Čas na serveru 11:14:23

Aukce L./2019

Jaroslav Veris (Zamazal) - Sedící dívka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící dívka

Id: 158902

kresba/papír, rozměr ve výřezu 56 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné hnědé tečky na papíru

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

Irena Brunnhoferová - Návrh bankovky

Irena Brunnhoferová
Návrh bankovky

Id: 163909

kresba/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 17,5 cm, značeno na bankovce, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
500

1 600

Detail

  Autor neurčen - Nad zátokou

Nad zátokou

Id: 163911

akvarel/papír, rozměr malby 18 x 23 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Bedřich Vrobel - Zátiší

Bedřich Vrobel
Zátiší

Id: 165201

olej/plátno, rozměr 71 x 51 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Helena Šrámková - Ze Šumavy

Helena Šrámková
Ze Šumavy

Id: 167603

olej/karton, rozměr 29 x 38 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

1 400

Detail

Josef Konečný - Šeříky

Josef Konečný
Šeříky

Id: 161103

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo, poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

  Autor neurčen - Portrét muže

Portrét muže

Id: 163703

malba/deska, ovál, rozměr 25 x 19 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Celestýn Matějů - Podzim

Celestýn Matějů
Podzim

Id: 165501

olej/plátno, rozměr 23,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu a lokálně i na malbě, drobná poškození

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

  Autor neurčen - Pohled na řeku

Pohled na řeku

Id: 163704

pastel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 35,5 cm, signováno vpravo dole L. Kugmin ?, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Král_ - Figura

Josef Král_
Figura

Id: 163919

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 35,5 x 25 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, přiložen osobní dopis autora B. Hrabalovi, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

  Autor neurčen - Krajina s domky

Krajina s domky

Id: 163917

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 7,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
300

700

Detail

Čeněk Choděra - U lesa

Čeněk Choděra
U lesa

Id: 165518

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 21 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
700

700

Detail

  Neznačeno - Konvolut dvou kusů

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 163908

obrázky prarodičů Bohumila Hrabala, rozměr každé cca 28 x 22 cm, oba lokálně poškozeny, zaskleno, oděrky na rámech, jedná se pravděpodobně o fotokopie, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
400

600

Detail