Čas na serveru 14:30:19

Aukce XXXIII./2016

Zdeněk Sklenář - Konvolut dvou kusů: Arcimboldo + P.F.

Zdeněk Sklenář
Konvolut dvou kusů: Arcimboldo + P.F.

Id: 46809

litografie/papír, velikost listu 44 x 34 cm, signováno uprostřed dole, datováno 72, č. 17/100, zaskleno, přiloženo ruční P.F.65

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

 Porcelán - Leopard

Porcelán
Leopard

Id: 44105

glazovaný porcelán, výška 32 cm, šířka 37 cm, manufaktura Schwarzburger, značeno a datováno na podstavci, datováno 1920, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

František Tavík Šimon - Nokturno s figurální scénou

František Tavík Šimon
Nokturno s figurální scénou

Id: 46202

neznačeno, olej/plátno, rozměr 38 x 26 cm, obraz v původním dobrém stavu, oděrky na rámu, posudek PhDr. M. Zachaře přiložen

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Karel Černý - Constanta

Karel Černý
Constanta

Id: 48102

tužka/ruční papír, velikost listu 48 x 65 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 57, popsáno, lehce pomačkaný papír, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
7 500

9 500

Detail

Josef Sudek - Zátiší

Josef Sudek
Zátiší

Id: 48103

bromostříbrná fotografie, rozměr ve výřezu 13,5 x 9 cm, signováno dole, datováno 60, na zadní straně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Bedřich  Havránek - Vodopád

Bedřich Havránek
Vodopád

Id: 46205

akvarel/papír, rozměr 24 x 15,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Otakar Hůrka - Daleký pohled

Otakar Hůrka
Daleký pohled

Id: 47905

olej/karton, rozměr 50 x 67 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jan Slavíček - Baška

Jan Slavíček
Baška

Id: 47418

lavírovaná tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 29 cm, signováno vpravo dole, popis, datováno 1939, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Útěk

Vladimír Jan Hnízdo
Útěk

Id: 43801

olej/deska, rozměr malby 33,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Hans J.  Gantner - Slunce v lese

Hans J. Gantner
Slunce v lese

Id: 46311

olej/plátno, rozměr 39 x 34 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef Čapek - Žena

Josef Čapek
Žena

Id: 46807

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1916, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Mark Chagall - Milenci v červeném

Mark Chagall
Milenci v červeném

Id: 45205

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 23,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno matným sklem, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

7 550

Detail

Jaroslav Panuška - Mochomůrky

Jaroslav Panuška
Mochomůrky

Id: 48002

olej/karton, rozměr 24,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 800

7 501

Detail

Ludmila Jiřincová - Berušky

Ludmila Jiřincová
Berušky

Id: 47203

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13 x 12 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Miloš Kadlec Cossa - Milenci s psíkem

Miloš Kadlec Cossa
Milenci s psíkem

Id: 44301

olej/karton, rozměr 54 x 66 cm, značeno na zadní straně, datováno 1967, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

7 277

Detail