Čas na serveru 06:05:46

Aukce LXXXXII/2023

Olbram Zoubek - Postava pro Miladu

Postava pro Miladu

Id: 445601

bronzová plastika, celková výška 182 cm, značeno na plintu, vznik 2010, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
250 000

1 271 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 94

Bohumil Eliáš st. - Letící pták

Bohumil Eliáš st.
Letící pták

Id: 449103

olej/plátno, rozměr 120 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, uvedeno v autorově monografii Eliáš - Sklo, obrazy, kresby z roku 1994 na str. 65

Vyvolávací cena:
12 000

460 000

Detail

Příhozy: 128

Josef Jíra - Půlnoční mše

Josef Jíra
Půlnoční mše

Id: 449407

olej/plátno, rozměr 63 x 50 cm, značeno vpravo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:
12 000

435 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 78

Jan  Zrzavý - Nymfa

Nymfa

Id: 441901

kombinovaná technika, tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 19 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, ve spodní části věnování autora režisérovi Jaroslavu Šiklovi

Vyvolávací cena:
12 500

255 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 74

Iva Hüttnerová - Bruslaři

Iva Hüttnerová
Bruslaři

Id: 439805

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

225 999

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 70

Kristian Kodet - Polibek

Kristian Kodet
Polibek

Id: 443901

olej/plátno fixované na kartonu, viditelný rozměr 76 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, jedná se o autorovo rané dílo, rok vzniku 1987

Vyvolávací cena:
18 000

189 999

Detail

Příhozy: 91

František Kaván - Tání v dešti

František Kaván
Tání v dešti

Id: 444001

olej/karton, rozměr 67 x 96 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 500

185 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 100

Olbram Zoubek - Ifigenie

Ifigenie

Id: 445602

cementový reliéf/zlato/modrá barva, rozměr 62 x 62 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
25 000

171 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 56

Peter Nižňanský - Fénix (Zrození Toho)

Peter Nižňanský
Fénix (Zrození Toho)

Id: 444301

leštěný a patinovaný cín/zlato/žulový podstavec, rozměr bez podstavce 100 x 50 cm, s podstavcem 115 cm, neznačeno, součástí je mírně poškozený bílý podstavec - kvádr 95 x 27 cm, na několika místech praskliny v kovu

Vyvolávací cena:
35 000

166 000

Detail

Olbram Zoubek - Torzo vítající ženy

Torzo vítající ženy

Id: 445603

Vyvolávací cena:
25 000

156 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 49

Josef Hlinomaz - Nadsamec

Josef Hlinomaz
Nadsamec

Id: 442201

olej/sololit, rozměr 29,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
9 500

155 000

Detail

Jan Saudek - Závora

Závora

Id: 438301

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen původní doklad o nabytí díla

Vyvolávací cena:
12 500

135 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 85

Jiří Židlický - Vábení

Jiří Židlický
Vábení

Id: 443501

olej/sololit, rozměr 100 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
12 500

125 000

Detail

Příhozy: 85

Peter Nižňanský - Sedící

Peter Nižňanský
Sedící

Id: 444302

leštěný a patinovaný bronz na žulovém podstavci, rozměr 46 x 33 cm, značeno a datováno na spodní části (pravé chodidlo)

Vyvolávací cena:
15 000

120 700

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 91

Marko Čermák - Rychlé šípy ve Stínadlech

Marko Čermák
Rychlé šípy ve Stínadlech

Id: 442408

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 42 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

120 000

Detail

Příhozy: 57