Čas na serveru 05:43:15

Aukce L./2019

Josef Fiala - Akt

Josef Fiala
Akt

Id: 166801

olej/karton, rozměr 72 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 63

  Autor neurčen - Stolní lampa

Stolní lampa

Id: 168307

bronz/sklo, celková výška cca 57 cm, signováno na zadní straně, drobné oděrky na skleněném stínidle, oprava lepeného klu u slona

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Antonín Mánes - Nad vodopádem

Antonín Mánes
Nad vodopádem

Id: 164606

akvarel/papír, rozměr 19 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Zdeněk Červinka - Trumpetista

Zdeněk Červinka
Trumpetista

Id: 165218

malba/sololit, rozměr 50,5 x 40,5 cm, signováno vpravo nahoře, autorsky rámováno, rám lehce poškozený

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Karel Schadt - Zimní vesnice

Karel Schadt
Zimní vesnice

Id: 165222

olej/plátno, rozměr 91 x 100 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, volné v rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jaroslav Panuška - Na řece

Jaroslav Panuška
Na řece

Id: 165527

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 170001

dřevořez/papír, rozměr tisku cca 20 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Josef Čapek - Muž s kloboukem

Josef Čapek
Muž s kloboukem

Id: 167006

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Josef Čapek - Grafika, KG 26, str. 218 od PhDr. P. Pečínkové

Vyvolávací cena:

23 300

Detail

Charlotte Piepenhagen - Alpský motiv

Charlotte Piepenhagen
Alpský motiv

Id: 159901

malba/papírová deska, rozměr 17 x 15 cm, nesignováno, papírová deska vytváří na povrchu vlásenkové prasklinky, značně poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Vít Skála - Jez na potoce

Vít Skála
Jez na potoce

Id: 162104

olej/plátno, rozměr 65 x 96 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Andrej Bělocvětov - Abstraktní kompozice

Andrej Bělocvětov
Abstraktní kompozice

Id: 163409

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 44 x 62 cm, signováno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

  Autor neurčen - Rybáři na moři

Rybáři na moři

Id: 166601

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno mogramem vpravo dole, poškozené rámování

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 59

František Ringo Čech - Dělník-rolník-pracující inteligent

František Ringo Čech
Dělník-rolník-pracující inteligent

Id: 168503

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 2018, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Karel Schadt - Zima

Karel Schadt
Zima

Id: 165205

olej/plátno, rozměr 65 x 74 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

22 500

Detail

Vlastimil Rada - Stavení u potoka

Vlastimil Rada
Stavení u potoka

Id: 163701

olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail