Čas na serveru 23:58:28

Aukce L./2019

Jaroslav Vožniak - Abstrakce

Jaroslav Vožniak
Abstrakce

Id: 165303

strukturovaná malba/deska, rozměr malby 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

17 000

Detail

Příhozy: 58

František  Tichý - Commedia dell´arte

František Tichý
Commedia dell´arte

Id: 165304

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 40,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Letní den

Vojtěch Sedláček
Letní den

Id: 168101

tempera/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 56,5 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Zdeněk Burian - Šplhající šimpanz

Zdeněk Burian
Šplhající šimpanz

Id: 163301

kresba tuží/papír, rozměr listu 16,5 x 15 cm, nesignováno, paspartováno, nerámováno, volně loženo, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jindřich Fürst - Říční břeh

Jindřich Fürst
Říční břeh

Id: 164602

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Alois Kalvoda - Vysoké nebe

Alois Kalvoda
Vysoké nebe

Id: 165216

olej/karton, rozměr 20 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popis a autorovo pozůstalostní razítko, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 165520

barevná litografie/papír, rozměr tisku 32 x 40 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, datováno 39, zaskleno, papír poškozen viz foto, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

  Neznačeno - Popelník

Neznačeno
Popelník

Id: 168308

kamenný popelník s bronzovou figurou, celková výška cca 41 cm, drobně poškozeno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Příhozy: 52

Oldřich Hlavsa - Potok s vrbami

Oldřich Hlavsa
Potok s vrbami

Id: 166502

olej/plátno/karton, rozmr 33 x 47 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Alexandr Jakesch - V hudebním salonku

Alexandr Jakesch
V hudebním salonku

Id: 166602

olej/plátno, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, jedná se o studii k obrazu publikovém ve Zlaté Praze, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Adolf Born - Lovec

Lovec

Id: 166810

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 27 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 17/40, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Zdeněk Sýkora - Černobílá struktura

Zdeněk Sýkora
Černobílá struktura

Id: 166204

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu cca 32,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 111

Detail

  Autor neurčen - Květinový trh

Květinový trh

Id: 163001

olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, malba lokálně poškozena

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Ester Martinčeková-Šimerová - Kytice

Ester Martinčeková-Šimerová
Kytice

Id: 166811

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 56 x 41 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jan  Novopacký - Horský potok

Jan Novopacký
Horský potok

Id: 166812

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 16,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 000

Detail