Čas na serveru 06:08:32

Aukce L./2019

Jan Honsa - Před bouří

Jan Honsa
Před bouří

Id: 165207

olej/karton, rozměr 45 x 55 cm, vpravo dole špatně čitelná signatura, oděrky na rámu, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček s píšťalkou

Ptáček s píšťalkou

Id: 166201

bronzová plastika, celková výška 12,3 cm, značeno O. J., funkční píšťalka

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jaroslav Kafka - Zátiší s citronem

Jaroslav Kafka
Zátiší s citronem

Id: 170710

strukturální malba/lepenka, rozměr 28 x 35 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem znečištěno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jiří Lacina - Noční geometrie

Jiří Lacina
Noční geometrie

Id: 157407

malba/plátno, rozměr 130 x 110 cm, nesignováno, drobné oděrky na povrchu, nerámováno, přiložen přípis rodiny o pravosti původu

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Antonín  Augusta - Praha

Antonín Augusta
Praha

Id: 169801

olej/plátno, rozměr 99 x 120 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, obraz odborně čištěn, stav velmi dobrý

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Otakar Marvánek - Akt

Otakar Marvánek
Akt

Id: 166604

olej/karton, rozměr 35 x 25 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 300

Detail

  Autor neurčen - Setkání v lese

Setkání v lese

Id: 161808

olej/plátno, rozměr 41,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, obraz krakelován, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Ota Bubeníček - Červánky

Ota Bubeníček
Červánky

Id: 165215

olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, rám lehce poškozený, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Zasněná

Vilém (Willi) Nowak
Zasněná

Id: 165522

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jaromír Sedláček - Hauptmann - Letní romance

Jaromír Sedláček - Hauptmann
Letní romance

Id: 168001

olej/plátno, rozměr 66 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Ferdinand Prokop - Doškové chalupy

Ferdinand Prokop
Doškové chalupy

Id: 170503

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lepenka v ploše prasklá viz foto

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Pablo Picasso - Dívky

Pablo Picasso
Dívky

Id: 167705

kamenotisk/papír, rozměr tisku 16,5 x 20 cm, autorsky signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Karel Hodr - Pohled na Karlův most

Karel Hodr
Pohled na Karlův most

Id: 167901

olej/plátno, rozměr 74 x 90 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Amalie Mánesová - Jiřičky

Amalie Mánesová
Jiřičky

Id: 165311

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 43,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, list zahnědlý, zašpiněný viz foto

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jan B. Minařík - Motiv z Francie

Jan B. Minařík
Motiv z Francie

Id: 170501

olej/karton, rozměr 66 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, v ploše otřená barva, lokálně poškozeno

Vyvolávací cena:
4 800

17 500

Detail