesler - Milenci

Josef Liesler
Milenci

Id: 45803

kolorovaná kresba/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 21 cm, značeno uprostřed vpravo, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Petr Jaroš - Starý mlýn

Petr Jaroš
Starý mlýn

Id: 48003

olej/karton, rozměr 26,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 300

3 200

Detail

Václav Peřina - Kytice

Václav Peřina
Kytice

Id: 43703

olej/karton, rozměr 60 x 48 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

3 100

Detail

Emanuel Neumann - Cesta lesem

Emanuel Neumann
Cesta lesem

Id: 44806

olej/plátno, rozměr 46 x 34 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozena malba i rám, původní stav

Vyvolávací cena:
800

3 100

Detail

Jiří Heřman - Léto v Křížánkách

Jiří Heřman
Léto v Křížánkách

Id: 47417

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Autor neurčen - Ctitel

Ctitel

Id: 43705

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 29 cm, signováno vpravo dole monogramem, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef (Joža) Koudelka - Při žních

Josef (Joža) Koudelka
Při žních

Id: 31614

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

František  Havránek - Zimmerhansl - Hrad Bítov

František Havránek - Zimmerhansl
Hrad Bítov

Id: 44001

olej/plátno, rozměr 57 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 28, drobně poškozena malba, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

2 900

Detail

Marcel Krasický - Prodavači

Marcel Krasický
Prodavači

Id: 43710

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Leopold Musil - Zátiší s citrony

Leopold Musil
Zátiší s citrony

Id: 46305

olej/sololit, rozměr 22 x 32 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Gyula Zorkóczy - Po žních

Gyula Zorkóczy
Po žních

Id: 46608

olej/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

František  Tichý - P.F. 45

František Tichý
P.F. 45

Id: 46805

suchá jehla/papír, velikost tisku 13 x 6 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Gustav Reiter - Pohled na Malou Stranu

Gustav Reiter
Pohled na Malou Stranu

Id: 48404

olej/plátno, rozměr 75 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 800

Detail