Čas na serveru 01:42:26

Aukce XXXIII./2016

Karel Holan - Cesta ze Střešovic

Karel Holan
Cesta ze Střešovic

Id: 46908

olej/plátno/karton, rozměr 73 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

23 000

Detail

Zdeněk Burian - V kanceláři

Zdeněk Burian
V kanceláři

Id: 47408

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

21 100

Detail

Josef Steiner - Květinové zátiší

Josef Steiner
Květinové zátiší

Id: 43714

olej/dřevo, rozměr 59 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Miloslav Hlaváček - Transplantace

Miloslav Hlaváček
Transplantace

Id: 47001

olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1978, v minulosti restaurováno, olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Adolf Born - Napoleon

Napoleon

Id: 46801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, č. 28/30, zaskleno, paspartováno, původní stav

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Karel Chaba  - Pod stromem

Karel Chaba
Pod stromem

Id: 46808

olej/plátno, rozměr 23 x 19 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Procházka - Barevný podzim

Josef Procházka
Barevný podzim

Id: 47103

olej/plátno, rozměr 32 x 42 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:

20 100

Detail

Arnošt Karásek - Utonulá

Arnošt Karásek
Utonulá

Id: 46101

olej/plátno, rozměr 164 x 120 cm, signováno vlevo dole, datováno 1957, původní rámování , obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
20 000

20 000

Detail

Jaroslav Panuška - Ruina

Jaroslav Panuška
Ruina

Id: 46203

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Příhozy: 68

Jean Madura - Přímořské město

Jean Madura
Přímořské město

Id: 44104

olej/plátno, rozměr 100 x 73 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, lokálně poškozena malba

Vyvolávací cena:

16 900

Detail

Bohuslav Reynek - Šípkový keř v zimě

Bohuslav Reynek
Šípkový keř v zimě

Id: 45401

suchá jehla/papír, velikost tisku 12 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý původní stav

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Josef Štolovský - Procházka ve Stromovce

Josef Štolovský
Procházka ve Stromovce

Id: 45805

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav, doporučeno čistit

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Bohumil Kubišta - Kubistická postava

Bohumil Kubišta
Kubistická postava

Id: 47206

linoryt/papír, velikost tisku 24,5 x 15,5 cm, nesignováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jiří Heřman - Zima v Křížánkách

Jiří Heřman
Zima v Křížánkách

Id: 47416

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, nerámováno, doporučeno čistit, původní stav

Vyvolávací cena:

15 700

Detail

Viktorie Chaloupková - Červený kohout

Viktorie Chaloupková
Červený kohout

Id: 44302

olej/sololit, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

15 000

Detail