Aukce XXXIII./2016
Leopold Musil
Benátky
Id: 46304
olej/sololit, rozměr 22,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
Beno Boleradszký
Kotě
Id: 46606
olej/karton, rozměr 25 x 34 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Muž s lahví
Id: 47009
olej/plech, rozměr 31 x 21,5 cm, signováno vpravo nahoře Munkacsy, nerámováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
Jaroslav Serpan
KL 54
Id: 47014
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 55 x 39 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně datováno 1966, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč
Jan Šplíchal
Jaro na vsi
Id: 47105
olej/plátno, rozměr 33 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno 1911, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Georges Kars
Dívka
Id: 46911
pastel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, na papíru drobné skvrnky, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Emanuel Hosperger
Červánky
Id: 47304
olej/karton, rozměr ve výřezu 21 x 36 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 501 Kč
Emil Meier
Dívka s květy
Id: 43716
glazovaný porcelán, výška 31 cm, signováno Meier, manufaktura Goldsheider, Vídeň, drobné oděrky na povrchu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč
Albín Brunovský
Slnečné ráno
Id: 44704
lept/papír, velikost tisku 10 x 10 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč
Leopold Musil
Zima
Id: 46306
olej/sololit, rozměr 24,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč
Leopold Musil
Corrida
Id: 46307
olej/sololit, rozměr 20 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč
Leopold Musil
Čertovka
Id: 46308
olej/sololit, rozměr 20 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
Petr Jaroš
Slunce mezi stromy
Id: 46902
olej/karton, rozměr 31 x 39 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
Ignaz Platzer II
Studie
Id: 47011
tuš/papír, velikost listu 16 x 23,5 cm, přiložen popis s hlavičkou NÁRODNÍ GALERIE v německém jazyce získané v 80. letech pro německého majitele, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč
Jan Kutálek
Hlava čerta
Id: 46811
pálená hlína/glazováno, rozměr 13 x 12 cm, značeno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč