Aukce XXXIII./2016
Antonín Augusta
Černé jezero
Id: 44805
olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
7 010 Kč
Ludmila Jiřincová
Konvolut deseti grafických listů
Id: 36002
grafické listy různých velikostí, signováno, číslováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Jánuš Kubíček
Zátiší
Id: 43709
tempera/karton, rozměr 47 x 39 cm, signováno uprostřed vpravo i vlevo nahoře, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč
Neznačeno
Alpská krajina
Id: 43711
olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, 19. století, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 000 Kč
Jaroslav Špillar
Měšťan
Id: 46907
olej/plátno, rozměr 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 89, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
František Hudeček
Linie
Id: 46810
litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole 17/100, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 600 Kč
František Emler
Krajina u Berounky
Id: 43601
tempera/karton, rozměr 35 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, původní rámování, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Karl Heffner
Římské ruiny
Id: 46604
olej/karton, rozměr 20 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Otakar Hůrka
Chaloupka u lesa
Id: 47904
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč
U řeky
Id: 45005
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
6 100 Kč
Pravoslav Kotík
Trio
Id: 47419
akvarel/papír, velikost listu 29 x 20 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 33, zaskleno, oděrky na rámu původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 100 Kč
Otakar Hůrka
Před bouřkou
Id: 47903
olej/překližka, rozměr 25 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 010 Kč
Karel Nejedlý
Lapený pytlák
Id: 44102
olej/karton, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Salvador Dalí
Archeological Reminiscence of Millets Angelus
Id: 45201
litografie/papír, velikost tisku 33 x 44,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno matným sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Josef (Joža) Koudelka
Na cestě
Id: 45519
olej/papír, rozměr 64 x 37 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozen papír, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
6 000 Kč