Čas na serveru 17:31:17

Aukce L./2019

Ester Martinčeková-Šimerová - Kytice

Ester Martinčeková-Šimerová
Kytice

Id: 166811

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 56 x 41 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Červená Lhota

Josef Václav Směšný - Barnet
Červená Lhota

Id: 168203

olej/plátno, rozměr 50 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Jan Rapin - Dívka s náhrdelníky

Jan Rapin
Dívka s náhrdelníky

Id: 167101

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Stephan Kasprzak - Vlk

Stephan Kasprzak
Vlk

Id: 165206

olej/plátno, rozměr 34,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, oděrky na původním rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Raul Milian - Postavy

Raul Milian
Postavy

Id: 167601

kresba inkoustem/papír, rozměr ve výřezu 37 x 27,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Ptáček s píšťalkou

Ptáček s píšťalkou

Id: 166201

bronzová plastika, celková výška 12,3 cm, značeno O. J., funkční píšťalka

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Antonín Mánes - Pohled na město

Antonín Mánes
Pohled na město

Id: 165210

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 35 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Karel Schadt - Povoz na cestě

Karel Schadt
Povoz na cestě

Id: 165204

olej/plátno, rozměr 66 x 75 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 52

  Autor neurčen - Motiv z Holandska

Motiv z Holandska

Id: 163710

olej/plátno, rozměr 37 x 64 cm, značeno monogramem vlevo dole, dekorativně adjustováno novodobým rámem, v minulosti pravděpodobně restaurováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 60

Vilém (Willi) Nowak - Zasněná

Vilém (Willi) Nowak
Zasněná

Id: 165522

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Antonín Mánes - Nad vodopádem

Antonín Mánes
Nad vodopádem

Id: 164606

akvarel/papír, rozměr 19 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Vladimír Komárek - Ptáci nad stromy

Vladimír Komárek
Ptáci nad stromy

Id: 167301

olej/plátno, rozměr 73,5 x 90,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, rok vzniku 1989, olištováno

Vyvolávací cena:
10 000

74 500

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 61

Otakar Švec - Bugatka

Otakar Švec
Bugatka

Id: 163713

bronzová plastika, rozměr cca 50 x 26 x 24 cm, posazeno na dřevěném podstavci výšky 4,5 cm, na přední straně podstavce štítek z mezinárodní soutěže, signováno na plintě, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
100 000

435 000

Detail

Ota Bubeníček - Červánky

Ota Bubeníček
Červánky

Id: 165215

olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 30 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, rám lehce poškozený, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Oldřich Hlavsa - Potok s vrbami

Oldřich Hlavsa
Potok s vrbami

Id: 166502

olej/plátno/karton, rozmr 33 x 47 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail