Aukce XXXIII./2016
Bohumil Jahoda
Dívčí akt
Id: 45103
patinovaná sádra, výška včetně podstavce 72 cm, signováno na podstavci, datováno 60, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
12 000 Kč
Neznačeno
U brodu
Id: 45517
olej/plátno, rozměr 34,5 x 48 cm, 18.-19. století, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
12 000 Kč
Anděl
Id: 46802
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 47/100, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč
Alpský motiv
Id: 47501
olej/plátno, rozměr 22 x 30 cm, signováno vpravo dole, plátno lehce prohnuté. značně poškzený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 000 Kč
Jitka Válová
Tři postavy
Id: 47213
email/papír, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, majitel získal přímo z ateriéru umělkyně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 700 Kč
Egon Tschirch
Důstojník
Id: 43706
tempera/papír, rozměr 67 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč
Oskar Brázda
Ovocné zátiší
Id: 45806
olej/plátno, rozměr 62 x 83 cm signováno vlevo dole, datováno 34, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 500 Kč
CAME Nr. I. FREE SPACE
Id: 47427
litografie/papír, rozměr tisku 62,5 x 50 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 54/70, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 090 Kč
Adolf Zábranský
Holič
Id: 45004
olej/karton, rozměr ve výřezu 25,5 x 30,5 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, vystaveno v Mánesu v roce 1943
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
11 000 Kč
Příhozy: 50
Zarostlý rybník
Id: 46602
olej/dřevo, rozměr 21,5 x 26,5 cm, monogram vpravo dole, provenience Francie, nově rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
11 000 Kč
Cyprián Majerník
Klaun a lev
Id: 44701
kombinovaná technika/malba/papír, velikost listu 30 x 25 cm, signováno v kameni vpravo dole, lehce pomačkaný papír, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 500 Kč
Kamil Lhoták
LLoyd Italiano
Id: 45701
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 9 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Stanislav Feikl
Jadranská zátoka vedle Dubrovníka
Id: 47301
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokální znečištění malby, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč
Leopold Musil
Krajina z Jižních Čech
Id: 46302
olej/sololit, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, malba drobně poškozena, původní rámování
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Nándor Katona
Tatry
Id: 46605
olej/plátno, rozměr 34 x 38 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč