Čas na serveru 18:54:26

Aukce XXXIII./2016

Karel Šimůnek - Konvolut dvou kusů

Karel Šimůnek
Konvolut dvou kusů

Id: 49803

otevírací obraz: 1) kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x18,5 cm, signováno vpravo dole, 2) kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 21 cm, nesignováno; vše paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Jiří Matějka - Vesnice

Jiří Matějka
Vesnice

Id: 48403

olej/sololit, rozměr 54 x 70 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 650

Detail

Václav  Kozák - Cesta před domem

Václav Kozák
Cesta před domem

Id: 43702

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Bohumil Jaroš - Tůňka pod vrbami

Bohumil Jaroš
Tůňka pod vrbami

Id: 44202

tempera/karton, rozměr 48 x 32 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Luděk  Pešek - Setkání u lávky

Luděk Pešek
Setkání u lávky

Id: 45518

olej/karton, rozměr 50 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 600

Detail

A. Lískovec - O žních

A. Lískovec
O žních

Id: 47421

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, obraz značně znečištěn, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Jaroslav Kotas - Podzim

Jaroslav Kotas
Podzim

Id: 48606

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Cesta

Cesta

Id: 48406

olej/plátno, rozměr 49,5 x 69,5 cm, signováno vpravo dole Kühn, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Pravoslav Kotík - Pohled na město

Pravoslav Kotík
Pohled na město

Id: 47706

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno ve výstavním katalogu z roku 2008

Vyvolávací cena:
2 200

2 400

Detail

Bohumil Jaroš - Potůček

Bohumil Jaroš
Potůček

Id: 49802

tempera/karton, rozměr ve výřezu 63 x 43 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, půdovní stav

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Václav F. Ulšmíd - Jarní tání

Václav F. Ulšmíd
Jarní tání

Id: 44402

tempera/papír, rozměr ve výřezu 34 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 300

Detail

Jaroslav Trnka - Zasněžené chaloupky

Jaroslav Trnka
Zasněžené chaloupky

Id: 47906

olej/karton, rozměr 28 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Ležící

Jaroslav Veris (Zamazal)
Ležící

Id: 27405

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 41 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Jaroslav Riedl - Podzimní řeka

Jaroslav Riedl
Podzimní řeka

Id: 42826

olej/plátno, rozměr 67 x 98 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Vladimír Kliment - Bažanti v kapradí

Vladimír Kliment
Bažanti v kapradí

Id: 46903

olej/karton, rozměr 36 x 45 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

2 200

Detail