Čas na serveru 09:39:25

Aukce L./2019

Emanuel Pryl - Opuštěný mlýn

Emanuel Pryl
Opuštěný mlýn

Id: 162103

olej/plátno, rozměr 50 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Otakar Hůrka - Na malé říčce

Otakar Hůrka
Na malé říčce

Id: 162105

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, volné plátno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Valére Lefebvre - Letní den

Valére Lefebvre
Letní den

Id: 161802

olej/dřevěná deska, rozměr 44 x 60 cm, signováno a datováno vlevo dole, také na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Paul Leduc - Loď na břehu

Paul Leduc
Loď na břehu

Id: 164604

olej/plátno, rozměr 47 x 64 cm, signováno vpravo dole, obraz krakelovaný, volné plátno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Ota Bubeníček - Proměnlivý den

Ota Bubeníček
Proměnlivý den

Id: 165209

olej/plátno, rozměr 38 x 49 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený dekorativní rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

  Neznačeno - Žně

Neznačeno
Žně

Id: 165529

olej/plátno, rozměr 49,5 x 70 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

10 500

Detail

  Autor neurčen - Pohled na Jáchymov

Pohled na Jáchymov

Id: 165530

olej/plátno, rozměr 47 x 71 cm, signováno uprostřed dole, datováno, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

S. G.  Maran - Staroměstské náměstí

S. G. Maran
Staroměstské náměstí

Id: 169401

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Příhozy: 48

Stanislav  Sucharda - Libuše

Stanislav Sucharda
Libuše

Id: 168103

kovový reliéf, viditelný rozměr 23 x 35 cm, signováno vpravo dole, původní poškozená adjustace, rok vzniku 1901

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Josef  Svoboda - Podzimní motiv

Josef Svoboda
Podzimní motiv

Id: 165506

olej/plátno, rozměr 66 x 96 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Josef Václav Směšný - Barnet - Slívy

Josef Václav Směšný - Barnet
Slívy

Id: 168202

olej/karton, rozměr 31 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

10 000

Detail

Vladimír Kopecký (1960) - Podmořský svět

Vladimír Kopecký (1960)
Podmořský svět

Id: 169902

kombinovaná technika/překližka, rozměr 48 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

10 000

Detail

  Autor neurčen - Město na břehu

Město na břehu

Id: 162102

olej/plátno, rozměr 69 x 105 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Bohumil Doubek - Na procházce s psíkem

František Bohumil Doubek
Na procházce s psíkem

Id: 161806

kombinovaná technika/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 47 x 32,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Petr Jaroš - Na kraji lesa

Petr Jaroš
Na kraji lesa

Id: 166702

olej/plátno, rozměr 63 x 47,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno, stav obrazu viz foto, na zadní straně výstavní razítko, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 500

Detail