Čas na serveru 18:00:43

Aukce L./2019

Alois Kalvoda - U Komárků

Alois Kalvoda
U Komárků

Id: 163101

olej/karton, rozměr 70 x 70 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně přípis včetně datace, poškozený rám, obraz v původním stavu nerestaurovaný, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
14 000

63 000

Detail

Příhozy: 58

Ota Bubeníček - Podzim u Kamberského rybníka

Ota Bubeníček
Podzim u Kamberského rybníka

Id: 165001

olej/lepenka/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz byl zakoupen na autorově výstavě v roce 1960 viz foto, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 66

Adolf Chwala - Krajina s pradlenou u řeky

Adolf Chwala
Krajina s pradlenou u řeky

Id: 165401

olej/plátno, rozměr 37 x 58 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Šárky Leubnerové

Vyvolávací cena:
25 000

180 000

Detail

Příhozy: 79

Vlastimil  Beneš - Dům

Vlastimil Beneš
Dům

Id: 161913

olej/karton, rozměr 12,5 x 16,5 cm, nesignováno, poškozený rám, popsáno na zadní straně včetně datace

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 58

Alexej Vasiljevič Hanzen - Loď za úplňku

Alexej Vasiljevič Hanzen
Loď za úplňku

Id: 165313

olej/plátno, rozměr 40 x 29 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
11 000

62 000

Detail

Příhozy: 51

Zdeněk Sýkora - Černobílá struktura

Zdeněk Sýkora
Černobílá struktura

Id: 166204

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu cca 32,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 111

Detail

Adolf Born - Průvod artistů

Průvod artistů

Id: 163907

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno, uprostřed věnování s datací, zaskleno, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 53

František Jiroudek - Jarní vinice

František Jiroudek
Jarní vinice

Id: 165503

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Andy Warhol - Dolar

Andy Warhol
Dolar

Id: 167703

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 77/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Vladimír Komárek - Kašna

Vladimír Komárek
Kašna

Id: 168601

olej/plátno, rozměr 90,5 x 65,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2000, malba lehce poškozena v pravém horním i dolním rohu, nově rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

57 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 69

Ota Bubeníček - Nálada pod Blaníkem

Ota Bubeníček
Nálada pod Blaníkem

Id: 166701

olej/plátno, rozměr 40 x 70 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

34 100

Detail

Jan  Zrzavý - Přístav na Ile de Sein

Přístav na Ile de Sein

Id: 167002

černá křída/pastel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 35 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
25 000

265 000

Detail

Příhozy: 105

Valére Lefebvre - Letní den

Valére Lefebvre
Letní den

Id: 161802

olej/dřevěná deska, rozměr 44 x 60 cm, signováno a datováno vlevo dole, také na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan  Smetana - Zahrada

Jan Smetana
Zahrada

Id: 163902

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky rámováno, popsáno na zadní straně včetně věnování Bohumilu Hrabalovi, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
12 000

240 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 125

Jan  Smetana - Interiér

Jan Smetana
Interiér

Id: 163903

olej/plátno, rozměr 55 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně popsáno včetně věnování Bohumilu Hrabalovi, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
12 000

170 000

Detail

Příhozy: 84