Aukce XXXIII./2016
Jaromír Kunc
Sázava nad Žampachem
Id: 46904
olej/plátno/karton, rozměr 16 x 20 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 200 Kč
Jaroslav Šváb
Domky u kostela
Id: 44401
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 110 Kč
Friedrich Gornik
Popelník
Id: 43715
bronzová plastika, výška 18 cm, šířka 12 cm, signováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 100 Kč
František Horký
Zámecké schody
Id: 46204
olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm,signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Pasáček
Id: 43707
akavarel/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
B. Horník
Chaloupky
Id: 45511
olej/plátno, rozměr 40 x 48 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 000 Kč
Borovice
Id: 45512
olej/plátno, rozměr 33,5 x 33,5 cm, monogram vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 000 Kč
Neznačeno
Panovník
Id: 47008
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 12,5 cm, 19. století, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Při krmení
Id: 47012
olej/plátno, rozměr 68 x 49 cm, sigováno vpravo dole J. V. Burgess, olištováno, drobné oděrky na malbě, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Slavoj Štok
Rybáři na Capri
Id: 46206
olej/karton, rozmě 26 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky v malbě, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 900 Kč
Anežka Medunová
Vánoční kaktus
Id: 47211
olej/plátno/karton, rozměr 48,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
1 900 Kč
Otakar Průcha
Rozkvetlé máky
Id: 45508
olej/plátno, rozměr 34 x 28 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 850 Kč
Vojtěch Sedláček
Povoz s uhlím
Id: 48612
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 49, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 801 Kč
Antonín Augusta
Senoseč
Id: 44002
olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 713 Kč
Václav Kozák
Lesní pěšina
Id: 44404
olej/karton, rozměr 49,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 700 Kč