Čas na serveru 03:18:37

Aukce XXXIII./2016

Leopold Musil - Benátky

Leopold Musil
Benátky

Id: 46304

olej/sololit, rozměr 22,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Beno Boleradszký - Kotě

Beno Boleradszký
Kotě

Id: 46606

olej/karton, rozměr 25 x 34 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Muž s lahví

Muž s lahví

Id: 47009

olej/plech, rozměr 31 x 21,5 cm, signováno vpravo nahoře Munkacsy, nerámováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jaroslav Serpan - KL 54

Jaroslav Serpan
KL 54

Id: 47014

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 55 x 39 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně datováno 1966, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Šplíchal - Jaro na vsi

Jan Šplíchal
Jaro na vsi

Id: 47105

olej/plátno, rozměr 33 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno 1911, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Georges Kars - Dívka

Georges Kars
Dívka

Id: 46911

pastel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, na papíru drobné skvrnky, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Emanuel Hosperger - Červánky

Emanuel Hosperger
Červánky

Id: 47304

olej/karton, rozměr ve výřezu 21 x 36 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

5 501

Detail

Emil Meier - Dívka s květy

Emil Meier
Dívka s květy

Id: 43716

glazovaný porcelán, výška 31 cm, signováno Meier, manufaktura Goldsheider, Vídeň, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Albín Brunovský - Slnečné ráno

Albín Brunovský
Slnečné ráno

Id: 44704

lept/papír, velikost tisku 10 x 10 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Leopold Musil - Zima

Leopold Musil
Zima

Id: 46306

olej/sololit, rozměr 24,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Leopold Musil - Corrida

Leopold Musil
Corrida

Id: 46307

olej/sololit, rozměr 20 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Leopold Musil - Čertovka

Leopold Musil
Čertovka

Id: 46308

olej/sololit, rozměr 20 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Petr Jaroš - Slunce mezi stromy

Petr Jaroš
Slunce mezi stromy

Id: 46902

olej/karton, rozměr 31 x 39 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Ignaz Platzer II  - Studie

Ignaz Platzer II
Studie

Id: 47011

tuš/papír, velikost listu 16 x 23,5 cm, přiložen popis s hlavičkou NÁRODNÍ GALERIE v německém jazyce získané v 80. letech pro německého majitele, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kutálek - Hlava čerta

Jan Kutálek
Hlava čerta

Id: 46811

pálená hlína/glazováno, rozměr 13 x 12 cm, značeno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail