Čas na serveru 15:18:17

Aukce XXXIII./2016

Jan  Smetana - Noční lampa

Jan Smetana
Noční lampa

Id: 43504

suchá jehla/papír, velikost tisku 24 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 47, vlevo dole č. 18/20, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Albín Brunovský - Summer Image

Albín Brunovský
Summer Image

Id: 44703

lept/papír, velikost tisku 10 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

František Gross - Stroj

František Gross
Stroj

Id: 46812

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 17/100, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Georges Kars - Z Francie

Georges Kars
Z Francie

Id: 47204

uhel/papír, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 900

4 600

Detail

Miloslav  Holý - Chřibská

Miloslav Holý
Chřibská

Id: 46813

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Pravoslav Kotík - U kolotoče

Pravoslav Kotík
U kolotoče

Id: 47705

akvarel/papír, velikost listu 41,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zasleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Antonín  Augusta - Podzimní les

Antonín Augusta
Podzimní les

Id: 44501

olej/plátno, rozměr 37 x 47 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

4 444

Detail

Karel Hodr - Na návsi

Karel Hodr
Na návsi

Id: 41608

olej/karton, rozměr 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 405

Detail

Karel Nejedlý - Řeka

Karel Nejedlý
Řeka

Id: 44101

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 70 x 58 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Joža Uprka - Plakát k NÁRODOPISNÝM SVÁTKŮM MORAVY

Joža Uprka
Plakát k NÁRODOPISNÝM SVÁTKŮM MORAVY

Id: 47701

velikost plakátu 83 x 50,5 cm, v minulosti přeloženo, figura mladíka signována vpravo dole JU, datováno 24, zasleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

4 250

Detail

Emanuel Neumann - Na Blatech

Emanuel Neumann
Na Blatech

Id: 45509

olej/plátno, rozměr 55 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

4 200

Detail

Ota Janeček - Dívka

Dívka

Id: 44702

kolorovaná litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 39,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Gustav Reiter - Na řece

Gustav Reiter
Na řece

Id: 47426

olej/plátno, rozměr 75 x 97 cm, signováno vpravo dole, datováno 1936, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

4 100

Detail

Václav Trefil - Nové zámecké schody

Václav Trefil
Nové zámecké schody

Id: 47707

kombinovaná technika/papír, rozměr 24 x 44 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

4 100

Detail

František Škrabánek - U Herálce

František Škrabánek
U Herálce

Id: 48006

olej/karton, rozměr 34 x 42 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 800

4 100

Detail