Čas na serveru 05:56:00

Aukce L./2019

Oldřich Blažíček - Kytice

Oldřich Blažíček
Kytice

Id: 170106

olej/plátno/lepenka, rozměr 33 x 42 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
10 000

77 000

Detail

Příhozy: 62

Olbram Zoubek - Jákob

Jákob

Id: 162801

reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 21 cm, signováno na zadní straně, miniaturní lokální odřeninky na povrchu, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 69

Vladimír Komárek - Ptáci nad stromy

Vladimír Komárek
Ptáci nad stromy

Id: 167301

olej/plátno, rozměr 73,5 x 90,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, rok vzniku 1989, olištováno

Vyvolávací cena:
10 000

74 500

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 61

Josef Písecký (Liška) - Mořský břeh

Josef Písecký (Liška)
Mořský břeh

Id: 163102

olej/plátno, rozměr 120 x 139 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
10 000

73 000

Detail

Příhozy: 66

  Autor neurčen - U slepého ramene

U slepého ramene

Id: 165523

malba/plátno, rozměr 19 x 24 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Příhozy: 98

Jaroslav Paur - Městský motiv

Jaroslav Paur
Městský motiv

Id: 166901

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:
10 000

71 000

Detail

Příhozy: 71

František Kaván - Nový mlýn u Bojanova

František Kaván
Nový mlýn u Bojanova

Id: 170401

kombinovaná technika/tempera/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 31 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 500

71 000

Detail

Příhozy: 75

Egon Schiele - Objetí

Egon Schiele
Objetí

Id: 167706

kamenotisk/papír, rozměr tisku 22,5 x 14,5 cm, autorsky signováno vpravo dole, značený papír, list v ploše zašpiněn vzhledem ke stáří, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka

Vyvolávací cena:

70 001

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 98

Olbram Zoubek - Lože manželské

Lože manželské

Id: 163803

reliéf, cín/zlato, rozměr 35 x 35 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

69 500

Detail

Příhozy: 80

Alois Kalvoda - U Komárků

Alois Kalvoda
U Komárků

Id: 163101

olej/karton, rozměr 70 x 70 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně přípis včetně datace, poškozený rám, obraz v původním stavu nerestaurovaný, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
14 000

63 000

Detail

Příhozy: 58

Josef Lada - Na nábřeží

Josef Lada
Na nábřeží

Id: 163302

kolorovaná kresba/papír, rozměr listu 12,5 x 13,5 cm, nesignováno, paspartováno, nerámováno, volně loženo, reprodukováno v Humoristických listech 1916

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 57

Alexej Vasiljevič Hanzen - Loď za úplňku

Alexej Vasiljevič Hanzen
Loď za úplňku

Id: 165313

olej/plátno, rozměr 40 x 29 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
11 000

62 000

Detail

Příhozy: 51

Alexej Vasiljevič Hanzen - Příboj

Alexej Vasiljevič Hanzen
Příboj

Id: 161915

olej/plátno, rozměr 54 x 78 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
15 000

61 000

Detail

Příhozy: 48

Zdeněk Hajný - Brána vykoupení

Zdeněk Hajný
Brána vykoupení

Id: 169702

malba/plátno, rozměr 21 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Příhozy: 68

Vladimír Komárek - Kašna

Vladimír Komárek
Kašna

Id: 168601

olej/plátno, rozměr 90,5 x 65,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2000, malba lehce poškozena v pravém horním i dolním rohu, nově rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

57 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 69