Aukce XXXIII./2016
Jan Smetana
Noční lampa
Id: 43504
suchá jehla/papír, velikost tisku 24 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 47, vlevo dole č. 18/20, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 700 Kč
Albín Brunovský
Summer Image
Id: 44703
lept/papír, velikost tisku 10 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 600 Kč
František Gross
Stroj
Id: 46812
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 17/100, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
Georges Kars
Z Francie
Id: 47204
uhel/papír, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 900 Kč
4 600 Kč
Miloslav Holý
Chřibská
Id: 46813
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Pravoslav Kotík
U kolotoče
Id: 47705
akvarel/papír, velikost listu 41,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zasleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 500 Kč
Antonín Augusta
Podzimní les
Id: 44501
olej/plátno, rozměr 37 x 47 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 444 Kč
Karel Hodr
Na návsi
Id: 41608
olej/karton, rozměr 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 405 Kč
Karel Nejedlý
Řeka
Id: 44101
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 70 x 58 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
Joža Uprka
Plakát k NÁRODOPISNÝM SVÁTKŮM MORAVY
Id: 47701
velikost plakátu 83 x 50,5 cm, v minulosti přeloženo, figura mladíka signována vpravo dole JU, datováno 24, zasleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 250 Kč
Emanuel Neumann
Na Blatech
Id: 45509
olej/plátno, rozměr 55 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 200 Kč
Dívka
Id: 44702
kolorovaná litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 39,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč
Gustav Reiter
Na řece
Id: 47426
olej/plátno, rozměr 75 x 97 cm, signováno vpravo dole, datováno 1936, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 100 Kč
Václav Trefil
Nové zámecké schody
Id: 47707
kombinovaná technika/papír, rozměr 24 x 44 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 100 Kč
František Škrabánek
U Herálce
Id: 48006
olej/karton, rozměr 34 x 42 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 100 Kč