Aukce L./2019
Stephan Kasprzak
Vlk
Id: 165206
olej/plátno, rozměr 34,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, oděrky na původním rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 000 Kč
Jaroslav Panuška
Snopy
Id: 165213
kombinovaná technika/lepenka, rozměr cca 24 x 37 cm, signováno monogramem vpravo dole, doba vzniku před rokem 1900, zaskleno, oděrky na novějším rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Roman Havelka
Na pastvě u řeky
Id: 165219
olej/karton, rozměr 31 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, velmi raná sběratelsky zajímavá práce, dekorativně adjustováno, obraz nerestaurován, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 000 Kč
Josef Mánes
Portrét
Id: 165312
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 cm x 17,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 000 Kč
Jan Rapin
Letní dívka
Id: 167102
olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 000 Kč
Jaroslav Panuška
Vodník
Id: 170201
uhlová tužka/papír, rozměr ve výřezu 34 x 26 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 000 Kč
Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem
Id: 166202
lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 10,6 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 500 Kč
Podzim
Id: 164202
dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 21 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
21 200 Kč
Otakar Synáček
Torzo
Id: 160502
malba/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, rám nepasující k obrazu, poškozený rám, drobné oděrky na obrazu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 69
Vladimír Jan Hnízdo
Odraz měsíce a ryby v tváři
Id: 162301
olej/sololit, rozměr malby 30,5 x 22 cm, celkový rozměr 42 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, na zadní straně pozůstalostní a výstavní razítka, autorsky adjustováno, drobné oděrky
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Michal Nesázal
Krajina 2202
Id: 162602
malba/plátno/karton, rozměr 35 x 49 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Karel Schadt
Zima v Nízkých Tatrách
Id: 166807
olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
Jan Rapin
Dívka s náhrdelníky
Id: 167101
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Otakar Hůrka
U zamrzlé říčky
Id: 168102
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
21 000 Kč
Jan Honsa
Před bouří
Id: 165207
olej/karton, rozměr 45 x 55 cm, vpravo dole špatně čitelná signatura, oděrky na rámu, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč