Čas na serveru 06:12:07

Aukce XXXIII./2016

Bohumil Jahoda - Dívčí akt

Bohumil Jahoda
Dívčí akt

Id: 45103

patinovaná sádra, výška včetně podstavce 72 cm, signováno na podstavci, datováno 60, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
1 900

12 000

Detail

  Neznačeno - U brodu

Neznačeno
U brodu

Id: 45517

olej/plátno, rozměr 34,5 x 48 cm, 18.-19. století, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 800

12 000

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 46802

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 47/100, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

  Autor neurčen - Alpský motiv

Alpský motiv

Id: 47501

olej/plátno, rozměr 22 x 30 cm, signováno vpravo dole, plátno lehce prohnuté. značně poškzený rám

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jitka Válová - Tři postavy

Jitka Válová
Tři postavy

Id: 47213

email/papír, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, majitel získal přímo z ateriéru umělkyně

Vyvolávací cena:

11 700

Detail

Egon Tschirch - Důstojník

Egon Tschirch
Důstojník

Id: 43706

tempera/papír, rozměr 67 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Oskar Brázda - Ovocné zátiší

Oskar Brázda
Ovocné zátiší

Id: 45806

olej/plátno, rozměr 62 x 83 cm signováno vlevo dole, datováno 34, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jiří Anderle - CAME Nr. I. FREE SPACE

CAME Nr. I. FREE SPACE

Id: 47427

litografie/papír, rozměr tisku 62,5 x 50 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 54/70, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 090

Detail

Adolf Zábranský - Holič

Adolf Zábranský
Holič

Id: 45004

olej/karton, rozměr ve výřezu 25,5 x 30,5 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, vystaveno v Mánesu v roce 1943

Vyvolávací cena:
1 200

11 000

Detail

Příhozy: 50

  Autor neurčen - Zarostlý rybník

Zarostlý rybník

Id: 46602

olej/dřevo, rozměr 21,5 x 26,5 cm, monogram vpravo dole, provenience Francie, nově rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

11 000

Detail

Cyprián Majerník - Klaun a lev

Cyprián Majerník
Klaun a lev

Id: 44701

kombinovaná technika/malba/papír, velikost listu 30 x 25 cm, signováno v kameni vpravo dole, lehce pomačkaný papír, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
10 000

10 500

Detail

Kamil Lhoták - LLoyd Italiano

Kamil Lhoták
LLoyd Italiano

Id: 45701

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 9 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Stanislav Feikl - Jadranská zátoka vedle Dubrovníka

Stanislav Feikl
Jadranská zátoka vedle Dubrovníka

Id: 47301

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokální znečištění malby, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Leopold Musil - Krajina z Jižních Čech

Leopold Musil
Krajina z Jižních Čech

Id: 46302

olej/sololit, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, malba drobně poškozena, původní rámování

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Nándor Katona - Tatry

Nándor Katona
Tatry

Id: 46605

olej/plátno, rozměr 34 x 38 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

10 000

Detail