Aukce L./2019
Loďky v přístavu
Id: 165801
černá a barevné křídy/papír, rozměr listu 12,7 x 17,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, věnování na zadní straně, zaskleno, nově rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
165 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 89
Josef Lada
Kráva
Id: 155602
kolorovaná kresba/lepenka, rozměr kresby 15,5 x 15,5 cm, rozměr listu 21 x 18 cm, nesignováno, jedná se o návrh obálky knihy "Raf! Raf! Raf! Tady je zvířecí biograf...", na zadní straně popis, datace a výstavní razítko, volně loženo, nerámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
161 000 Kč
Příhozy: 76
Václav Zapadlík
Záchranná služba Praha
Id: 163501
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
155 000 Kč
Příhozy: 71
Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník
Id: 164201
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 81
Andělíček 2
Id: 163802
reliéf, cín/zlato, rozměr 35 x 35 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 94
Jaroslav Věšín
Lovec
Id: 163403
olej/dřevo, rozměr 47,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
126 000 Kč
Příhozy: 64
Julius Mařák
Lesní interiér
Id: 165403
olej/plátno/karton, rozměr 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 90
Konvolut sedmi kusů
Id: 155910
konvolut sedmi osobních dopisů, ve většině přiložena fotografie nebo jiné ozvláštnění, původní stav, prošlé a použité poštovním provozem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
96 555 Kč
Příhozy: 121
Josef Jambor
Předjaří
Id: 165211
olej/plátno, rozměr 35 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno, volné v rámu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 86
Thámar
Id: 162802
reliéf, cín/zlato, rozměr 30 x 21 cm, signováno na zadní straně, miniaturní lokální odřeninky na povrchu, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
87 000 Kč
Příhozy: 67
Andy Warhol
Žába
Id: 167702
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 23/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
82 001 Kč
Příhozy: 99
Jan Kutálek
Vyznamenaný čert
Id: 162901
pálená hlína, glazováno, celková výška 58 cm, signováno na zadní straně na podstavci, přiložena kopie původního účtu z roku 1976
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
81 300 Kč
Příhozy: 72
Zdeněk Hajný
Královna pouště
Id: 161501
malba/plátno, rozměr 55 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, z cyklu "Poutníci"
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 84
Josef Svoboda
Rybáři
Id: 165601
olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, malba v původním stavu viz foto
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 69
Karel Chaba
Růžový mrak
Id: 163406
malba plátno, rozměr 81 x 54 cm, signováno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně. olištováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 69