Aukce L./2019
František X. Procházka
Zuzana v lázni
Id: 165302
olej/překližka, rozměr 40 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 700 Kč
Zoltán Ott
Žně
Id: 164610
olej/sololit, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Alois Bílek
Dívky s ovocem
Id: 163712
kresba uhlem/papír, rozměr 62 x 46 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 600 Kč
František Novák
Praha
Id: 160507
olej/plátno, rozměr 87 x 98 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištování, lokálně protlačené plátno, oděrky na barvě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Karel Marysko
Koláž s Bohumilem Hrabalem
Id: 163904
fotokoláž/papír, rozměr 30 x 38 cm, nesignováno, na zadní straně popsáno s věnováním Bohumilu Hrabalovi, prasklé sklo, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 500 Kč
Svatopluk Sulek
Marsiglia
Id: 163913
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 59 x 34 cm, signováno vpravo nahoře, datováno a popsáno, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Sedící žena
Id: 164402
olej/dřevo, rozměr 44,5 x 27 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Most přes Seinu
Id: 161804
olej/plátno, rozměr 34 x 46 cm, signováno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 400 Kč
Teodor Rotrekl
Pohled na domky
Id: 161914
malba/karton, rozměr 22,5 x 17,5 cm, nesignováno, oboustranný obraz, poškozený rám, obraz nerestaurován
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Pavel Hlavatý
Kočky a kocour
Id: 163916
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39 x 52 cm, signováno vlevo dole s věnováním a datací, obraz se skládá ze čtyř listů, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč
Kamil Linhart
Konvolut dvou kusů
Id: 161101
kombinovaná technika, rozměr 59 x 89 cm a 58 x 81 cm, nesignováno, malba lokálně poškozena, poškozené rámy
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč
Koláž
Id: 163918
koláž/papír, rozměr listu 17,5 x 36 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč
Ivana Pavlová
Léto
Id: 163910
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 32,3 x 23,5 cm, singováno vpravo dole, datováno a popsáno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící dívka
Id: 158902
kresba/papír, rozměr ve výřezu 56 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné hnědé tečky na papíru
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč
Irena Brunnhoferová
Návrh bankovky
Id: 163909
kresba/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 17,5 cm, značeno na bankovce, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 600 Kč