Aukce L./2019
Nad zátokou
Id: 163911
akvarel/papír, rozměr malby 18 x 23 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč
Bedřich Vrobel
Zátiší
Id: 165201
olej/plátno, rozměr 71 x 51 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Helena Šrámková
Ze Šumavy
Id: 167603
olej/karton, rozměr 29 x 38 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 400 Kč
Josef Konečný
Šeříky
Id: 161103
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo, poškozený rám, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Portrét muže
Id: 163703
malba/deska, ovál, rozměr 25 x 19 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Celestýn Matějů
Podzim
Id: 165501
olej/plátno, rozměr 23,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu a lokálně i na malbě, drobná poškození
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Pohled na řeku
Id: 163704
pastel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 35,5 cm, signováno vpravo dole L. Kugmin ?, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Josef Král_
Figura
Id: 163919
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 35,5 x 25 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, přiložen osobní dopis autora B. Hrabalovi, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč
Krajina s domky
Id: 163917
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 7,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
300 Kč
700 Kč
Čeněk Choděra
U lesa
Id: 165518
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 21 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 163908
obrázky prarodičů Bohumila Hrabala, rozměr každé cca 28 x 22 cm, oba lokálně poškozeny, zaskleno, oděrky na rámech, jedná se pravděpodobně o fotokopie, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
400 Kč
600 Kč