Čas na serveru 06:23:55

Aukce L./2019

  Neznačeno - U řeky

Neznačeno
U řeky

Id: 165531

malba/deska, rozměr 55 x 74 cm, malba krakelovaná, rám poškozen

Vyvolávací cena:
2 800

6 600

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Sedící dívka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící dívka

Id: 158902

kresba/papír, rozměr ve výřezu 56 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné hnědé tečky na papíru

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

  Autor neurčen - Karlův most

Karlův most

Id: 165208

olej/karton, rozměr 44 x 56 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Písecký (Liška) - Pod strání

Josef Písecký (Liška)
Pod strání

Id: 169001

olej/lepenka, rozměr 47,5 x 63 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, volné v rámu, barva na povrchu otřená

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Karel Hodr - Podzim na Šumavě

Karel Hodr
Podzim na Šumavě

Id: 170002

olej/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně autorův ověřovací list

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

  Autor neurčen - V kurníku

V kurníku

Id: 163707

olej/dřevo, rozměr 28 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

  Neznačeno - Skála nad vodou

Neznačeno
Skála nad vodou

Id: 145433

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Škrabánek - Zimní krajina

František Škrabánek
Zimní krajina

Id: 167803

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Otakar Hůrka - U zamrzlé říčky

Otakar Hůrka
U zamrzlé říčky

Id: 168102

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

21 000

Detail

Čeněk Choděra - Letní den

Čeněk Choděra
Letní den

Id: 165524

olej/deska, rozměr 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Slívy

Josef Václav Směšný - Barnet
Slívy

Id: 168202

olej/karton, rozměr 31 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

10 000

Detail

Salvador Dalí - Talíř Atletica

Salvador Dalí
Talíř Atletica

Id: 167704

postříbřený kov zdobený serigrafií, průměr 28 cm, vše rámováno a zaskleno, na zadní straně certifikát původu, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem Bycko

Vyvolávací cena:
8 000

13 000

Detail

Vítězslav Mašek - Zimní les

Vítězslav Mašek
Zimní les

Id: 169301

olej/plátno/karton, rozměr 46 x 28 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav Macoun - Prachovské skály

Gustav Macoun
Prachovské skály

Id: 167804

olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 501

Detail

Otakar Marvánek - Akt

Otakar Marvánek
Akt

Id: 166604

olej/karton, rozměr 35 x 25 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 300

Detail