Aukce XXXIII./2016
Raimund Ondráček
Zátiší
Id: 43701
olejkarton, rozměr 42 x 51 cm, sigováno vpravo dole,datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Karel Nejedlý
Dvě děvčata
Id: 44103
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo nahoře popis, datace 1904, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Jaromír Sedláček - Hauptmann
Zátiší s kotětem
Id: 46310
olej/sololit, rozměr 33 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč
F. Hanuš Hérink
Po sklizni
Id: 46901
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka
Id: 45204
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozený papír, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Jaroslav Štika
Tanečnice
Id: 46303
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 48 x 31 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Kuřák
Id: 46905
olej/karton, rozměr 24 x 21 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Alois Moravec
Kytice
Id: 47702
olej/karton, rozměr 33 x 26 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Karel Šimůnek
Dívka
Id: 44003
kombinovaná technika/papír, rozměr 48 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, ve spodní části papír poškozen, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Arnošt Paderlík
Akt
Id: 45306
tuš/papír, rozměr ve výřezu 17 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč
Jan Hudec
Bílá oblaka
Id: 46607
olej/karton, rozměr 39 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Housle
Id: 47209
kombinovaná technika/papír, rozměr 77 x 51 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Neznačeno
Strom u cesty
Id: 48405
olej/plátno/karton, rozměr 58 x 79 cm, otluky na rámu, obraz v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Lev Šimák
Pod borovicí
Id: 48609
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 64, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
K. K. Farský
Roubenky
Id: 45516
olej/karton, rozměr 34 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1951, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
800 Kč