Aukce L./2019
Josef Ženíšek
Hlava studentky
Id: 161803
olej/karton, rozměr 26 x 20 cm, signováno vpravo nahoře, poškozený dekorativní rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 100 Kč
František Daněk - Sedláček
Červánky nad krajem
Id: 167801
olej/karton, rozměr 24 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 100 Kč
Žlutá růže
Id: 163401
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 19 cm, signováno vpravo dole, věnování a popis vlevo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč
Milan Albich
Havana
Id: 163912
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, singováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Rybáři na břehu
Id: 163711
olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
Neznačeno
Bretaňské pobřeží
Id: 166708
malba/plátno, rozměr 28 x 44 cm, doba vzniku kolem 1930, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen, nerestaurován
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Jaroslav Kafka
Krajina u Trocnova
Id: 170705
olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
František Jakub
Pohled na řeku
Id: 168701
malba/karton, rozměr 34,5 x 46,5, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
8 700 Kč
Západ slunce
Id: 167802
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 32 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 500 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Karlův most
Id: 168205
olej/plátno, rozměr 35 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 400 Kč
Oldřich Kulhánek
Rozmnožená pusinka
Id: 163408
litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Anton Kaulbach
Dívka na molu
Id: 165101
olej/plátno, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, malba na několika místech poškozena
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 000 Kč
H. Wirth
Dívka s cigaretou
Id: 163705
olej/dřevo, rozměr, 34,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Pod skalnatými horami
Id: 162107
olej/sololit, rozměr 60 x 90 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Alois Fišárek
Strom v krajině
Id: 161605
olej/karton, rozměr 34 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno, mírně poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 000 Kč