Čas na serveru 14:38:14

Aukce L./2019

Josef Lada - Urážka

Josef Lada
Urážka

Id: 166802

kresba tuží a kvašem/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11 cm, nesignováno, lokálně poškozený papír, na zadní straně potvrzení pravosti dcerou autora viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Egon Schiele - Objetí

Egon Schiele
Objetí

Id: 167706

kamenotisk/papír, rozměr tisku 22,5 x 14,5 cm, autorsky signováno vpravo dole, značený papír, list v ploše zašpiněn vzhledem ke stáří, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka

Vyvolávací cena:

70 001

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 98

František Horký - Petřínská imprese

František Horký
Petřínská imprese

Id: 166707

olej/lepenka, rozměr 42 x 33 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1910, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jaroslav Panuška - Roubneky

Jaroslav Panuška
Roubneky

Id: 169602

tempera/lepenka, rozměr 33 x 31 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, lokální poškození v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Václav Špála - Podzim

Podzim

Id: 164202

dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 21 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

21 200

Detail

František Ringo Čech - Aston Martin

František Ringo Čech
Aston Martin

Id: 168502

olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 56

Zdeněk Burian - Šplhající šimpanz

Zdeněk Burian
Šplhající šimpanz

Id: 163301

kresba tuží/papír, rozměr listu 16,5 x 15 cm, nesignováno, paspartováno, nerámováno, volně loženo, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

  Autor neurčen - Galantní scény

Galantní scény

Id: 166505

konvolut dvou obrazů, olej/plátno, rozměr každého obrazu 24 x 32, 5 cm, signováno, v minulosti restaurováno, rámování ve značně poškozeném stavu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Autor neurčen - Rybářská vesnička

Rybářská vesnička

Id: 163708

olej/plátno, rozměr 59 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno 1843, drobně poškozený rám

Vyvolávací cena:
6 000

31 000

Detail

František  Max - Mezi domky

František Max
Mezi domky

Id: 162205

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 30,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Ferdinand Prokop - Doškové chalupy

Ferdinand Prokop
Doškové chalupy

Id: 170503

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lepenka v ploše prasklá viz foto

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Vladimír Kopecký - Podmořský svět

Vladimír Kopecký
Podmořský svět

Id: 169902

kombinovaná technika/překližka, rozměr 48 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

10 000

Detail

Josef Soukup - Podzim v lese

Josef Soukup
Podzim v lese

Id: 166809

olej/plátno, rozměr 47 x 55 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 200

Detail