Čas na serveru 05:48:39

Aukce XXXIII./2016

Karel Hodr - Týnská ulička

Karel Hodr
Týnská ulička

Id: 45901

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 57

František Muzika - Studie k Žalovu

František Muzika
Studie k Žalovu

Id: 47212

pastel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, studie k obrazu "Žalov" v Národní galerii, zaskleno, paspartováno, novodobě rámováno, na zadní straně restaurátorská dokumentace

Vyvolávací cena:
35 000

37 000

Detail

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 44303

olej/dřevo, rozměr 72 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 2011, přiložen originální autorův certifikát k dílu, ojedinělá malba stylizovaná na paletě

Vyvolávací cena:
9 500

34 700

Detail

Emil Filla - Postava ženy

Emil Filla
Postava ženy

Id: 47215

patinovaná sádra, výška 72 cm, signováno na podstavci, celková výška s dřevěným podstavcem 78 cm, velmi dobrý původní stav

Vyvolávací cena:
15 000

34 500

Detail

Gustav Macoun - Vysoké nebe v Kameničkách

Gustav Macoun
Vysoké nebe v Kameničkách

Id: 42829

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:
9 500

34 000

Detail

Kristian Kodet - Dvě postavy

Kristian Kodet
Dvě postavy

Id: 46701

olej/plátno/karton, rozměr plátna 60 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 99, oděrky na rámu, původní stav, pravost potvrzena osobně autorem při návštěvě v Galerii Platýz

Vyvolávací cena:
15 000

31 000

Detail

Ota Janeček - Buňka

Buňka

Id: 47413

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

30 000

Detail

Ludvík Kuba - Cincarka v čepinu

Ludvík Kuba
Cincarka v čepinu

Id: 48614

olej/plátno, rozměr 68,5 x 48 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 928, obraz v původním stavu, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítky, obraz je publikován v autorově monografii pod č. 158

Vyvolávací cena:
12 000

29 000

Detail

Jiří Lacina - Fialové mraky

Jiří Lacina
Fialové mraky

Id: 46401

akryl/sololit, rozměr 110 x 133 cm, signováno vpravo dole, datováno 2002, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo z dědictví autora

Vyvolávací cena:
17 500

26 200

Detail

Miloš Jiránek - Letní krajina s domky

Miloš Jiránek
Letní krajina s domky

Id: 46201

neznačeno, olej/lepenka, rozměr 16 x 24 cm, na rubu signatura M. Jiránek, oděrky na rámu, posudek PhDr. M. Zachaře přiložen

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Ota Janeček - Kubistická žena

Kubistická žena

Id: 47216

patinovaná sádra,celková výška s dřevěným podstavcem 68 cm, výška sochy 58 cm, signováno na soše, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
12 000

26 000

Detail

Adolf Born - Sbírka kuriozit císaře Rudolfa

Sbírka kuriozit císaře Rudolfa

Id: 43502

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 50/90, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

25 400

Detail

Zdeněk Burian - Širým světem

Zdeněk Burian
Širým světem

Id: 47407

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27 cm, signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
7 000

25 000

Detail

Antonín  Augusta - Zima v horách

Antonín Augusta
Zima v horách

Id: 46909

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

24 000

Detail

Příhozy: 50

Kamil Lhoták - Letiště

Kamil Lhoták
Letiště

Id: 46803

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

24 000

Detail