Čas na serveru 01:37:24

Aukce L./2019

Josef Čapek - Muž s kloboukem

Josef Čapek
Muž s kloboukem

Id: 167006

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Josef Čapek - Grafika, KG 26, str. 218 od PhDr. P. Pečínkové

Vyvolávací cena:

23 300

Detail

  Autor neurčen - Portrét muže

Portrét muže

Id: 163703

malba/deska, ovál, rozměr 25 x 19 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Ferdinand Prokop - Stará chaloupka

Ferdinand Prokop
Stará chaloupka

Id: 166704

olej/lepenka, rozměr 23 x 28 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku krátce po roku 1905, oděrky na původním rámu, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Josef Ullmann - Konvolut tří kusů

Josef Ullmann
Konvolut tří kusů

Id: 166603

kombinovaná technika/papír rozměr ve výřezu každého 8,5 x 13 cm, vše signováno, doba vzniku kolem 1900, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 48

Vladimír Jan Hnízdo - Odraz měsíce a ryby v tváři

Vladimír Jan Hnízdo
Odraz měsíce a ryby v tváři

Id: 162301

olej/sololit, rozměr malby 30,5 x 22 cm, celkový rozměr 42 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, na zadní straně pozůstalostní a výstavní razítka, autorsky adjustováno, drobné oděrky

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan B. Minařík - Motiv z Francie

Jan B. Minařík
Motiv z Francie

Id: 170501

olej/karton, rozměr 66 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, v ploše otřená barva, lokálně poškozeno

Vyvolávací cena:
4 800

17 500

Detail

František  Max - Pohled na město

František Max
Pohled na město

Id: 162209

malba/karton, rozměr 22,5 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav  Porš - Potok v zimě

Gustav Porš
Potok v zimě

Id: 170502

olej/karton, rozměr 65 x 84 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, mírně prohnutý karton

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 50

Oldřich Kulhánek - Claudio Monteverdi I.

Oldřich Kulhánek
Claudio Monteverdi I.

Id: 163411

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jaroslav Vožniak - Abstrakce

Jaroslav Vožniak
Abstrakce

Id: 165303

strukturovaná malba/deska, rozměr malby 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

17 000

Detail

Příhozy: 58

Karel Boháček - Barevný listopad

Karel Boháček
Barevný listopad

Id: 169501

olej/karton, rozměr 23 x 28 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, kvalitně rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jan  Zrzavý - Blahopřání s tulipány

Blahopřání s tulipány

Id: 170202

tužka/barevné pastelky/karton, rozměr 20 x 29 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, věnování na zadní straně, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 50

Jan Saudek - Konvolut  sedmi kusů

Konvolut sedmi kusů

Id: 155910

konvolut sedmi osobních dopisů, ve většině přiložena fotografie nebo jiné ozvláštnění, původní stav, prošlé a použité poštovním provozem

Vyvolávací cena:

96 555

Detail

Příhozy: 121

Čeněk Choděra - U lesa

Čeněk Choděra
U lesa

Id: 165518

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 21 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
700

700

Detail

Helena Šrámková - Ze Šumavy

Helena Šrámková
Ze Šumavy

Id: 167603

olej/karton, rozměr 29 x 38 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

1 400

Detail