Čas na serveru 02:37:21

Aukce L./2019

  Autor neurčen - Nad zátokou

Nad zátokou

Id: 163911

akvarel/papír, rozměr malby 18 x 23 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Autor neurčen - Koláž

Koláž

Id: 163918

koláž/papír, rozměr listu 17,5 x 36 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

  Neznačeno - Konvolut dvou kusů

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 163908

obrázky prarodičů Bohumila Hrabala, rozměr každé cca 28 x 22 cm, oba lokálně poškozeny, zaskleno, oděrky na rámech, jedná se pravděpodobně o fotokopie, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
400

600

Detail

Vlastimil Rada - Cikánka

Vlastimil Rada
Cikánka

Id: 163914

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 15 x 21 cm, signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
500

3 200

Detail

Josef Váchal - Ostrov blaženců

Josef Váchal
Ostrov blaženců

Id: 163906

dřevoryt/papír, rozměr tisku 20,5 x 20,5 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, signováno i vlevo dole v tisku s datací 12, vlevo dole číslování, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 52

  Autor neurčen - Krajina s domky

Krajina s domky

Id: 163917

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 7,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
300

700

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 163702

kresba/papír, rozměr ve výřezu 22 x 18 cm a 19,5 x 15,5 cm, signováno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Josef Jíra - Váhy

Josef Jíra
Váhy

Id: 163915

suchá jehla/papír, rozměr tisku 20,5 x 13 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslování vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně autorů popis a věnování, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

Detail

František X. Procházka - Zuzana v lázni

František X. Procházka
Zuzana v lázni

Id: 165302

olej/překližka, rozměr 40 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 700

Detail

Josef Král_ - Figura

Josef Král_
Figura

Id: 163919

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 35,5 x 25 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, přiložen osobní dopis autora B. Hrabalovi, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

František  Max - Pohled na Prahu

František Max
Pohled na Prahu

Id: 162201

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 31,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 800

3 600

Detail

Vladimír Kopecký - Konvolut dvou kusů

Vladimír Kopecký
Konvolut dvou kusů

Id: 169901

kombinovaná technika/papír, rozměr 42 x 29,5 cm a 40 x 30 cm, signováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Andrej Bělocvětov - Abstraktní kompozice

Andrej Bělocvětov
Abstraktní kompozice

Id: 163409

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 44 x 62 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jindřich Fürst - Cesta u řeky

Jindřich Fürst
Cesta u řeky

Id: 166803

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámování

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Milan Albich - Havana

Milan Albich
Havana

Id: 163912

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, singováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

9 000

Detail