Čas na serveru 06:38:54

Aukce LXXXXVI/2024

Olbram Zoubek - Zrcadlení

Zrcadlení

Id: 480601

plastika, cín/olovo/zlato, celková výška 58 cm, značeno na plintu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1985)

Vyvolávací cena:
50 000

630 000

Detail

Účastníci: 43

Příhozy: 130

Jan  Zrzavý - Tři bárky

Tři bárky

Id: 474901

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 20,7 x 29,7 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, při konzultaci pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou a PhDr. Michaelem Zachařem, přiložen Soudně znalecký posudek a laboratorní zpráva ak.mal. Zory Grohmanové (10.10.2019) a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové (5.11.2016), přiložena Laboratorní zpráva vypracovaná Markétou Pávovou (2016)

Vyvolávací cena:
75 000

430 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 69

Olbram Zoubek - Dívka s hadem

Dívka s hadem

Id: 483801

dusaný zlacený cement, rozměr cca 61 x 40 cm, značeno na zadní straně, ve vrchní části plastiky prasklina, přiložena kopie Certifikátu autorství díla (vznik díla 2008)

Vyvolávací cena:
25 000

301 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 90

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 478402

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:
6 000

221 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 113

Vladimír Kompánek - Vesnice

Vladimír Kompánek
Vesnice

Id: 473803

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno v malbě uprostřed a monogramem na pravé straně, rámováno, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:

190 000

Detail

Příhozy: 125

Jan Saudek - To One I Love

To One I Love

Id: 481401

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno a popsáno na levé straně, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

170 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 59

Jiří Lír - Podivný svět rytmistra Bosche

Jiří Lír
Podivný svět rytmistra Bosche

Id: 482801

olej/plátno, rozměr 80 x 101 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
9 500

160 000

Detail

Příhozy: 81

Josef Rataj - Amor

Josef Rataj
Amor

Id: 489102

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 120 x 120 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:
12 500

155 000

Detail

Příhozy: 71

Vladimír Kompánek - Zimní noc

Vladimír Kompánek
Zimní noc

Id: 473804

olej/sololit, rozměr 62 x 88 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:
7 500

150 000

Detail

Příhozy: 80

Josef  Svoboda - Benátky

Josef Svoboda
Benátky

Id: 476702

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

125 000

Detail

Příhozy: 104

Josef Jíra - Náměstí sv. Marka

Josef Jíra
Náměstí sv. Marka

Id: 479606

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Účastníci: 19

František Hodonský - Vodní hrady

František Hodonský
Vodní hrady

Id: 477804

olej/plátno, rozměr 125 x 150 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno, publikováno v knize František Hodonský, str. 151, získáno z ateliéru autora

Vyvolávací cena:
16 500

105 000

Detail

Příhozy: 73

František Hodonský - Vakuum

František Hodonský
Vakuum

Id: 477803

olej/plátno, rozměr 140 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, získáno z ateliéru autora, publikováno v knize František Hodonský, str. 137

Vyvolávací cena:
15 000

100 000

Detail

Příhozy: 64

Josef Rataj - Homer

Josef Rataj
Homer

Id: 489101

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:
11 000

98 000

Detail

Příhozy: 72

Jan Saudek - Sluníčko - Monstrance

Sluníčko - Monstrance

Id: 481901

strukturální malba/olej/dřevo, rozměr 60 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

95 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 89