Aukce L./2019
Stanislav Sucharda
Konvolut dvou kusů
Id: 165511
Vrba, patinovaný kov, rozměr 59 x 16 cm, signováno vpravo dole, původní poškozené rámování; Poklad, patinovaný kov, rozměr 60, 5 x 17,2 cm, nesignováno, u obou původní poškozené rámování
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 650 Kč
Václav Kozák
Mělník
Id: 161908
olej/karton, rozměr 39 x 50 cm, singováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, zvlněný karton
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 600 Kč
V kurníku
Id: 163707
olej/dřevo, rozměr 28 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 600 Kč
Jiří Žižka
Vinobraní
Id: 160501
malba/karton, rozměr 49 x 49 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
František Max
Mezi domky
Id: 162205
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 30,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Jindřich Vlček
Na Kampě
Id: 163405
olej/plátno, rozměr 69,5 x 100 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Josef Jíra
Váhy
Id: 163915
suchá jehla/papír, rozměr tisku 20,5 x 13 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslování vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně autorů popis a věnování, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Karlův most
Id: 165208
olej/karton, rozměr 44 x 56 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč
Jaromír Kunc
Pohled na vesnici
Id: 165402
olej/lepenka, rozměr 43 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 500 Kč
Jaroslav Ronek
Lokomotiva
Id: 166001
olej/karton, rozměr 52 x 69,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 500 Kč
Pavel Machotka
Krajina u Montone
Id: 166301
malba/plátno, rozměr 71 x 86 cm, značeno razítkem autora vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč
Raul Milian
Postavy
Id: 167601
kresba inkoustem/papír, rozměr ve výřezu 37 x 27,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Ivana Pavlová
Hruška
Id: 163905
kresba/papír, rozměr kresby 30 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, popsáno s věnováním vlevo dole, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 000 Kč
Václav Pavlík
Konvalinky s vázou
Id: 165305
olej/karton, rozměr 62 x 39 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu, štítky na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 900 Kč
Milan Martinec
Pražský motiv II.
Id: 165310
olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, štítek na zadní straně, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 900 Kč