Aukce XXXIII./2016
Leopold Musil
Kyje u Prahy
Id: 46001
olej/karton, rozměr 58 x 83 cm, signováno vpravo dole, rámováno u fy Brůžek, obraz v původní stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 600 Kč
František Daněk - Sedláček
Koroptvičky
Id: 44203
olej/karton, rozměr 34,5 x 36 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč
Josef Krejsa
Prachaticko
Id: 44803
olej/dřevěná deska, rozměr 31 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, lehce prohnutá deska, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč
Emanuel Hosperger
Dubrovník
Id: 46601
olej/karton, rozměr 30 x 36 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
14 500 Kč
Stanislav Feikl
Dubrovník
Id: 47302
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokálně popraskaná malba, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 000 Kč
Bohumil Jaroš
Makové pole
Id: 45203
olej/plátno, rozměr 84 x 70 cm, signováno vpravo dole, původní stav, zničený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
13 600 Kč
Příhozy: 49
Josef Svoboda
Podzimní pastva
Id: 42830
olej/plátno, rozměr 96 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 505 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Abstraktní motiv
Id: 45301
kombinovaná technika/papír, kolorováno, rozměr ve výřezu 21,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, hnědé tečky na malbě, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
13 500 Kč
Alois Kohout
Krajina
Id: 47425
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč
Kristian Kodet
Dívčí akt
Id: 45601
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 72, pasparta lehce poškozena vodou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Pařížanka
Id: 47104
olej/překližka, rozměr 33 x 27 cm, signováno vpravo dole, popis, datováno 29, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 000 Kč
Jan Brychta
Zátiší s rybou
Id: 47704
kombinovaná technika/koláž/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 000 Kč
Karel Schadt
Podzim v lese
Id: 45202
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 500 Kč
Karel Havlata
Pohled na Trosky
Id: 44801
olej/plátno, rozměr 71 x 99 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
12 002 Kč
Příhozy: 52
Neznačeno
Pod Vesuvem
Id: 43713
olej/plátno, rozměr 54 x 68 cm, 19. století, v minulosti restaurováno, novodobý rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč