Aukce XXXIII./2016
Zdeněk Sklenář
Konvolut dvou kusů: Arcimboldo + P.F.
Id: 46809
litografie/papír, velikost listu 44 x 34 cm, signováno uprostřed dole, datováno 72, č. 17/100, zaskleno, přiloženo ruční P.F.65
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Porcelán
Leopard
Id: 44105
glazovaný porcelán, výška 32 cm, šířka 37 cm, manufaktura Schwarzburger, značeno a datováno na podstavci, datováno 1920, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 600 Kč
František Tavík Šimon
Nokturno s figurální scénou
Id: 46202
neznačeno, olej/plátno, rozměr 38 x 26 cm, obraz v původním dobrém stavu, oděrky na rámu, posudek PhDr. M. Zachaře přiložen
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč
Karel Černý
Constanta
Id: 48102
tužka/ruční papír, velikost listu 48 x 65 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 57, popsáno, lehce pomačkaný papír, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
9 500 Kč
Josef Sudek
Zátiší
Id: 48103
bromostříbrná fotografie, rozměr ve výřezu 13,5 x 9 cm, signováno dole, datováno 60, na zadní straně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Bedřich Havránek
Vodopád
Id: 46205
akvarel/papír, rozměr 24 x 15,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 000 Kč
Otakar Hůrka
Daleký pohled
Id: 47905
olej/karton, rozměr 50 x 67 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Jan Slavíček
Baška
Id: 47418
lavírovaná tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 29 cm, signováno vpravo dole, popis, datováno 1939, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 100 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Útěk
Id: 43801
olej/deska, rozměr malby 33,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč
Hans J. Gantner
Slunce v lese
Id: 46311
olej/plátno, rozměr 39 x 34 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Josef Čapek
Žena
Id: 46807
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1916, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 000 Kč
Mark Chagall
Milenci v červeném
Id: 45205
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 23,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno matným sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 550 Kč
Jaroslav Panuška
Mochomůrky
Id: 48002
olej/karton, rozměr 24,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 501 Kč
Ludmila Jiřincová
Berušky
Id: 47203
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13 x 12 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Miloš Kadlec Cossa
Milenci s psíkem
Id: 44301
olej/karton, rozměr 54 x 66 cm, značeno na zadní straně, datováno 1967, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 277 Kč