Aukce L./2019
Emanuel Pryl
Opuštěný mlýn
Id: 162103
olej/plátno, rozměr 50 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Otakar Hůrka
Na malé říčce
Id: 162105
olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, volné plátno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč
Valére Lefebvre
Letní den
Id: 161802
olej/dřevěná deska, rozměr 44 x 60 cm, signováno a datováno vlevo dole, také na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Paul Leduc
Loď na břehu
Id: 164604
olej/plátno, rozměr 47 x 64 cm, signováno vpravo dole, obraz krakelovaný, volné plátno, nově rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Ota Bubeníček
Proměnlivý den
Id: 165209
olej/plátno, rozměr 38 x 49 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený dekorativní rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 500 Kč
Neznačeno
Žně
Id: 165529
olej/plátno, rozměr 49,5 x 70 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 500 Kč
Pohled na Jáchymov
Id: 165530
olej/plátno, rozměr 47 x 71 cm, signováno uprostřed dole, datováno, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
S. G. Maran
Staroměstské náměstí
Id: 169401
olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Příhozy: 48
Stanislav Sucharda
Libuše
Id: 168103
kovový reliéf, viditelný rozměr 23 x 35 cm, signováno vpravo dole, původní poškozená adjustace, rok vzniku 1901
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 100 Kč
Josef Svoboda
Podzimní motiv
Id: 165506
olej/plátno, rozměr 66 x 96 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Josef Václav Směšný - Barnet
Slívy
Id: 168202
olej/karton, rozměr 31 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 000 Kč
Vladimír Kopecký (1960)
Podmořský svět
Id: 169902
kombinovaná technika/překližka, rozměr 48 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 000 Kč
Město na břehu
Id: 162102
olej/plátno, rozměr 69 x 105 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
František Bohumil Doubek
Na procházce s psíkem
Id: 161806
kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 47 x 32,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 500 Kč
Petr Jaroš
Na kraji lesa
Id: 166702
olej/plátno, rozměr 63 x 47,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno, stav obrazu viz foto, na zadní straně výstavní razítko, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 500 Kč