Čas na serveru 17:18:43

Aukce L./2019

Julius Mařák - Lesní interiér

Julius Mařák
Lesní interiér

Id: 165403

olej/plátno/karton, rozměr 39 x 30 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
18 000

110 000

Detail

Příhozy: 90

Olbram Zoubek - Oblak

Oblak

Id: 162501

reliéf cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, přiložen certifikát autorství díla vlastnoručně podepsaný autorem z ledna 2017, rok vzniku 1991, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 57

Václav  Kozák - Mělník

Václav Kozák
Mělník

Id: 161908

olej/karton, rozměr 39 x 50 cm, singováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, zvlněný karton

Vyvolávací cena:
1 800

5 600

Detail

Svatopluk Sulek - Marsiglia

Svatopluk Sulek
Marsiglia

Id: 163913

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 59 x 34 cm, signováno vpravo nahoře, datováno a popsáno, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

Detail

Ivana Pavlová - Hruška

Ivana Pavlová
Hruška

Id: 163905

kresba/papír, rozměr kresby 30 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, popsáno s věnováním vlevo dole, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

Detail

Pavel Hlavatý - Kočky a kocour

Pavel Hlavatý
Kočky a kocour

Id: 163916

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39 x 52 cm, signováno vlevo dole s věnováním a datací, obraz se skládá ze čtyř listů, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Kristian Kodet - Postavy

Kristian Kodet
Postavy

Id: 165901

malba/plátno/karton, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně osobní věnování, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
7 500

30 000

Detail

Jaromír Kunc - Pohled na vesnici

Jaromír Kunc
Pohled na vesnici

Id: 165402

olej/lepenka, rozměr 43 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Jiroudek - Železniční most

František Jiroudek
Železniční most

Id: 165505

olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

56 000

Detail

Emil Filla - Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Id: 166202

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 10,6 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 500

Detail

Emil Filla - Zátiší v ateliéru

Emil Filla
Zátiší v ateliéru

Id: 167008

lavírovaná kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, dekorativně rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. N. Řehákové

Vyvolávací cena:
18 000

190 000

Detail

Příhozy: 106

František Daněk - Sedláček - Žně

František Daněk - Sedláček
Žně

Id: 165701

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, značně zaprášeno, volné plátno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Irena Brunnhoferová - Návrh bankovky

Irena Brunnhoferová
Návrh bankovky

Id: 163909

kresba/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 17,5 cm, značeno na bankovce, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
500

1 600

Detail

Ivana Pavlová - Léto

Ivana Pavlová
Léto

Id: 163910

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 32,3 x 23,5 cm, singováno vpravo dole, datováno a popsáno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Karel Marysko - Koláž s Bohumilem Hrabalem

Karel Marysko
Koláž s Bohumilem Hrabalem

Id: 163904

fotokoláž/papír, rozměr 30 x 38 cm, nesignováno, na zadní straně popsáno s věnováním Bohumilu Hrabalovi, prasklé sklo, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
500

Detail