Čas na serveru 02:53:06

Aukce XXXIII./2016

Raimund Ondráček - Zátiší

Raimund Ondráček
Zátiší

Id: 43701

olejkarton, rozměr 42 x 51 cm, sigováno vpravo dole,datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Karel Nejedlý - Dvě děvčata

Karel Nejedlý
Dvě děvčata

Id: 44103

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo nahoře popis, datace 1904, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Jaromír Sedláček - Hauptmann - Zátiší s kotětem

Jaromír Sedláček - Hauptmann
Zátiší s kotětem

Id: 46310

olej/sololit, rozměr 33 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 200

Detail

F. Hanuš  Hérink - Po sklizni

F. Hanuš Hérink
Po sklizni

Id: 46901

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, paspartováno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Španělka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka

Id: 45204

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozený papír, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Jaroslav Štika - Tanečnice

Jaroslav Štika
Tanečnice

Id: 46303

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 48 x 31 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

  Autor neurčen - Kuřák

Kuřák

Id: 46905

olej/karton, rozměr 24 x 21 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

Alois Moravec - Kytice

Alois Moravec
Kytice

Id: 47702

olej/karton, rozměr 33 x 26 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Karel Šimůnek - Dívka

Karel Šimůnek
Dívka

Id: 44003

kombinovaná technika/papír, rozměr 48 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, ve spodní části papír poškozen, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

Arnošt Paderlík - Akt

Arnošt Paderlík
Akt

Id: 45306

tuš/papír, rozměr ve výřezu 17 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

Detail

Jan Hudec - Bílá oblaka

Jan Hudec
Bílá oblaka

Id: 46607

olej/karton, rozměr 39 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Autor neurčen - Housle

Housle

Id: 47209

kombinovaná technika/papír, rozměr 77 x 51 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Neznačeno - Strom u cesty

Neznačeno
Strom u cesty

Id: 48405

olej/plátno/karton, rozměr 58 x 79 cm, otluky na rámu, obraz v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Lev Šimák - Pod borovicí

Lev Šimák
Pod borovicí

Id: 48609

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 64, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

K. K.  Farský - Roubenky

K. K. Farský
Roubenky

Id: 45516

olej/karton, rozměr 34 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1951, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
300

800

Detail