Aukce L./2019
Buldoček
Id: 163709
olej/překližka, rozměr 65,5 x 51 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč
Mikoláš Aleš
Shromáždění
Id: 165217
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 27 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 700 Kč
Václav Radimský
Krajina s řekou
Id: 165525
litografie/papír, velikost tisku 23,5 x 38 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 700 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Veselé pohádky z celého světa
Id: 165002
kniha Marie Majerové s 20ti ilustracemi od Toyen, vydané v roce 1930, stav velmi dobrý viz foto, rozměr knihy 22 x 17 cm
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 600 Kč
Vilém (Willi) Nowak
Dívka
Id: 165521
malba/dřevěná deska, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 600 Kč
Ernst Huber
Pod horami
Id: 167004
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, nově rámováno, na obraze lokálně oloupaná barva
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Vítězslav Mašek
Zimní les
Id: 169301
olej/plátno/karton, rozměr 46 x 28 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 500 Kč
Vilém Plocek
Zátiší s růžovou dózou
Id: 162902
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 28 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno, vše v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 400 Kč
Jaroslav Herbst
Dědibaby
Id: 150308
olej/plátno/karton, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, zničený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 300 Kč
Jiří Lacina
Obydlí
Id: 157404
kolorovaný dřevořez/papír, rozměr listu 70 x 51,5 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, zaskleno, kovový rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 100 Kč
Zdeněk Lyčka
Slunce
Id: 163404
kombinovaná technika/plátno, rozměr 60 x 110 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám, obraz ve stavu viz foto
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 100 Kč
Georges Costeau
Francouzská krajina
Id: 166504
olej/dřevo, rozměr 45 x 54 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč
František Max
Pohled na město
Id: 162209
malba/karton, rozměr 22,5 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 000 Kč
František Emler
Zima na vsi
Id: 163407
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 38 x 57 cm, signováno vpravo dole, věnování, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 800 Kč
Václav Malý
Hájovna
Id: 162601
olej/karton, rozměr 50 x 57 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz lokálně poškozen
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč