Čas na serveru 06:03:53

Aukce L./2019

Wilhelm Hans Braun - V zámeckém parku

Wilhelm Hans Braun
V zámeckém parku

Id: 165104

olej/plátno, rozměr 40 x 58 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Neznačeno - Alpské podhůří

Neznačeno
Alpské podhůří

Id: 165221

olej/plátno, rozměr 74 x 99 cm, rentoilováno, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Autor neurčen - Galantní scény

Galantní scény

Id: 166505

konvolut dvou obrazů, olej/plátno, rozměr každého obrazu 24 x 32, 5 cm, signováno, v minulosti restaurováno, rámování ve značně poškozeném stavu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Neznačeno - U řeky

Neznačeno
U řeky

Id: 165531

malba/deska, rozměr 55 x 74 cm, malba krakelovaná, rám poškozen

Vyvolávací cena:
2 800

6 600

Detail

  Neznačeno - Skála nad vodou

Neznačeno
Skála nad vodou

Id: 145433

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Dívka s růžemi

Neznačeno
Dívka s růžemi

Id: 160508

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Hofman - Sklizeň

Karel Hofman
Sklizeň

Id: 164002

malba/sololit, rozměr 49,5 x 70 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Čeněk Choděra - Krajina

Čeněk Choděra
Krajina

Id: 165517

olej/lepenka, rozměr 21,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Čeněk Choděra - Letní den

Čeněk Choděra
Letní den

Id: 165524

olej/deska, rozměr 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

František Škrabánek - Zimní krajina

František Škrabánek
Zimní krajina

Id: 167803

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Vladimír Kopecký - Konvolut dvou kusů

Vladimír Kopecký
Konvolut dvou kusů

Id: 169901

kombinovaná technika/papír, rozměr 42 x 29,5 cm a 40 x 30 cm, signováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Soukup - Podzim v lese

Josef Soukup
Podzim v lese

Id: 166809

olej/plátno, rozměr 47 x 55 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 200

Detail

Oldřich Kulhánek - Claudio Monteverdi I.

Oldřich Kulhánek
Claudio Monteverdi I.

Id: 163411

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Rudolf Kundera - U pobřeží

Rudolf Kundera
U pobřeží

Id: 165306

akvarel/papír, rozměr listu 39,5 x 66 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Hofman - Podzimní procházka

Karel Hofman
Podzimní procházka

Id: 166302

olej/karton, rozměr 33 x 33 cm, signováno vlevo dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

6 000

Detail