Aukce L./2019
Ptáček s píšťalkou
Id: 166201
bronzová plastika, celková výška 12,3 cm, značeno O. J., funkční píšťalka
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
20 000 Kč
Jaroslav Kafka
Zátiší s citronem
Id: 170710
strukturální malba/lepenka, rozměr 28 x 35 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem znečištěno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
20 000 Kč
Jiří Lacina
Noční geometrie
Id: 157407
malba/plátno, rozměr 130 x 110 cm, nesignováno, drobné oděrky na povrchu, nerámováno, přiložen přípis rodiny o pravosti původu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 500 Kč
Antonín Augusta
Praha
Id: 169801
olej/plátno, rozměr 99 x 120 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, obraz odborně čištěn, stav velmi dobrý
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč
Otakar Marvánek
Akt
Id: 166604
olej/karton, rozměr 35 x 25 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 300 Kč
Setkání v lese
Id: 161808
olej/plátno, rozměr 41,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, obraz krakelován, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 000 Kč
Ota Bubeníček
Červánky
Id: 165215
olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, rám lehce poškozený, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč
Vilém (Willi) Nowak
Zasněná
Id: 165522
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Jaromír Sedláček - Hauptmann
Letní romance
Id: 168001
olej/plátno, rozměr 66 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč
Ferdinand Prokop
Doškové chalupy
Id: 170503
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lepenka v ploše prasklá viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 500 Kč
Pablo Picasso
Dívky
Id: 167705
kamenotisk/papír, rozměr tisku 16,5 x 20 cm, autorsky signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 000 Kč
Karel Hodr
Pohled na Karlův most
Id: 167901
olej/plátno, rozměr 74 x 90 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 000 Kč
Amalie Mánesová
Jiřičky
Id: 165311
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 43,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, list zahnědlý, zašpiněný viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
17 500 Kč
Jan B. Minařík
Motiv z Francie
Id: 170501
olej/karton, rozměr 66 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, v ploše otřená barva, lokálně poškozeno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
17 500 Kč
Jaroslav Vožniak
Abstrakce
Id: 165303
strukturovaná malba/deska, rozměr malby 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 58