Čas na serveru 11:49:53

Aukce L./2019

Jan  Zrzavý - Loďky v přístavu

Loďky v přístavu

Id: 165801

černá a barevné křídy/papír, rozměr listu 12,7 x 17,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, věnování na zadní straně, zaskleno, nově rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
14 000

165 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 89

Josef Lada - Kráva

Josef Lada
Kráva

Id: 155602

kolorovaná kresba/lepenka, rozměr kresby 15,5 x 15,5 cm, rozměr listu 21 x 18 cm, nesignováno, jedná se o návrh obálky knihy "Raf! Raf! Raf! Tady je zvířecí biograf...", na zadní straně popis, datace a výstavní razítko, volně loženo, nerámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.

Vyvolávací cena:
25 000

161 000

Detail

Příhozy: 76

Václav Zapadlík - Záchranná služba Praha

Václav Zapadlík
Záchranná služba Praha

Id: 163501

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

155 000

Detail

Příhozy: 71

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 164201

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Detail

Příhozy: 81

Olbram Zoubek - Andělíček 2

Andělíček 2

Id: 163802

reliéf, cín/zlato, rozměr 35 x 35 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

130 000

Detail

Příhozy: 94

Jaroslav Věšín - Lovec

Jaroslav Věšín
Lovec

Id: 163403

olej/dřevo, rozměr 47,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
45 000

126 000

Detail

Příhozy: 64

Julius Mařák - Lesní interiér

Julius Mařák
Lesní interiér

Id: 165403

olej/plátno/karton, rozměr 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

Detail

Příhozy: 90

Jan Saudek - Konvolut  sedmi kusů

Konvolut sedmi kusů

Id: 155910

konvolut sedmi osobních dopisů, ve většině přiložena fotografie nebo jiné ozvláštnění, původní stav, prošlé a použité poštovním provozem

Vyvolávací cena:

96 555

Detail

Příhozy: 121

Josef Jambor - Předjaří

Josef Jambor
Předjaří

Id: 165211

olej/plátno, rozměr 35 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno, volné v rámu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

90 000

Detail

Příhozy: 86

Olbram Zoubek - Thámar

Thámar

Id: 162802

reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 21 cm, signováno na zadní straně, miniaturní lokální odřeninky na povrchu, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

87 000

Detail

Příhozy: 67

Andy Warhol - Žába

Andy Warhol
Žába

Id: 167702

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 23/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

82 001

Detail

Příhozy: 99

Jan Kutálek - Vyznamenaný čert

Jan Kutálek
Vyznamenaný čert

Id: 162901

pálená hlína, glazováno, celková výška 58 cm, signováno na zadní straně na podstavci, přiložena kopie původního účtu z roku 1976

Vyvolávací cena:
8 000

81 300

Detail

Příhozy: 72

Zdeněk Hajný - Královna pouště

Zdeněk Hajný
Královna pouště

Id: 161501

malba/plátno, rozměr 55 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, z cyklu "Poutníci"

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Příhozy: 84

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 165601

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, malba v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:
11 000

78 000

Detail

Příhozy: 69

Karel Chaba  - Růžový mrak

Karel Chaba
Růžový mrak

Id: 163406

malba plátno, rozměr 81 x 54 cm, signováno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně. olištováno

Vyvolávací cena:

77 000

Detail

Příhozy: 69