Čas na serveru 08:09:59

Aukce L./2019

Zdeněk Červinka - Trumpetista

Zdeněk Červinka
Trumpetista

Id: 165218

malba/sololit, rozměr 50,5 x 40,5 cm, signováno vpravo nahoře, autorsky rámováno, rám lehce poškozený

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Veselé pohádky z celého světa

Marie Čermínová - Toyen
Veselé pohádky z celého světa

Id: 165002

kniha Marie Majerové s 20ti ilustracemi od Toyen, vydané v roce 1930, stav velmi dobrý viz foto, rozměr knihy 22 x 17 cm

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Zdeněk Hajný - Léto odchází

Zdeněk Hajný
Léto odchází

Id: 169701

malba/sololit, velikost průměru kruhu 20 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

14 901

Detail

Josef Mánes - Portrét

Josef Mánes
Portrét

Id: 165312

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 cm x 17,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan  Zrzavý - Loďky v přístavu

Loďky v přístavu

Id: 165801

černá a barevné křídy/papír, rozměr listu 12,7 x 17,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, věnování na zadní straně, zaskleno, nově rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
14 000

165 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 89

Olbram Zoubek - Teta

Teta

Id: 164802

bronzová plastika/kolorovaný cement, celkový výška 177 cm, nesignováno, drobné oděrky na povrchu, váha plastiky cca 300 kg, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
180 000

630 000

Detail

Roman Havelka - Na pastvě u řeky

Roman Havelka
Na pastvě u řeky

Id: 165219

olej/karton, rozměr 31 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, velmi raná sběratelsky zajímavá práce, dekorativně adjustováno, obraz nerestaurován, původní stav

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 165601

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, malba v původním stavu viz foto

Vyvolávací cena:
11 000

78 000

Detail

Příhozy: 69

Josef Lada - Kráva

Josef Lada
Kráva

Id: 155602

kolorovaná kresba/lepenka, rozměr kresby 15,5 x 15,5 cm, rozměr listu 21 x 18 cm, nesignováno, jedná se o návrh obálky knihy "Raf! Raf! Raf! Tady je zvířecí biograf...", na zadní straně popis, datace a výstavní razítko, volně loženo, nerámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.

Vyvolávací cena:
25 000

161 000

Detail

Příhozy: 76

Josef Jambor - Chrpové pole

Josef Jambor
Chrpové pole

Id: 168002

olej/karton, rozměr cca 29 x 42 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Emil Filla - Zátiší s ovocem, pohárem a dýmkou

Emil Filla
Zátiší s ovocem, pohárem a dýmkou

Id: 165509

olej/plátno, rozměr 29,5 x 23,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Jaromíra Zeminy, majitel získal v Topičově salonu

Vyvolávací cena:
250 000

790 000

Detail

Alois Kalvoda - Vysoké nebe

Alois Kalvoda
Vysoké nebe

Id: 165216

olej/karton, rozměr 20 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popis a autorovo pozůstalostní razítko, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jaroslav Kafka - Zátiší s citronem

Jaroslav Kafka
Zátiší s citronem

Id: 170710

strukturální malba/lepenka, rozměr 28 x 35 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem znečištěno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Ota Bubeníček - Proměnlivý den

Ota Bubeníček
Proměnlivý den

Id: 165209

olej/plátno, rozměr 38 x 49 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan Rapin - Letní dívka

Jan Rapin
Letní dívka

Id: 167102

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail