Aukce L./2019
František Jiroudek
Železniční most
Id: 165505
olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
56 000 Kč
Hans Ritter von Petersen
Fregata Cimbria Hamburg
Id: 170101
olej/plátno, rozměr 116 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno 1882, dekorativně rámováno, obraz v minulosti odborně restaurován, stav viz foto
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 61
Antonín Waldhauser
Větrný mlýn v krajině
Id: 161807
olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 33 cm, signováno monogramem vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 56
Josef Liesler
Portrét
Id: 161909
olej/plátno, rozměr 92 x 86 cm, signováno pravo nahoře, datováno 47, poškozený rám
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
51 000 Kč
Josef Jíra
Krajina se zabitou sýkorkou
Id: 165502
olej/plátno, rozměr 40 x 50, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně autorský štítek, oděrky na olištování
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
50 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 60
Gustav Porš
Potok v zimě
Id: 170502
olej/karton, rozměr 65 x 84 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, mírně prohnutý karton
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 50
Bohuslav Dvořák
U rybníka
Id: 165212
olej/karton, rozměr 30 x 36 cm, signováno vlevo dole, dekorativně rámováno, přiložen posudek PhDr. Jaroslava Pelikána
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 53
Andy Warhol
Dolar
Id: 167703
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 77/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč
Ota Bubeníček
Podzim u Kamberského rybníka
Id: 165001
olej/lepenka/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz byl zakoupen na autorově výstavě v roce 1960 viz foto, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 66
Blahopřání s tulipány
Id: 170202
tužka/barevné pastelky/karton, rozměr 20 x 29 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, věnování na zadní straně, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 50
Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Krajina
Id: 166501
olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 55
Karel Langer
Barevný den
Id: 163402
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním nečištěném stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 48
Josef Váchal
Ostrov blaženců
Id: 163906
dřevoryt/papír, rozměr tisku 20,5 x 20,5 cm, signováno vlastnoručně vpravo dole, signováno i vlevo dole v tisku s datací 12, vlevo dole číslování, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 52
Motiv z Holandska
Id: 163710
olej/plátno, rozměr 37 x 64 cm, značeno monogramem vlevo dole, dekorativně adjustováno novodobým rámem, v minulosti pravděpodobně restaurováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 60
Karel Těšínský
Kompozice IV.
Id: 164701
olej/plátno, rozměr 38 x 49 cm, nesignováno, novodobě olištováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
40 000 Kč