Aukce XXXIII./2016
Rybník ve Stromovce
Id: 48105
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1929, vlevo dole popis, na zadní straně věnování a korespondence, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
280 000 Kč
Příhozy: 94
Arnošt Paderlík
Sedící akt
Id: 47411
olej/sololit, rozměr 60,5 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, z pozůstalosti prof. A. Paderlíka, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
266 000 Kč
Příhozy: 82
Julius Mařák
Lesní bystřina
Id: 44901
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
199 999 Kč
Příhozy: 73
Václav Brožík
Portrét paní Javůrkové
Id: 47217
olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, signováno na zadní straně, na přední straně věnování, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu, původní stav, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
98 000 Kč
Příhozy: 64
Vilém Kreibich
Zimní nádraží
Id: 46312
olej/plátno, rozměr 68 x 81,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
39 000 Kč
86 000 Kč
Josef Procházka
Na břehu rybníka
Id: 47101
olej/plátno, rozměr 62 x 91 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
16 500 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 64
František Líbal
Zlatá stoka
Id: 42823
olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 81
Josef Procházka
Prosluněný den
Id: 47102
olej/plátno, rozměr 61 x 91 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
16 500 Kč
65 000 Kč
Josef Jambor
Zimní krajina
Id: 44902
olej/plátno, rozměr 29 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1954, zaskleno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 65
Sedící děvče
Id: 47201
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 55
Jaroslav Šetelík
Pražský hrad
Id: 48001
olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
53 000 Kč
Jaroslav Paur
Bílá ulice
Id: 37801
olej/překližka, rozměr 39 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav, přiložen originální účet z Galerie Platýz z roku 1968
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 49
František Kaván
Trosky v máji
Id: 44405
olej/karton, rozměr 30 x 42 cm, signováno vpravo dole, publikováno ve výstavním katalogu František Kaván/Krajiny, str. 80; konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
47 000 Kč
Otto Gutfreund
Don Quijote
Id: 47214
patinovaná sádra, výška cca 38,5 cm, signováno ve spodní části, původní velmi dobrý stav, novodobý podstavec
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
47 000 Kč
Jaroslav Serpan
CLK 90
Id: 47013
olej/papír/plátno, rozměr 42 x 57 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně datováno, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
11 500 Kč
45 000 Kč