Čas na serveru 17:07:10

Aukce XXXIII./2016

Leopold Musil - Kyje u Prahy

Leopold Musil
Kyje u Prahy

Id: 46001

olej/karton, rozměr 58 x 83 cm, signováno vpravo dole, rámováno u fy Brůžek, obraz v původní stavu

Vyvolávací cena:

14 600

Detail

František Daněk - Sedláček - Koroptvičky

František Daněk - Sedláček
Koroptvičky

Id: 44203

olej/karton, rozměr 34,5 x 36 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Josef Krejsa - Prachaticko

Josef Krejsa
Prachaticko

Id: 44803

olej/dřevěná deska, rozměr 31 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, lehce prohnutá deska, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Emanuel Hosperger - Dubrovník

Emanuel Hosperger
Dubrovník

Id: 46601

olej/karton, rozměr 30 x 36 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

14 500

Detail

Stanislav Feikl - Dubrovník

Stanislav Feikl
Dubrovník

Id: 47302

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokálně popraskaná malba, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Bohumil Jaroš - Makové pole

Bohumil Jaroš
Makové pole

Id: 45203

olej/plátno, rozměr 84 x 70 cm, signováno vpravo dole, původní stav, zničený rám

Vyvolávací cena:
1 800

13 600

Detail

Příhozy: 49

Josef  Svoboda - Podzimní pastva

Josef Svoboda
Podzimní pastva

Id: 42830

olej/plátno, rozměr 96 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

13 505

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Abstraktní motiv

Marie Čermínová - Toyen
Abstraktní motiv

Id: 45301

kombinovaná technika/papír, kolorováno, rozměr ve výřezu 21,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, hnědé tečky na malbě, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
7 500

13 500

Detail

Alois Kohout - Krajina

Alois Kohout
Krajina

Id: 47425

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Kristian Kodet - Dívčí akt

Kristian Kodet
Dívčí akt

Id: 45601

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 72, pasparta lehce poškozena vodou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Pařížanka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Pařížanka

Id: 47104

olej/překližka, rozměr 33 x 27 cm, signováno vpravo dole, popis, datováno 29, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jan Brychta - Zátiší s rybou

Jan Brychta
Zátiší s rybou

Id: 47704

kombinovaná technika/koláž/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Karel Schadt - Podzim v lese

Karel Schadt
Podzim v lese

Id: 45202

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Karel Havlata - Pohled  na Trosky

Karel Havlata
Pohled na Trosky

Id: 44801

olej/plátno, rozměr 71 x 99 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

12 002

Detail

Příhozy: 52

  Neznačeno - Pod Vesuvem

Neznačeno
Pod Vesuvem

Id: 43713

olej/plátno, rozměr 54 x 68 cm, 19. století, v minulosti restaurováno, novodobý rám

Vyvolávací cena:

12 000

Detail