Aukce L./2019
František Tichý
Commedia dell´arte
Id: 165304
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 40,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Letní den
Id: 168101
tempera/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 56,5 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč
Zdeněk Burian
Šplhající šimpanz
Id: 163301
kresba tuží/papír, rozměr listu 16,5 x 15 cm, nesignováno, paspartováno, nerámováno, volně loženo, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Jindřich Fürst
Říční břeh
Id: 164602
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 000 Kč
Alois Kalvoda
Vysoké nebe
Id: 165216
olej/karton, rozměr 20 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popis a autorovo pozůstalostní razítko, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč
Ovocné zátiší
Id: 165520
barevná litografie/papír, rozměr tisku 32 x 40 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, datováno 39, zaskleno, papír poškozen viz foto, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 000 Kč
Neznačeno
Popelník
Id: 168308
kamenný popelník s bronzovou figurou, celková výška cca 41 cm, drobně poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 000 Kč
Příhozy: 52
Oldřich Hlavsa
Potok s vrbami
Id: 166502
olej/plátno/karton, rozmr 33 x 47 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Alexandr Jakesch
V hudebním salonku
Id: 166602
olej/plátno, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, jedná se o studii k obrazu publikovém ve Zlaté Praze, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Lovec
Id: 166810
litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 27 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 17/40, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Zdeněk Sýkora
Černobílá struktura
Id: 166204
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu cca 32,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 111 Kč
Květinový trh
Id: 163001
olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, malba lokálně poškozena
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč
Ester Martinčeková-Šimerová
Kytice
Id: 166811
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 56 x 41 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč
Jan Novopacký
Horský potok
Id: 166812
olej/plátno/karton, rozměr 22 x 16,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč
Zdeněk Hajný
Léto odchází
Id: 169701
malba/sololit, velikost průměru kruhu 20 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
14 901 Kč