Čas na serveru 02:55:06

Aukce L./2019

Antonín Mánes - Pohled na město

Antonín Mánes
Pohled na město

Id: 165210

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 35 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František Emler - Kytice

František Emler
Kytice

Id: 165309

akryl/sololit, rozměr 80 x 60 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Václav Špála - Sedící dívka

Sedící dívka

Id: 167007

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, z cyklu Erotikon, paspartováno, zaskleno, mírně poškozený rám, uvedeno v monografii Mezi avantgardou a živobytím pod číslem 200a, str. 235

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Karel Boháček - Barevný listopad

Karel Boháček
Barevný listopad

Id: 169501

olej/karton, rozměr 23 x 28 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, kvalitně rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jaroslav Panuška - Roubneky

Jaroslav Panuška
Roubneky

Id: 169602

tempera/lepenka, rozměr 33 x 31 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, lokální poškození v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Ludvík Barták - Na kraji lesa

Ludvík Barták
Na kraji lesa

Id: 160510

olej/plátno, rozměr 53 x 42 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 600

Detail

František Daněk - Sedláček - Lesní potok

František Daněk - Sedláček
Lesní potok

Id: 165308

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

11 100

Detail

Karel Hodr - Zátiší s pomeranči

Karel Hodr
Zátiší s pomeranči

Id: 163201

olej/karton, rozměr 21 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně ověřovací list

Vyvolávací cena:
1 800

11 009

Detail

Adolf Zahel - Na břehu

Adolf Zahel
Na břehu

Id: 165519

olej/plátno, rozměr 43,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Tavík Šimon - Před obchůdkem

František Tavík Šimon
Před obchůdkem

Id: 165528

barevná litografie/papír, rozměr tisku 26,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Ferdinand Prokop - Stará chaloupka

Ferdinand Prokop
Stará chaloupka

Id: 166704

olej/lepenka, rozměr 23 x 28 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku krátce po roku 1905, oděrky na původním rámu, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Horký - Petřínská imprese

František Horký
Petřínská imprese

Id: 166707

olej/lepenka, rozměr 42 x 33 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1910, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Krajina

Vilém (Willi) Nowak
Krajina

Id: 166705

olej/lepenka, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, jedná se o autorovu ranou práci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 900

Detail

Václav Sivko - Karlův most

Václav Sivko
Karlův most

Id: 161201

olej/plátno, rozměr 38,5 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:
1 800

10 600

Detail

Adolf Lange - Plynojem

Adolf Lange
Plynojem

Id: 160509

olej/plátno, rozměr 92 x 120 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 550

Detail