Aukce L./2019
Oldřich Blažíček
Kytice
Id: 170106
olej/plátno/lepenka, rozměr 33 x 42 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 62
Jákob
Id: 162801
reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 21 cm, signováno na zadní straně, miniaturní lokální odřeninky na povrchu, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
76 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 69
Vladimír Komárek
Ptáci nad stromy
Id: 167301
olej/plátno, rozměr 73,5 x 90,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, rok vzniku 1989, olištováno
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
74 500 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 61
Josef Písecký (Liška)
Mořský břeh
Id: 163102
olej/plátno, rozměr 120 x 139 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 66
U slepého ramene
Id: 165523
malba/plátno, rozměr 19 x 24 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 98
Jaroslav Paur
Městský motiv
Id: 166901
olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 71
František Kaván
Nový mlýn u Bojanova
Id: 170401
kombinovaná technika/tempera/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 31 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 75
Egon Schiele
Objetí
Id: 167706
kamenotisk/papír, rozměr tisku 22,5 x 14,5 cm, autorsky signováno vpravo dole, značený papír, list v ploše zašpiněn vzhledem ke stáří, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
70 001 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 98
Lože manželské
Id: 163803
reliéf, cín/zlato, rozměr 35 x 35 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
69 500 Kč
Příhozy: 80
Alois Kalvoda
U Komárků
Id: 163101
olej/karton, rozměr 70 x 70 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně přípis včetně datace, poškozený rám, obraz v původním stavu nerestaurovaný, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 58
Josef Lada
Na nábřeží
Id: 163302
kolorovaná kresba/papír, rozměr listu 12,5 x 13,5 cm, nesignováno, paspartováno, nerámováno, volně loženo, reprodukováno v Humoristických listech 1916
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 57
Alexej Vasiljevič Hanzen
Loď za úplňku
Id: 165313
olej/plátno, rozměr 40 x 29 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 51
Alexej Vasiljevič Hanzen
Příboj
Id: 161915
olej/plátno, rozměr 54 x 78 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně datováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 48
Zdeněk Hajný
Brána vykoupení
Id: 169702
malba/plátno, rozměr 21 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 68
Vladimír Komárek
Kašna
Id: 168601
olej/plátno, rozměr 90,5 x 65,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2000, malba lehce poškozena v pravém horním i dolním rohu, nově rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
57 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 69