Aukce L./2019
Karel Hofman
Kopcovitá krajina
Id: 165202
olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Jiří Lacina
Kruhy v černé
Id: 157402
malba/sololit, rozměr 89 x 122 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, oděrky na rámu, volné v rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
14 200 Kč
Ota Bubeníček
Živly na Svratce
Id: 164101
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, lokálně zvlněná lepenka, obraz lokálně znečištěn, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 000 Kč
Karel Hodr
Podzim na Šumavě
Id: 170002
olej/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně autorův ověřovací list
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 000 Kč
Oldřich Koníček
Akt
Id: 164001
malba/plátno, rozměr 62 x 48 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 500 Kč
Jaro Procházka
Pražský hrad
Id: 164607
malba/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 500 Kč
Zdeněk Sýkora
Linie
Id: 166203
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu cca 33 x 33 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Claudio Monteverdi II.
Id: 163412
litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč
František Líbal
Podzimní rybník
Id: 164301
olej//plátno/karton, rozměr 24 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 000 Kč
Příhozy: 52
Salvador Dalí
Talíř Atletica
Id: 167704
postříbřený kov zdobený serigrafií, průměr 28 cm, vše rámováno a zaskleno, na zadní straně certifikát původu, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem Bycko
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
13 000 Kč
Slunce v travách
Id: 170203
kombinovaná technika/pastel/kvaš, rozměr ve výřezu 23 x 29 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
13 000 Kč
Gustav Macoun
Prachovské skály
Id: 167804
olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 501 Kč
Odpočívající dívka
Id: 161102
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 500 Kč
František Muzika
Návrh divadelní scény
Id: 159801
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, signováno monogramem FM 41 vlevo dole, uprostřed dole popis, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, lokálně poškozená pasparta
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 000 Kč
Jiří Heřman
Chaloupka u rozkvetlého stromu
Id: 162106
olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč