Čas na serveru 09:56:31

Aukce L./2019

František X. Procházka - Zuzana v lázni

František X. Procházka
Zuzana v lázni

Id: 165302

olej/překližka, rozměr 40 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 700

Detail

Zoltán Ott - Žně

Zoltán Ott
Žně

Id: 164610

olej/sololit, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Alois Bílek - Dívky s ovocem

Alois Bílek
Dívky s ovocem

Id: 163712

kresba uhlem/papír, rozměr 62 x 46 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

František Novák - Praha

František Novák
Praha

Id: 160507

olej/plátno, rozměr 87 x 98 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištování, lokálně protlačené plátno, oděrky na barvě

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Marysko - Koláž s Bohumilem Hrabalem

Karel Marysko
Koláž s Bohumilem Hrabalem

Id: 163904

fotokoláž/papír, rozměr 30 x 38 cm, nesignováno, na zadní straně popsáno s věnováním Bohumilu Hrabalovi, prasklé sklo, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
500

Detail

Svatopluk Sulek - Marsiglia

Svatopluk Sulek
Marsiglia

Id: 163913

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 59 x 34 cm, signováno vpravo nahoře, datováno a popsáno, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Sedící žena

Sedící žena

Id: 164402

olej/dřevo, rozměr 44,5 x 27 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Most přes Seinu

Most přes Seinu

Id: 161804

olej/plátno, rozměr 34 x 46 cm, signováno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Teodor Rotrekl - Pohled na domky

Teodor Rotrekl
Pohled na domky

Id: 161914

malba/karton, rozměr 22,5 x 17,5 cm, nesignováno, oboustranný obraz, poškozený rám, obraz nerestaurován

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Pavel Hlavatý - Kočky a kocour

Pavel Hlavatý
Kočky a kocour

Id: 163916

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39 x 52 cm, signováno vlevo dole s věnováním a datací, obraz se skládá ze čtyř listů, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Kamil Linhart - Konvolut dvou kusů

Kamil Linhart
Konvolut dvou kusů

Id: 161101

kombinovaná technika, rozměr 59 x 89 cm a 58 x 81 cm, nesignováno, malba lokálně poškozena, poškozené rámy

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Koláž

Koláž

Id: 163918

koláž/papír, rozměr listu 17,5 x 36 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

Ivana Pavlová - Léto

Ivana Pavlová
Léto

Id: 163910

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 32,3 x 23,5 cm, singováno vpravo dole, datováno a popsáno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Sedící dívka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící dívka

Id: 158902

kresba/papír, rozměr ve výřezu 56 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné hnědé tečky na papíru

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

Irena Brunnhoferová - Návrh bankovky

Irena Brunnhoferová
Návrh bankovky

Id: 163909

kresba/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 17,5 cm, značeno na bankovce, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
500

1 600

Detail