Aukce L./2019
Josef Fiala
Akt
Id: 166801
olej/karton, rozměr 72 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 63
Stolní lampa
Id: 168307
bronz/sklo, celková výška cca 57 cm, signováno na zadní straně, drobné oděrky na skleněném stínidle, oprava lepeného klu u slona
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Antonín Mánes
Nad vodopádem
Id: 164606
akvarel/papír, rozměr 19 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
Zdeněk Červinka
Trumpetista
Id: 165218
malba/sololit, rozměr 50,5 x 40,5 cm, signováno vpravo nahoře, autorsky rámováno, rám lehce poškozený
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
Karel Schadt
Zimní vesnice
Id: 165222
olej/plátno, rozměr 91 x 100 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, volné v rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Jaroslav Panuška
Na řece
Id: 165527
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
Emil Filla
Kubistické zátiší
Id: 170001
dřevořez/papír, rozměr tisku cca 20 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
24 000 Kč
Josef Čapek
Muž s kloboukem
Id: 167006
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Josef Čapek - Grafika, KG 26, str. 218 od PhDr. P. Pečínkové
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 300 Kč
Charlotte Piepenhagen
Alpský motiv
Id: 159901
malba/papírová deska, rozměr 17 x 15 cm, nesignováno, papírová deska vytváří na povrchu vlásenkové prasklinky, značně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
23 000 Kč
Vít Skála
Jez na potoce
Id: 162104
olej/plátno, rozměr 65 x 96 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Andrej Bělocvětov
Abstraktní kompozice
Id: 163409
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 44 x 62 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, nově rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Rybáři na moři
Id: 166601
olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno mogramem vpravo dole, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 59
František Ringo Čech
Dělník-rolník-pracující inteligent
Id: 168503
olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 2018, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
23 000 Kč
Karel Schadt
Zima
Id: 165205
olej/plátno, rozměr 65 x 74 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 500 Kč
Vlastimil Rada
Stavení u potoka
Id: 163701
olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč