Čas na serveru 08:53:01

Aukce L./2019

  Autor neurčen - Buldoček

Buldoček

Id: 163709

olej/překližka, rozměr 65,5 x 51 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Mikoláš Aleš - Shromáždění

Mikoláš Aleš
Shromáždění

Id: 165217

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 27 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Václav Radimský - Krajina s řekou

Václav Radimský
Krajina s řekou

Id: 165525

litografie/papír, velikost tisku 23,5 x 38 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Veselé pohádky z celého světa

Marie Čermínová - Toyen
Veselé pohádky z celého světa

Id: 165002

kniha Marie Majerové s 20ti ilustracemi od Toyen, vydané v roce 1930, stav velmi dobrý viz foto, rozměr knihy 22 x 17 cm

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Dívka

Vilém (Willi) Nowak
Dívka

Id: 165521

malba/dřevěná deska, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Ernst Huber - Pod horami

Ernst Huber
Pod horami

Id: 167004

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, nově rámováno, na obraze lokálně oloupaná barva

Vyvolávací cena:

Detail

Vítězslav Mašek - Zimní les

Vítězslav Mašek
Zimní les

Id: 169301

olej/plátno/karton, rozměr 46 x 28 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Vilém  Plocek - Zátiší s růžovou dózou

Vilém Plocek
Zátiší s růžovou dózou

Id: 162902

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, vše v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Jaroslav Herbst - Dědibaby

Jaroslav Herbst
Dědibaby

Id: 150308

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, zničený rám

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jiří Lacina - Obydlí

Jiří Lacina
Obydlí

Id: 157404

kolorovaný dřevořez/papír, rozměr listu 70 x 51,5 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, zaskleno, kovový rám

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Zdeněk Lyčka - Slunce

Zdeněk Lyčka
Slunce

Id: 163404

kombinovaná technika/plátno, rozměr 60 x 110 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám, obraz ve stavu viz foto

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Georges Costeau - Francouzská krajina

Georges Costeau
Francouzská krajina

Id: 166504

olej/dřevo, rozměr 45 x 54 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

František  Max - Pohled na město

František Max
Pohled na město

Id: 162209

malba/karton, rozměr 22,5 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Emler - Zima na vsi

František Emler
Zima na vsi

Id: 163407

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 38 x 57 cm, signováno vpravo dole, věnování, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 800

Detail

Václav Malý - Hájovna

Václav Malý
Hájovna

Id: 162601

olej/karton, rozměr 50 x 57 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz lokálně poškozen

Vyvolávací cena:

3 700

Detail