Čas na serveru 11:09:07

Aukce L./2019

Stephan Kasprzak - Vlk

Stephan Kasprzak
Vlk

Id: 165206

olej/plátno, rozměr 34,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, oděrky na původním rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jaroslav Panuška - Snopy

Jaroslav Panuška
Snopy

Id: 165213

kombinovaná technika/lepenka, rozměr cca 24 x 37 cm, signováno monogramem vpravo dole, doba vzniku před rokem 1900, zaskleno, oděrky na novějším rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Roman Havelka - Na pastvě u řeky

Roman Havelka
Na pastvě u řeky

Id: 165219

olej/karton, rozměr 31 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, velmi raná sběratelsky zajímavá práce, dekorativně adjustováno, obraz nerestaurován, původní stav

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Josef Mánes - Portrét

Josef Mánes
Portrét

Id: 165312

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 cm x 17,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan Rapin - Letní dívka

Jan Rapin
Letní dívka

Id: 167102

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jaroslav Panuška - Vodník

Jaroslav Panuška
Vodník

Id: 170201

uhlová tužka/papír, rozměr ve výřezu 34 x 26 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Emil Filla - Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Id: 166202

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 10,6 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 500

Detail

Václav Špála - Podzim

Podzim

Id: 164202

dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 21 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

21 200

Detail

Otakar Synáček - Torzo

Otakar Synáček
Torzo

Id: 160502

malba/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, rám nepasující k obrazu, poškozený rám, drobné oděrky na obrazu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 69

Vladimír Jan Hnízdo - Odraz měsíce a ryby v tváři

Vladimír Jan Hnízdo
Odraz měsíce a ryby v tváři

Id: 162301

olej/sololit, rozměr malby 30,5 x 22 cm, celkový rozměr 42 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, na zadní straně pozůstalostní a výstavní razítka, autorsky adjustováno, drobné oděrky

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Michal Nesázal - Krajina 2202

Michal Nesázal
Krajina 2202

Id: 162602

malba/plátno/karton, rozměr 35 x 49 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Karel Schadt - Zima v Nízkých Tatrách

Karel Schadt
Zima v Nízkých Tatrách

Id: 166807

olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Rapin - Dívka s náhrdelníky

Jan Rapin
Dívka s náhrdelníky

Id: 167101

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Otakar Hůrka - U zamrzlé říčky

Otakar Hůrka
U zamrzlé říčky

Id: 168102

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

21 000

Detail

Jan Honsa - Před bouří

Jan Honsa
Před bouří

Id: 165207

olej/karton, rozměr 45 x 55 cm, vpravo dole špatně čitelná signatura, oděrky na rámu, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail