Aukce L./2019
Wilhelm Hans Braun
V zámeckém parku
Id: 165104
olej/plátno, rozměr 40 x 58 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Neznačeno
Alpské podhůří
Id: 165221
olej/plátno, rozměr 74 x 99 cm, rentoilováno, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 000 Kč
Galantní scény
Id: 166505
konvolut dvou obrazů, olej/plátno, rozměr každého obrazu 24 x 32, 5 cm, signováno, v minulosti restaurováno, rámování ve značně poškozeném stavu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 000 Kč
Neznačeno
U řeky
Id: 165531
malba/deska, rozměr 55 x 74 cm, malba krakelovaná, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 600 Kč
Neznačeno
Skála nad vodou
Id: 145433
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Neznačeno
Dívka s růžemi
Id: 160508
olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Karel Hofman
Sklizeň
Id: 164002
malba/sololit, rozměr 49,5 x 70 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč
Čeněk Choděra
Krajina
Id: 165517
olej/lepenka, rozměr 21,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 500 Kč
Čeněk Choděra
Letní den
Id: 165524
olej/deska, rozměr 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 500 Kč
František Škrabánek
Zimní krajina
Id: 167803
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 500 Kč
Vladimír Kopecký
Konvolut dvou kusů
Id: 169901
kombinovaná technika/papír, rozměr 42 x 29,5 cm a 40 x 30 cm, signováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Josef Soukup
Podzim v lese
Id: 166809
olej/plátno, rozměr 47 x 55 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 200 Kč
Oldřich Kulhánek
Claudio Monteverdi I.
Id: 163411
litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Rudolf Kundera
U pobřeží
Id: 165306
akvarel/papír, rozměr listu 39,5 x 66 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Karel Hofman
Podzimní procházka
Id: 166302
olej/karton, rozměr 33 x 33 cm, signováno vlevo dole, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč