Čas na serveru 11:15:30

Aukce L./2019

František Jiroudek - Železniční most

František Jiroudek
Železniční most

Id: 165505

olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

56 000

Detail

Hans Ritter von Petersen - Fregata Cimbria Hamburg

Hans Ritter von Petersen
Fregata Cimbria Hamburg

Id: 170101

olej/plátno, rozměr 116 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno 1882, dekorativně rámováno, obraz v minulosti odborně restaurován, stav viz foto

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 61

Antonín Waldhauser  - Větrný mlýn v krajině

Antonín Waldhauser
Větrný mlýn v krajině

Id: 161807

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 33 cm, signováno monogramem vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
10 000

53 000

Detail

Příhozy: 56

Josef Liesler - Portrét

Josef Liesler
Portrét

Id: 161909

olej/plátno, rozměr 92 x 86 cm, signováno pravo nahoře, datováno 47, poškozený rám

Vyvolávací cena:
18 000

51 000

Detail

Josef Jíra - Krajina se zabitou sýkorkou

Josef Jíra
Krajina se zabitou sýkorkou

Id: 165502

olej/plátno, rozměr 40 x 50, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně autorský štítek, oděrky na olištování

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 60

Gustav  Porš - Potok v zimě

Gustav Porš
Potok v zimě

Id: 170502

olej/karton, rozměr 65 x 84 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, mírně prohnutý karton

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 50

Bohuslav Dvořák - U rybníka

Bohuslav Dvořák
U rybníka

Id: 165212

olej/karton, rozměr 30 x 36 cm, signováno vlevo dole, dekorativně rámováno, přiložen posudek PhDr. Jaroslava Pelikána

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 53

Andy Warhol - Dolar

Andy Warhol
Dolar

Id: 167703

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 77/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Ota Bubeníček - Podzim u Kamberského rybníka

Ota Bubeníček
Podzim u Kamberského rybníka

Id: 165001

olej/lepenka/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz byl zakoupen na autorově výstavě v roce 1960 viz foto, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 66

Jan  Zrzavý - Blahopřání s tulipány

Blahopřání s tulipány

Id: 170202

tužka/barevné pastelky/karton, rozměr 20 x 29 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, věnování na zadní straně, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 50

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Krajina

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Krajina

Id: 166501

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

44 000

Detail

Příhozy: 55

Karel Langer - Barevný den

Karel Langer
Barevný den

Id: 163402

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním nečištěném stavu

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 48

Josef Váchal - Ostrov blaženců

Josef Váchal
Ostrov blaženců

Id: 163906

dřevoryt/papír, rozměr tisku 20,5 x 20,5 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, signováno i vlevo dole v tisku s datací 12, vlevo dole číslování, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 52

  Autor neurčen - Motiv z Holandska

Motiv z Holandska

Id: 163710

olej/plátno, rozměr 37 x 64 cm, značeno monogramem vlevo dole, dekorativně adjustováno novodobým rámem, v minulosti pravděpodobně restaurováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 60

Karel Těšínský - Kompozice IV.

Karel Těšínský
Kompozice IV.

Id: 164701

olej/plátno, rozměr 38 x 49 cm, nesignováno, novodobě olištováno

Vyvolávací cena:
8 000

40 000

Detail