Čas na serveru 10:54:35

Aukce L./2019

Angelo Jan Zeyer - Rušná ulice

Angelo Jan Zeyer
Rušná ulice

Id: 163410

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Otakar Štáfl - Tulipány

Otakar Štáfl
Tulipány

Id: 161911

olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Jindřich Vlček - Na Kampě

Jindřich Vlček
Na Kampě

Id: 163405

olej/plátno, rozměr 69,5 x 100 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Novák - Praha

František Novák
Praha

Id: 160507

olej/plátno, rozměr 87 x 98 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištování, lokálně protlačené plátno, oděrky na barvě

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 161102

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Josef Ženíšek - Hlava studentky

Josef Ženíšek
Hlava studentky

Id: 161803

olej/karton, rozměr 26 x 20 cm, signováno vpravo nahoře, poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

  Autor neurčen - Most přes Seinu

Most přes Seinu

Id: 161804

olej/plátno, rozměr 34 x 46 cm, signováno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Vilém  Plocek - Zátiší s růžovou dózou

Vilém Plocek
Zátiší s růžovou dózou

Id: 162902

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, vše v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

František Líbal - Prosluněný den

František Líbal
Prosluněný den

Id: 164302

pastel/papír, rozměr 32 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, velmi raná práce

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Adolf Lange - Plynojem

Adolf Lange
Plynojem

Id: 160509

olej/plátno, rozměr 92 x 120 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 550

Detail

Celestýn Matějů - Podzim

Celestýn Matějů
Podzim

Id: 165501

olej/plátno, rozměr 23,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu a lokálně i na malbě, drobná poškození

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

František Daněk - Sedláček - Pod skalnatými horami

František Daněk - Sedláček
Pod skalnatými horami

Id: 162107

olej/sololit, rozměr 60 x 90 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Hodr - Zátiší s pomeranči

Karel Hodr
Zátiší s pomeranči

Id: 163201

olej/karton, rozměr 21 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně ověřovací list

Vyvolávací cena:
1 800

11 009

Detail

Václav Malý - Hájovna

Václav Malý
Hájovna

Id: 162601

olej/karton, rozměr 50 x 57 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz lokálně poškozen

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Zoltán Ott - Žně

Zoltán Ott
Žně

Id: 164610

olej/sololit, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 600

Detail