Čas na serveru 06:24:55

Aukce L./2019

Karel Hofman - Kopcovitá krajina

Karel Hofman
Kopcovitá krajina

Id: 165202

olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jiří Lacina - Kruhy v černé

Jiří Lacina
Kruhy v černé

Id: 157402

malba/sololit, rozměr 89 x 122 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, oděrky na rámu, volné v rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

14 200

Detail

Ota Bubeníček - Živly na Svratce

Ota Bubeníček
Živly na Svratce

Id: 164101

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, lokálně zvlněná lepenka, obraz lokálně znečištěn, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Karel Hodr - Podzim na Šumavě

Karel Hodr
Podzim na Šumavě

Id: 170002

olej/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně autorův ověřovací list

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Oldřich Koníček - Akt

Oldřich Koníček
Akt

Id: 164001

malba/plátno, rozměr 62 x 48 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jaro Procházka - Pražský hrad

Jaro Procházka
Pražský hrad

Id: 164607

malba/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Zdeněk Sýkora - Linie

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 166203

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu cca 33 x 33 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Claudio Monteverdi II.

Oldřich Kulhánek
Claudio Monteverdi II.

Id: 163412

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Líbal - Podzimní rybník

František Líbal
Podzimní rybník

Id: 164301

olej//plátno/karton, rozměr 24 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Příhozy: 52

Salvador Dalí - Talíř Atletica

Salvador Dalí
Talíř Atletica

Id: 167704

postříbřený kov zdobený serigrafií, průměr 28 cm, vše rámováno a zaskleno, na zadní straně certifikát původu, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem Bycko

Vyvolávací cena:
8 000

13 000

Detail

Ota Janeček - Slunce v travách

Slunce v travách

Id: 170203

kombinovaná technika/pastel/kvaš, rozměr ve výřezu 23 x 29 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
8 000

13 000

Detail

Gustav Macoun - Prachovské skály

Gustav Macoun
Prachovské skály

Id: 167804

olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 501

Detail

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 161102

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Muzika - Návrh divadelní scény

František Muzika
Návrh divadelní scény

Id: 159801

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, signováno monogramem FM 41 vlevo dole, uprostřed dole popis, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, lokálně poškozená pasparta

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jiří Heřman - Chaloupka u rozkvetlého stromu

Jiří Heřman
Chaloupka u rozkvetlého stromu

Id: 162106

olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail