Aukce XXXIII./2016
Neznačeno
Abrahám
Id: 47007
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 11 cm, 19. století, na zadní straně popis, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 207 Kč
Dívka
Id: 45102
kolorovaná litografe/papír, rozměr ve výřezu 30 x 18 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Josef Liesler
Milenci
Id: 45803
kolorovaná kresba/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 21 cm, značeno uprostřed vpravo, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč
Petr Jaroš
Starý mlýn
Id: 48003
olej/karton, rozměr 26,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 300 Kč
3 200 Kč
Václav Peřina
Kytice
Id: 43703
olej/karton, rozměr 60 x 48 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 100 Kč
Emanuel Neumann
Cesta lesem
Id: 44806
olej/plátno, rozměr 46 x 34 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozena malba i rám, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 100 Kč
Jiří Heřman
Léto v Křížánkách
Id: 47417
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 100 Kč
Ctitel
Id: 43705
olej/plátno/karton, rozměr 38 x 29 cm, signováno vpravo dole monogramem, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 000 Kč
Josef (Joža) Koudelka
Při žních
Id: 31614
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
František Havránek - Zimmerhansl
Hrad Bítov
Id: 44001
olej/plátno, rozměr 57 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 28, drobně poškozena malba, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 900 Kč
Marcel Krasický
Prodavači
Id: 43710
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Leopold Musil
Zátiší s citrony
Id: 46305
olej/sololit, rozměr 22 x 32 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 800 Kč
Gyula Zorkóczy
Po žních
Id: 46608
olej/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 800 Kč
František Tichý
P.F. 45
Id: 46805
suchá jehla/papír, velikost tisku 13 x 6 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Gustav Reiter
Pohled na Malou Stranu
Id: 48404
olej/plátno, rozměr 75 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč