Čas na serveru 15:44:13

Aukce XXXIII./2016

Václav Špála - Rybník ve Stromovce

Rybník ve Stromovce

Id: 48105

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1929, vlevo dole popis, na zadní straně věnování a korespondence, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
35 000

280 000

Detail

Příhozy: 94

Arnošt Paderlík - Sedící akt

Arnošt Paderlík
Sedící akt

Id: 47411

olej/sololit, rozměr 60,5 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, z pozůstalosti prof. A. Paderlíka, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
7 000

266 000

Detail

Příhozy: 82

Julius Mařák - Lesní bystřina

Julius Mařák
Lesní bystřina

Id: 44901

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
45 000

199 999

Detail

Příhozy: 73

Václav Brožík - Portrét paní Javůrkové

Václav Brožík
Portrét paní Javůrkové

Id: 47217

olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, signováno na zadní straně, na přední straně věnování, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu, původní stav, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
35 000

98 000

Detail

Příhozy: 64

Vilém  Kreibich - Zimní nádraží

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 46312

olej/plátno, rozměr 68 x 81,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
39 000

86 000

Detail

Josef Procházka - Na břehu rybníka

Josef Procházka
Na břehu rybníka

Id: 47101

olej/plátno, rozměr 62 x 91 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:
16 500

82 000

Detail

Příhozy: 64

František Líbal - Zlatá stoka

František Líbal
Zlatá stoka

Id: 42823

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

79 000

Detail

Příhozy: 81

Josef Procházka - Prosluněný den

Josef Procházka
Prosluněný den

Id: 47102

olej/plátno, rozměr 61 x 91 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:
16 500

65 000

Detail

Josef Jambor - Zimní krajina

Josef Jambor
Zimní krajina

Id: 44902

olej/plátno, rozměr 29 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1954, zaskleno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 65

Václav Špála - Sedící děvče

Sedící děvče

Id: 47201

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 55

Jaroslav Šetelík - Pražský hrad

Jaroslav Šetelík
Pražský hrad

Id: 48001

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
16 000

53 000

Detail

Jaroslav Paur - Bílá ulice

Jaroslav Paur
Bílá ulice

Id: 37801

olej/překližka, rozměr 39 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 66, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav, přiložen originální účet z Galerie Platýz z roku 1968

Vyvolávací cena:
12 000

51 000

Detail

Příhozy: 49

František Kaván - Trosky v máji

František Kaván
Trosky v máji

Id: 44405

olej/karton, rozměr 30 x 42 cm, signováno vpravo dole, publikováno ve výstavním katalogu František Kaván/Krajiny, str. 80; konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

47 000

Detail

Otto Gutfreund - Don Quijote

Otto Gutfreund
Don Quijote

Id: 47214

patinovaná sádra, výška cca 38,5 cm, signováno ve spodní části, původní velmi dobrý stav, novodobý podstavec

Vyvolávací cena:
12 000

47 000

Detail

Jaroslav Serpan - CLK 90

Jaroslav Serpan
CLK 90

Id: 47013

olej/papír/plátno, rozměr 42 x 57 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně datováno, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
11 500

45 000

Detail