Čas na serveru 12:44:08

Aukce XXXIII./2016

Vojtěch Bartoněk - Dívka s květy

Vojtěch Bartoněk
Dívka s květy

Id: 45001

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 15 x 12 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 700

Detail

Zdeněk Sigmund - Zátiší s kukuřicí

Zdeněk Sigmund
Zátiší s kukuřicí

Id: 44201

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 18 x 44 cm, signováno vpravo dole, psapartováno, zaskleno, oděrky a rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Autor neurčen - Sběrač vína

Sběrač vína

Id: 45507

olej/karton, rozměr 49 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

František Rouček - Zima

František Rouček
Zima

Id: 45510

olej/plátno/dřevo, rozměr 37 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

Ota Janeček - Dívka

Dívka

Id: 47409

litografie/papír, velikost listu 40,5 x 30 cm, signováno uprostřed dole, č. 18/20, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

Marcel Krasický - Z okolí Kroměříže

Marcel Krasický
Z okolí Kroměříže

Id: 43708

olej/překližka, rozměr 32 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

Max Švabinský - V zahradě

Max Švabinský
V zahradě

Id: 45008

litografie/papír, velikost tisku 25 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

Detail

  Autor neurčen - Chrpy

Chrpy

Id: 45505

olej/plátno/dřevo, rozměr 45 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Wierer - Pobřeží

Alois Wierer
Pobřeží

Id: 46603

olej/překližka, rozměr 23,5 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Neznačeno - Bájný motiv

Neznačeno
Bájný motiv

Id: 47006

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 14,5 cm, 19. století, na zadní straně popis, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Svoboda - Milenci

Vladimír Svoboda
Milenci

Id: 48004

olej/karton, rozměr 46 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, prohnutý karton, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Čeněk Choděra - Cesta do Sedlčánek

Čeněk Choděra
Cesta do Sedlčánek

Id: 47002

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 400

Detail

J.F. Nemastil - Staroměstské náměstí

J.F. Nemastil
Staroměstské náměstí

Id: 44804

olej/karton, rozměr 70 x 49 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 300

Detail

Richard Blume - V parku

Richard Blume
V parku

Id: 45801

olej/karton, rozměr 59 x 44 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozena malba, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Jan  Novopacký - Lesní stráň

Jan Novopacký
Lesní stráň

Id: 48613

olej/karton, rozměr ve výřezu 12,5 x 8 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

1 300

Detail