Aukce L./2019
Antonín Mánes
Pohled na město
Id: 165210
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 35 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč
František Emler
Kytice
Id: 165309
akryl/sololit, rozměr 80 x 60 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
Sedící dívka
Id: 167007
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, z cyklu Erotikon, paspartováno, zaskleno, mírně poškozený rám, uvedeno v monografii Mezi avantgardou a živobytím pod číslem 200a, str. 235
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč
Karel Boháček
Barevný listopad
Id: 169501
olej/karton, rozměr 23 x 28 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, kvalitně rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 000 Kč
Jaroslav Panuška
Roubneky
Id: 169602
tempera/lepenka, rozměr 33 x 31 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, lokální poškození v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
Ludvík Barták
Na kraji lesa
Id: 160510
olej/plátno, rozměr 53 x 42 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 600 Kč
František Daněk - Sedláček
Lesní potok
Id: 165308
olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 100 Kč
Karel Hodr
Zátiší s pomeranči
Id: 163201
olej/karton, rozměr 21 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně ověřovací list
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 009 Kč
Adolf Zahel
Na břehu
Id: 165519
olej/plátno, rozměr 43,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč
František Tavík Šimon
Před obchůdkem
Id: 165528
barevná litografie/papír, rozměr tisku 26,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč
Ferdinand Prokop
Stará chaloupka
Id: 166704
olej/lepenka, rozměr 23 x 28 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku krátce po roku 1905, oděrky na původním rámu, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč
František Horký
Petřínská imprese
Id: 166707
olej/lepenka, rozměr 42 x 33 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1910, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 000 Kč
Vilém (Willi) Nowak
Krajina
Id: 166705
olej/lepenka, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, jedná se o autorovu ranou práci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 900 Kč
Václav Sivko
Karlův most
Id: 161201
olej/plátno, rozměr 38,5 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 600 Kč
Adolf Lange
Plynojem
Id: 160509
olej/plátno, rozměr 92 x 120 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 550 Kč