Aukce XXXIII./2016
Vojtěch Bartoněk
Dívka s květy
Id: 45001
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 15 x 12 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 700 Kč
Zdeněk Sigmund
Zátiší s kukuřicí
Id: 44201
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 18 x 44 cm, signováno vpravo dole, psapartováno, zaskleno, oděrky a rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Sběrač vína
Id: 45507
olej/karton, rozměr 49 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč
František Rouček
Zima
Id: 45510
olej/plátno/dřevo, rozměr 37 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč
Dívka
Id: 47409
litografie/papír, velikost listu 40,5 x 30 cm, signováno uprostřed dole, č. 18/20, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč
Marcel Krasický
Z okolí Kroměříže
Id: 43708
olej/překližka, rozměr 32 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 500 Kč
Max Švabinský
V zahradě
Id: 45008
litografie/papír, velikost tisku 25 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 500 Kč
Chrpy
Id: 45505
olej/plátno/dřevo, rozměr 45 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Alois Wierer
Pobřeží
Id: 46603
olej/překližka, rozměr 23,5 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 500 Kč
Neznačeno
Bájný motiv
Id: 47006
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 14,5 cm, 19. století, na zadní straně popis, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Vladimír Svoboda
Milenci
Id: 48004
olej/karton, rozměr 46 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, prohnutý karton, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Čeněk Choděra
Cesta do Sedlčánek
Id: 47002
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 400 Kč
J.F. Nemastil
Staroměstské náměstí
Id: 44804
olej/karton, rozměr 70 x 49 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 300 Kč
Richard Blume
V parku
Id: 45801
olej/karton, rozměr 59 x 44 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozena malba, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč
Jan Novopacký
Lesní stráň
Id: 48613
olej/karton, rozměr ve výřezu 12,5 x 8 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč