Čas na serveru 08:30:03

Aukce L./2019

František Emler - Kytice

František Emler
Kytice

Id: 165309

akryl/sololit, rozměr 80 x 60 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

  Autor neurčen - Setkání v lese

Setkání v lese

Id: 161808

olej/plátno, rozměr 41,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, obraz krakelován, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

  Neznačeno - Dívka s růžemi

Neznačeno
Dívka s růžemi

Id: 160508

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Lacina - Obydlí

Jiří Lacina
Obydlí

Id: 157404

kolorovaný dřevořez/papír, rozměr listu 70 x 51,5 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, zaskleno, kovový rám

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Autor neurčen - Sedící žena

Sedící žena

Id: 164402

olej/dřevo, rozměr 44,5 x 27 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

Detail

Anton Kaulbach - Dívka na molu

Anton Kaulbach
Dívka na molu

Id: 165101

olej/plátno, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, malba na několika místech poškozena

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Olbram Zoubek - Andělíček 2

Andělíček 2

Id: 163802

reliéf, cín/zlato, rozměr 35 x 35 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

130 000

Detail

Příhozy: 94

Karel Hodr - Konec léta u Krumlova

Karel Hodr
Konec léta u Krumlova

Id: 163202

olej/karton, rozměr 39 x 59 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, ověřovací list na zadní straně

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Charlotte Piepenhagen - Alpský motiv

Charlotte Piepenhagen
Alpský motiv

Id: 159901

malba/papírová deska, rozměr 17 x 15 cm, nesignováno, papírová deska vytváří na povrchu vlásenkové prasklinky, značně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Otakar Synáček - Torzo

Otakar Synáček
Torzo

Id: 160502

malba/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, rám nepasující k obrazu, poškozený rám, drobné oděrky na obrazu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 69

Jan Kutálek - Vyznamenaný čert

Jan Kutálek
Vyznamenaný čert

Id: 162901

pálená hlína, glazováno, celková výška 58 cm, signováno na zadní straně na podstavci, přiložena kopie původního účtu z roku 1976

Vyvolávací cena:
8 000

81 300

Detail

Příhozy: 72

Vít Skála - Jez na potoce

Vít Skála
Jez na potoce

Id: 162104

olej/plátno, rozměr 65 x 96 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Josef Jíra - Pan Bohumil vykládá tarot

Josef Jíra
Pan Bohumil vykládá tarot

Id: 163901

kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr 59 x 68 cm, signováno vpravo dole, po celé ploše popsáno, věnování, datace, komentáře, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
25 000

175 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 75

Ludvík Barták - Na kraji lesa

Ludvík Barták
Na kraji lesa

Id: 160510

olej/plátno, rozměr 53 x 42 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 600

Detail

  Autor neurčen - Město na břehu

Město na břehu

Id: 162102

olej/plátno, rozměr 69 x 105 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail