Čas na serveru 01:17:24

Aukce L./2019

Josef Ženíšek - Hlava studentky

Josef Ženíšek
Hlava studentky

Id: 161803

olej/karton, rozměr 26 x 20 cm, signováno vpravo nahoře, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

František Daněk - Sedláček - Červánky nad krajem

František Daněk - Sedláček
Červánky nad krajem

Id: 167801

olej/karton, rozměr 24 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Adolf Born - Žlutá růže

Žlutá růže

Id: 163401

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 19 cm, signováno vpravo dole, věnování a popis vlevo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Milan Albich - Havana

Milan Albich
Havana

Id: 163912

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, singováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Autor neurčen - Rybáři na břehu

Rybáři na břehu

Id: 163711

olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Neznačeno - Bretaňské pobřeží

Neznačeno
Bretaňské pobřeží

Id: 166708

malba/plátno, rozměr 28 x 44 cm, doba vzniku kolem 1930, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen, nerestaurován

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jaroslav Kafka - Krajina u Trocnova

Jaroslav Kafka
Krajina u Trocnova

Id: 170705

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Jakub - Pohled na řeku

František Jakub
Pohled na řeku

Id: 168701

malba/karton, rozměr 34,5 x 46,5, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

8 700

Detail

  Autor neurčen - Západ slunce

Západ slunce

Id: 167802

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 32 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Karlův most

Josef Václav Směšný - Barnet
Karlův most

Id: 168205

olej/plátno, rozměr 35 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 400

Detail

Oldřich Kulhánek - Rozmnožená pusinka

Oldřich Kulhánek
Rozmnožená pusinka

Id: 163408

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Anton Kaulbach - Dívka na molu

Anton Kaulbach
Dívka na molu

Id: 165101

olej/plátno, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, malba na několika místech poškozena

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

H. Wirth - Dívka s cigaretou

H. Wirth
Dívka s cigaretou

Id: 163705

olej/dřevo, rozměr, 34,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Pod skalnatými horami

František Daněk - Sedláček
Pod skalnatými horami

Id: 162107

olej/sololit, rozměr 60 x 90 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Alois Fišárek - Strom v krajině

Alois Fišárek
Strom v krajině

Id: 161605

olej/karton, rozměr 34 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno, mírně poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail