Aukce L./2019
Kazi
Id: 164801
bronzová plastika/kolorovaný cement, celková výška 198 cm, nesignováno, drobné oděrky na povrchu, váha plastiky cca 300 kg, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
190 000 Kč
910 000 Kč
Příhozy: 102
Václav Radimský
Na Seině
Id: 165508
olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, signováno vpravo dole,doba vzniku před rokem 1900, zcela mimořádné dílo z francouzského období, obraz i rám v původním nerestaurovaném stavu, přiloženy znalecké posudky PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
150 000 Kč
870 000 Kč
Příhozy: 105
Emil Filla
Zátiší s ovocem, pohárem a dýmkou
Id: 165509
olej/plátno, rozměr 29,5 x 23,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Jaromíra Zeminy, majitel získal v Topičově salonu
Vyvolávací cena:
250 000 Kč
790 000 Kč
Teta
Id: 164802
bronzová plastika/kolorovaný cement, celkový výška 177 cm, nesignováno, drobné oděrky na povrchu, váha plastiky cca 300 kg, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
180 000 Kč
630 000 Kč
Jan Smetana
Dvě lampy
Id: 167501
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 48, poškozený rám, vše v původní stavu viz foto
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
477 000 Kč
Příhozy: 146
Otakar Švec
Bugatka
Id: 163713
bronzová plastika, rozměr cca 50 x 26 x 24 cm, posazeno na dřevěném podstavci výšky 4,5 cm, na přední straně podstavce štítek z mezinárodní soutěže, signováno na plintě, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
100 000 Kč
435 000 Kč
Hlava Marie
Id: 163801
bronzová plastika, celková výška cca 59 cm, signováno na plintě, rok vzniku 1977, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
320 000 Kč
Příhozy: 104
Přístav na Ile de Sein
Id: 167002
černá křída/pastel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 35 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
265 000 Kč
Příhozy: 105
Dvě loďky a pět kamenů
Id: 167001
černá křída/pastel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 40 cm, signováno vlevo dole celým jménem, vpravo dole monogram, na zadní straně přípis pravosti od autora, zaskleno, paspartováno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
260 000 Kč
Příhozy: 66
Jan Smetana
Zahrada
Id: 163902
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, popsáno na zadní straně včetně věnování Bohumilu Hrabalovi, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
240 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 125
Emil Filla
Zátiší v ateliéru
Id: 167008
lavírovaná kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, dekorativně rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. N. Řehákové
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 106
Adolf Chwala
Krajina s pradlenou u řeky
Id: 165401
olej/plátno, rozměr 37 x 58 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Šárky Leubnerové
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
180 000 Kč
Příhozy: 79
Josef Jíra
Pan Bohumil vykládá tarot
Id: 163901
kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr 59 x 68 cm, signováno vpravo dole, po celé ploše popsáno, věnování, datace, komentáře, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
175 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 75
Karel Souček (Bor)
V pasáži
Id: 161906
olej/plátno, rozměr 106 x 130 cm, signováno vpravo dole, datováno, signováno i na zadní straně, novodobě dekorativně adjustováno, přiložen umělecko-historický posudek PhDr. R. Michalové, Ph. D., vystaveno na IX. Mezinárodním festivalu malby v Cagnes-sur-Mer ve Francii v roce 1977
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
170 000 Kč
Příhozy: 75
Jan Smetana
Interiér
Id: 163903
olej/plátno, rozměr 55 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně popsáno včetně věnování Bohumilu Hrabalovi, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
170 000 Kč
Příhozy: 84