Čas na serveru 17:01:45

Aukce L./2019

  Neznačeno - Portrét muže se psem

Neznačeno
Portrét muže se psem

Id: 161805

olej/plátno, rozměr 54,5 x 38 cm, obraz značně poškozen, oděrky na rámu, neurčité popisky na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Zapadlík - Záchranná služba Praha

Václav Zapadlík
Záchranná služba Praha

Id: 163501

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

155 000

Detail

Příhozy: 71

Ota Bubeníček - Živly na Svratce

Ota Bubeníček
Živly na Svratce

Id: 164101

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, lokálně zvlněná lepenka, obraz lokálně znečištěn, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Antonín Waldhauser  - Větrný mlýn v krajině

Antonín Waldhauser
Větrný mlýn v krajině

Id: 161807

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 33 cm, signováno monogramem vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
10 000

53 000

Detail

Příhozy: 56

Alexej Vasiljevič Hanzen - Příboj

Alexej Vasiljevič Hanzen
Příboj

Id: 161915

olej/plátno, rozměr 54 x 78 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
15 000

61 000

Detail

Příhozy: 48

Antonie Brandeisová - Z Benátek

Antonie Brandeisová
Z Benátek

Id: 154910

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Olbram Zoubek - Hlava Marie

Hlava Marie

Id: 163801

bronzová plastika, celková výška cca 59 cm, signováno na plintě, rok vzniku 1977, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
20 000

320 000

Detail

Příhozy: 104

Karel Souček (Bor) - V pasáži

Karel Souček (Bor)
V pasáži

Id: 161906

olej/plátno, rozměr 106 x 130 cm, signováno vpravo dole, datováno, signováno i na zadní straně, novodobě dekorativně adjustováno, přiložen umělecko-historický posudek PhDr. R. Michalové, Ph. D., vystaveno na IX. Mezinárodním festivalu malby v Cagnes-sur-Mer ve Francii v roce 1977

Vyvolávací cena:
35 000

170 000

Detail

Příhozy: 75

Emanuel Pryl - Opuštěný mlýn

Emanuel Pryl
Opuštěný mlýn

Id: 162103

olej/plátno, rozměr 50 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Heřman - Chaloupka u rozkvetlého stromu

Jiří Heřman
Chaloupka u rozkvetlého stromu

Id: 162106

olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Josef Liesler - Portrét

Josef Liesler
Portrét

Id: 161909

olej/plátno, rozměr 92 x 86 cm, signováno pravo nahoře, datováno 47, poškozený rám

Vyvolávací cena:
18 000

51 000

Detail

Zdeněk Hajný - Královna pouště

Zdeněk Hajný
Královna pouště

Id: 161501

malba/plátno, rozměr 55 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, z cyklu "Poutníci"

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Příhozy: 84

Oldřich Koníček - Akt

Oldřich Koníček
Akt

Id: 164001

malba/plátno, rozměr 62 x 48 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 164201

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Detail

Příhozy: 81

  Autor neurčen - Na pobřeží

Na pobřeží

Id: 161809

olej/plátno, rozměr 45,5 x 61 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 66