Čas na serveru 17:06:35

Aukce XXXIII./2016

Jaromír Kunc - Sázava nad Žampachem

Jaromír Kunc
Sázava nad Žampachem

Id: 46904

olej/plátno/karton, rozměr 16 x 20 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
800

2 200

Detail

Jaroslav Šváb - Domky u kostela

Jaroslav Šváb
Domky u kostela

Id: 44401

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

2 110

Detail

Friedrich Gornik - Popelník

Friedrich Gornik
Popelník

Id: 43715

bronzová plastika, výška 18 cm, šířka 12 cm, signováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
1 800

2 100

Detail

František Horký - Zámecké schody

František Horký
Zámecké schody

Id: 46204

olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm,signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

  Autor neurčen - Pasáček

Pasáček

Id: 43707

akavarel/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

B. Horník - Chaloupky

B. Horník
Chaloupky

Id: 45511

olej/plátno, rozměr 40 x 48 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

Detail

  Autor neurčen - Borovice

Borovice

Id: 45512

olej/plátno, rozměr 33,5 x 33,5 cm, monogram vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

Detail

  Neznačeno - Panovník

Neznačeno
Panovník

Id: 47008

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 12,5 cm, 19. století, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Při krmení

Při krmení

Id: 47012

olej/plátno, rozměr 68 x 49 cm, sigováno vpravo dole J. V. Burgess, olištováno, drobné oděrky na malbě, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Slavoj Štok - Rybáři na Capri

Slavoj Štok
Rybáři na Capri

Id: 46206

olej/karton, rozmě 26 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky v malbě, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 900

Detail

Anežka Medunová - Vánoční kaktus

Anežka Medunová
Vánoční kaktus

Id: 47211

olej/plátno/karton, rozměr 48,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 900

1 900

Detail

Otakar Průcha - Rozkvetlé máky

Otakar Průcha
Rozkvetlé máky

Id: 45508

olej/plátno, rozměr 34 x 28 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 850

Detail

Vojtěch  Sedláček - Povoz s uhlím

Vojtěch Sedláček
Povoz s uhlím

Id: 48612

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 49, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 801

Detail

Antonín  Augusta - Senoseč

Antonín Augusta
Senoseč

Id: 44002

olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 713

Detail

Václav  Kozák - Lesní pěšina

Václav Kozák
Lesní pěšina

Id: 44404

olej/karton, rozměr 49,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
1 200

1 700

Detail