Aukce XXXIII./2016
Karel Šimůnek
Konvolut dvou kusů
Id: 49803
otevírací obraz: 1) kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x18,5 cm, signováno vpravo dole, 2) kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 21 cm, nesignováno; vše paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 700 Kč
Jiří Matějka
Vesnice
Id: 48403
olej/sololit, rozměr 54 x 70 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 650 Kč
Václav Kozák
Cesta před domem
Id: 43702
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Bohumil Jaroš
Tůňka pod vrbami
Id: 44202
tempera/karton, rozměr 48 x 32 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Luděk Pešek
Setkání u lávky
Id: 45518
olej/karton, rozměr 50 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 600 Kč
A. Lískovec
O žních
Id: 47421
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, obraz značně znečištěn, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Jaroslav Kotas
Podzim
Id: 48606
olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 500 Kč
Cesta
Id: 48406
olej/plátno, rozměr 49,5 x 69,5 cm, signováno vpravo dole Kühn, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 500 Kč
Pravoslav Kotík
Pohled na město
Id: 47706
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno ve výstavním katalogu z roku 2008
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 400 Kč
Bohumil Jaroš
Potůček
Id: 49802
tempera/karton, rozměr ve výřezu 63 x 43 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, půdovní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč
Václav F. Ulšmíd
Jarní tání
Id: 44402
tempera/papír, rozměr ve výřezu 34 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 300 Kč
Jaroslav Trnka
Zasněžené chaloupky
Id: 47906
olej/karton, rozměr 28 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 300 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Ležící
Id: 27405
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 41 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
Jaroslav Riedl
Podzimní řeka
Id: 42826
olej/plátno, rozměr 67 x 98 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
Vladimír Kliment
Bažanti v kapradí
Id: 46903
olej/karton, rozměr 36 x 45 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč