Aukce XXXIII./2016
Karel Hodr
Týnská ulička
Id: 45901
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 57
František Muzika
Studie k Žalovu
Id: 47212
pastel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, studie k obrazu "Žalov" v Národní galerii, zaskleno, paspartováno, novodobě rámováno, na zadní straně restaurátorská dokumentace
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
37 000 Kč
Kristian Kodet
Milenci
Id: 44303
olej/dřevo, rozměr 72 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 2011, přiložen originální autorův certifikát k dílu, ojedinělá malba stylizovaná na paletě
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
34 700 Kč
Emil Filla
Postava ženy
Id: 47215
patinovaná sádra, výška 72 cm, signováno na podstavci, celková výška s dřevěným podstavcem 78 cm, velmi dobrý původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
34 500 Kč
Gustav Macoun
Vysoké nebe v Kameničkách
Id: 42829
olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
34 000 Kč
Kristian Kodet
Dvě postavy
Id: 46701
olej/plátno/karton, rozměr plátna 60 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 99, oděrky na rámu, původní stav, pravost potvrzena osobně autorem při návštěvě v Galerii Platýz
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
31 000 Kč
Buňka
Id: 47413
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
30 000 Kč
Ludvík Kuba
Cincarka v čepinu
Id: 48614
olej/plátno, rozměr 68,5 x 48 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 928, obraz v původním stavu, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítky, obraz je publikován v autorově monografii pod č. 158
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
29 000 Kč
Jiří Lacina
Fialové mraky
Id: 46401
akryl/sololit, rozměr 110 x 133 cm, signováno vpravo dole, datováno 2002, autorsky rámováno, původní stav, získáno přímo z dědictví autora
Vyvolávací cena:
17 500 Kč
26 200 Kč
Miloš Jiránek
Letní krajina s domky
Id: 46201
neznačeno, olej/lepenka, rozměr 16 x 24 cm, na rubu signatura M. Jiránek, oděrky na rámu, posudek PhDr. M. Zachaře přiložen
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Kubistická žena
Id: 47216
patinovaná sádra,celková výška s dřevěným podstavcem 68 cm, výška sochy 58 cm, signováno na soše, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
26 000 Kč
Sbírka kuriozit císaře Rudolfa
Id: 43502
litografie/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 50/90, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 400 Kč
Zdeněk Burian
Širým světem
Id: 47407
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27 cm, signováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
25 000 Kč
Antonín Augusta
Zima v horách
Id: 46909
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 50
Kamil Lhoták
Letiště
Id: 46803
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč