Aukce XXXIII./2016
Karel Holan
Cesta ze Střešovic
Id: 46908
olej/plátno/karton, rozměr 73 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
23 000 Kč
Zdeněk Burian
V kanceláři
Id: 47408
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 100 Kč
Josef Steiner
Květinové zátiší
Id: 43714
olej/dřevo, rozměr 59 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Miloslav Hlaváček
Transplantace
Id: 47001
olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1978, v minulosti restaurováno, olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč
Napoleon
Id: 46801
litografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, č. 28/30, zaskleno, paspartováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Karel Chaba
Pod stromem
Id: 46808
olej/plátno, rozměr 23 x 19 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Procházka
Barevný podzim
Id: 47103
olej/plátno, rozměr 32 x 42 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
20 100 Kč
Arnošt Karásek
Utonulá
Id: 46101
olej/plátno, rozměr 164 x 120 cm, signováno vlevo dole, datováno 1957, původní rámování , obraz v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
Jaroslav Panuška
Ruina
Id: 46203
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 68
Jean Madura
Přímořské město
Id: 44104
olej/plátno, rozměr 100 x 73 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, lokálně poškozena malba
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 900 Kč
Bohuslav Reynek
Šípkový keř v zimě
Id: 45401
suchá jehla/papír, velikost tisku 12 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Josef Štolovský
Procházka ve Stromovce
Id: 45805
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav, doporučeno čistit
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 500 Kč
Bohumil Kubišta
Kubistická postava
Id: 47206
linoryt/papír, velikost tisku 24,5 x 15,5 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Jiří Heřman
Zima v Křížánkách
Id: 47416
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, nerámováno, doporučeno čistit, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 700 Kč
Viktorie Chaloupková
Červený kohout
Id: 44302
olej/sololit, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč