Čas na serveru 03:38:56

Aukce L./2019

  Autor neurčen - Květinový trh

Květinový trh

Id: 163001

olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, malba lokálně poškozena

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jindřich Fürst - Říční břeh

Jindřich Fürst
Říční břeh

Id: 164602

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

František Bohumil Doubek - Na procházce s psíkem

František Bohumil Doubek
Na procházce s psíkem

Id: 161806

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 47 x 32,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Karel Hofman - Sklizeň

Karel Hofman
Sklizeň

Id: 164002

malba/sololit, rozměr 49,5 x 70 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Rozmnožená pusinka

Oldřich Kulhánek
Rozmnožená pusinka

Id: 163408

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Vlastimil Rada - Stavení u potoka

Vlastimil Rada
Stavení u potoka

Id: 163701

olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jaroslav Věšín - Lovec

Jaroslav Věšín
Lovec

Id: 163403

olej/dřevo, rozměr 47,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
45 000

126 000

Detail

Příhozy: 64

Adolf Born - Žlutá růže

Žlutá růže

Id: 163401

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 42 x 19 cm, signováno vpravo dole, věnování a popis vlevo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Kamil Linhart - Konvolut dvou kusů

Kamil Linhart
Konvolut dvou kusů

Id: 161101

kombinovaná technika, rozměr 59 x 89 cm a 58 x 81 cm, nesignováno, malba lokálně poškozena, poškozené rámy

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Na malé říčce

Otakar Hůrka
Na malé říčce

Id: 162105

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, volné plátno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Konečný - Šeříky

Josef Konečný
Šeříky

Id: 161103

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo, poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Karel Langer - Barevný den

Karel Langer
Barevný den

Id: 163402

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním nečištěném stavu

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 48

Václav Sivko - Karlův most

Václav Sivko
Karlův most

Id: 161201

olej/plátno, rozměr 38,5 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:
1 800

10 600

Detail

Zdeněk Lyčka - Slunce

Zdeněk Lyčka
Slunce

Id: 163404

kombinovaná technika/plátno, rozměr 60 x 110 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám, obraz ve stavu viz foto

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Karlův most

Josef Václav Směšný - Barnet
Karlův most

Id: 168205

olej/plátno, rozměr 35 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 400

Detail