Čas na serveru 02:56:42

Aukce L./2019

Olbram Zoubek - Kazi

Kazi

Id: 164801

bronzová plastika/kolorovaný cement, celková výška 198 cm, nesignováno, drobné oděrky na povrchu, váha plastiky cca 300 kg, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
190 000

910 000

Detail

Příhozy: 102

Václav Radimský - Na Seině

Václav Radimský
Na Seině

Id: 165508

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, signováno vpravo dole,doba vzniku před rokem 1900, zcela mimořádné dílo z francouzského období, obraz i rám v původním nerestaurovaném stavu, přiloženy znalecké posudky PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
150 000

870 000

Detail

Příhozy: 105

Emil Filla - Zátiší s ovocem, pohárem a dýmkou

Emil Filla
Zátiší s ovocem, pohárem a dýmkou

Id: 165509

olej/plátno, rozměr 29,5 x 23,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Jaromíra Zeminy, majitel získal v Topičově salonu

Vyvolávací cena:
250 000

790 000

Detail

Olbram Zoubek - Teta

Teta

Id: 164802

bronzová plastika/kolorovaný cement, celkový výška 177 cm, nesignováno, drobné oděrky na povrchu, váha plastiky cca 300 kg, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
180 000

630 000

Detail

Jan  Smetana - Dvě lampy

Jan Smetana
Dvě lampy

Id: 167501

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 48, poškozený rám, vše v původní stavu viz foto

Vyvolávací cena:
18 000

477 000

Detail

Příhozy: 146

Otakar Švec - Bugatka

Otakar Švec
Bugatka

Id: 163713

bronzová plastika, rozměr cca 50 x 26 x 24 cm, posazeno na dřevěném podstavci výšky 4,5 cm, na přední straně podstavce štítek z mezinárodní soutěže, signováno na plintě, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
100 000

435 000

Detail

Olbram Zoubek - Hlava Marie

Hlava Marie

Id: 163801

bronzová plastika, celková výška cca 59 cm, signováno na plintě, rok vzniku 1977, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
20 000

320 000

Detail

Příhozy: 104

Jan  Zrzavý - Přístav na Ile de Sein

Přístav na Ile de Sein

Id: 167002

černá křída/pastel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 35 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
25 000

265 000

Detail

Příhozy: 105

Jan  Zrzavý - Dvě loďky a pět kamenů

Dvě loďky a pět kamenů

Id: 167001

černá křída/pastel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 40 cm, signováno vlevo dole celým jménem, vpravo dole monogram, na zadní straně přípis pravosti od autora, zaskleno, paspartováno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
20 000

260 000

Detail

Příhozy: 66

Jan  Smetana - Zahrada

Jan Smetana
Zahrada

Id: 163902

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, popsáno na zadní straně včetně věnování Bohumilu Hrabalovi, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
12 000

240 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 125

Emil Filla - Zátiší v ateliéru

Emil Filla
Zátiší v ateliéru

Id: 167008

lavírovaná kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, dekorativně rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. N. Řehákové

Vyvolávací cena:
18 000

190 000

Detail

Příhozy: 106

Adolf Chwala - Krajina s pradlenou u řeky

Adolf Chwala
Krajina s pradlenou u řeky

Id: 165401

olej/plátno, rozměr 37 x 58 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Šárky Leubnerové

Vyvolávací cena:
25 000

180 000

Detail

Příhozy: 79

Josef Jíra - Pan Bohumil vykládá tarot

Josef Jíra
Pan Bohumil vykládá tarot

Id: 163901

kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr 59 x 68 cm, signováno vpravo dole, po celé ploše popsáno, věnování, datace, komentáře, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
25 000

175 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 75

Karel Souček (Bor) - V pasáži

Karel Souček (Bor)
V pasáži

Id: 161906

olej/plátno, rozměr 106 x 130 cm, signováno vpravo dole, datováno, signováno i na zadní straně, novodobě dekorativně adjustováno, přiložen umělecko-historický posudek PhDr. R. Michalové, Ph. D., vystaveno na IX. Mezinárodním festivalu malby v Cagnes-sur-Mer ve Francii v roce 1977

Vyvolávací cena:
35 000

170 000

Detail

Příhozy: 75

Jan  Smetana - Interiér

Jan Smetana
Interiér

Id: 163903

olej/plátno, rozměr 55 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně popsáno včetně věnování Bohumilu Hrabalovi, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
12 000

170 000

Detail

Příhozy: 84