Čas na serveru 08:41:05

Aukce L./2019

Olbram Zoubek - Kazi

Kazi

Id: 164801

bronzová plastika/kolorovaný cement, celková výška 198 cm, nesignováno, drobné oděrky na povrchu, váha plastiky cca 300 kg, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
190 000

910 000

Detail

Příhozy: 102

Jan  Smetana - Dvě lampy

Jan Smetana
Dvě lampy

Id: 167501

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 48, poškozený rám, vše v původní stavu viz foto

Vyvolávací cena:
18 000

477 000

Detail

Příhozy: 146

Čeněk Choděra - Krajina

Čeněk Choděra
Krajina

Id: 165517

olej/lepenka, rozměr 21,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Gustav Macoun - Les u Hostišova

Gustav Macoun
Les u Hostišova

Id: 169201

olej/karton, rozměr 68 x 83,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

29 555

Detail

F. Gutt - Maxmilián II. Habsburský

F. Gutt
Maxmilián II. Habsburský

Id: 168310

řezba/dřevo, celkový rozměr včetně rámu 41 x 31 x 8,5 cm,značeno vlevo dole řezbářem, vytvořeno podle obrazu Albrechta Dürrera, jehož monogram je vpravo dole, zaskleno, na zadní straně znalecké razítko

Vyvolávací cena:

30 029

Detail

František Líbal - Listopad

František Líbal
Listopad

Id: 165404

olej/plátno/překližka, rozměr 49 x 71 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 61

Antonín  Augusta - Praha

Antonín Augusta
Praha

Id: 169801

olej/plátno, rozměr 99 x 120 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, obraz odborně čištěn, stav velmi dobrý

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jaroslav Panuška - Vodník

Jaroslav Panuška
Vodník

Id: 170201

uhlová tužka/papír, rozměr ve výřezu 34 x 26 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

  Autor neurčen - Stolní lampa

Stolní lampa

Id: 168307

bronz/sklo, celková výška cca 57 cm, signováno na zadní straně, drobné oděrky na skleněném stínidle, oprava lepeného klu u slona

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Červánky nad krajem

František Daněk - Sedláček
Červánky nad krajem

Id: 167801

olej/karton, rozměr 24 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Jaroslav Panuška - Na řece

Jaroslav Panuška
Na řece

Id: 165527

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

  Autor neurčen - U slepého ramene

U slepého ramene

Id: 165523

malba/plátno, rozměr 19 x 24 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Příhozy: 98

Karel Hodr - Pohled na Karlův most

Karel Hodr
Pohled na Karlův most

Id: 167901

olej/plátno, rozměr 74 x 90 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Andy Warhol - Žába

Andy Warhol
Žába

Id: 167702

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 23/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

82 001

Detail

Příhozy: 99

Karel Schadt - Zima v Nízkých Tatrách

Karel Schadt
Zima v Nízkých Tatrách

Id: 166807

olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail