Čas na serveru 14:08:02

Aukce XXXIII./2016

Antonín  Augusta - Černé jezero

Antonín Augusta
Černé jezero

Id: 44805

olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

7 010

Detail

Ludmila Jiřincová - Konvolut deseti grafických listů

Ludmila Jiřincová
Konvolut deseti grafických listů

Id: 36002

grafické listy různých velikostí, signováno, číslováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jánuš Kubíček - Zátiší

Jánuš Kubíček
Zátiší

Id: 43709

tempera/karton, rozměr 47 x 39 cm, signováno uprostřed vpravo i vlevo nahoře, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Neznačeno - Alpská krajina

Neznačeno
Alpská krajina

Id: 43711

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, 19. století, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:
2 800

7 000

Detail

Jaroslav Špillar - Měšťan

Jaroslav Špillar
Měšťan

Id: 46907

olej/plátno, rozměr 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 89, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František  Hudeček - Linie

František Hudeček
Linie

Id: 46810

litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole 17/100, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

6 600

Detail

František Emler - Krajina u Berounky

František Emler
Krajina u Berounky

Id: 43601

tempera/karton, rozměr 35 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, původní rámování, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Karl Heffner - Římské ruiny

Karl Heffner
Římské ruiny

Id: 46604

olej/karton, rozměr 20 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Chaloupka u lesa

Otakar Hůrka
Chaloupka u lesa

Id: 47904

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - U řeky

U řeky

Id: 45005

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

6 100

Detail

Pravoslav Kotík - Trio

Pravoslav Kotík
Trio

Id: 47419

akvarel/papír, velikost listu 29 x 20 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 33, zaskleno, oděrky na rámu původní stav

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Otakar Hůrka - Před bouřkou

Otakar Hůrka
Před bouřkou

Id: 47903

olej/překližka, rozměr 25 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 010

Detail

Karel Nejedlý - Lapený pytlák

Karel Nejedlý
Lapený pytlák

Id: 44102

olej/karton, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Salvador Dalí - Archeological Reminiscence of Millets Angelus

Salvador Dalí
Archeological Reminiscence of Millets Angelus

Id: 45201

litografie/papír, velikost tisku 33 x 44,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno matným sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef (Joža) Koudelka - Na cestě

Josef (Joža) Koudelka
Na cestě

Id: 45519

olej/papír, rozměr 64 x 37 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozen papír, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
300

6 000

Detail