Čas na serveru 17:10:37

Aukce L./2019

Josef  Svoboda - Podzimní motiv

Josef Svoboda
Podzimní motiv

Id: 165506

olej/plátno, rozměr 66 x 96 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jaro Procházka - Pražský hrad

Jaro Procházka
Pražský hrad

Id: 164607

malba/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Lesní potok

František Daněk - Sedláček
Lesní potok

Id: 165308

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

11 100

Detail

Milan Martinec - Pražský motiv II.

Milan Martinec
Pražský motiv II.

Id: 165310

olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, štítek na zadní straně, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

  Autor neurčen - Vrba u rybníka

Vrba u rybníka

Id: 167805

olej/plátno, rozměr 41 x 51 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 50

Alois Hejl - Venkovský pohřeb

Alois Hejl
Venkovský pohřeb

Id: 161910

olej/deska, rozměr 22,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, zvlněný karton

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Neznačeno - Alpské podhůří

Neznačeno
Alpské podhůří

Id: 165221

olej/plátno, rozměr 74 x 99 cm, rentoilováno, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Jíra - Krajina se zabitou sýkorkou

Josef Jíra
Krajina se zabitou sýkorkou

Id: 165502

olej/plátno, rozměr 40 x 50, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně autorský štítek, oděrky na olištování

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 60

Josef Písecký (Liška) - Mořský břeh

Josef Písecký (Liška)
Mořský břeh

Id: 163102

olej/plátno, rozměr 120 x 139 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
10 000

73 000

Detail

Příhozy: 66

Olbram Zoubek - Lože manželské

Lože manželské

Id: 163803

reliéf, cín/zlato, rozměr 35 x 35 cm, signováno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

69 500

Detail

Příhozy: 80

Zdeněk Sýkora - Linie

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 166203

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu cca 33 x 33 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Wilhelm Hans Braun - V zámeckém parku

Wilhelm Hans Braun
V zámeckém parku

Id: 165104

olej/plátno, rozměr 40 x 58 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Karel Chaba  - Růžový mrak

Karel Chaba
Růžový mrak

Id: 163406

malba plátno, rozměr 81 x 54 cm, signováno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně. olištováno

Vyvolávací cena:

77 000

Detail

Příhozy: 69

Jiří Lacina - Kruhy v černé

Jiří Lacina
Kruhy v černé

Id: 157402

malba/sololit, rozměr 89 x 122 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, oděrky na rámu, volné v rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

14 200

Detail

Alena Čermáková - Dívka s věnečkem

Alena Čermáková
Dívka s věnečkem

Id: 165103

akvarel/papír, rozměr 49 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail