Čas na serveru 17:25:33

Aukce L./2019

Michal Nesázal - Krajina 2202

Michal Nesázal
Krajina 2202

Id: 162602

malba/plátno/karton, rozměr 35 x 49 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Bedřich Vrobel - Zátiší

Bedřich Vrobel
Zátiší

Id: 165201

olej/plátno, rozměr 71 x 51 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

František Tavík Šimon - Před obchůdkem

František Tavík Šimon
Před obchůdkem

Id: 165528

barevná litografie/papír, rozměr tisku 26,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

  Neznačeno - Lovecké zátiší

Neznačeno
Lovecké zátiší

Id: 150312

olej/plátno/karton, rozměr 42,5 x 30 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 63

Alois Fišárek - Strom v krajině

Alois Fišárek
Strom v krajině

Id: 161605

olej/karton, rozměr 34 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno, mírně poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Neznačeno - Bretaňské pobřeží

Neznačeno
Bretaňské pobřeží

Id: 166708

malba/plátno, rozměr 28 x 44 cm, doba vzniku kolem 1930, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen, nerestaurován

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Jakub - Pohled na řeku

František Jakub
Pohled na řeku

Id: 168701

malba/karton, rozměr 34,5 x 46,5, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

8 700

Detail

Antonín  Procházka_ - Dívka s amforou

Antonín Procházka_
Dívka s amforou

Id: 165512

patinovaná sádra, celková výška s dřevěným podstavcem 45 cm, signováno, lokálně otřená patina, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

  Neznačeno - Popelník

Neznačeno
Popelník

Id: 168308

kamenný popelník s bronzovou figurou, celková výška cca 41 cm, drobně poškozeno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Příhozy: 52

Václav Radimský - Krajina s řekou

Václav Radimský
Krajina s řekou

Id: 165525

litografie/papír, velikost tisku 23,5 x 38 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Paul Ernstwilke - V přístavu

Paul Ernstwilke
V přístavu

Id: 166808

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 63

Pablo Picasso - Dívky

Pablo Picasso
Dívky

Id: 167705

kamenotisk/papír, rozměr tisku 16,5 x 20 cm, autorsky signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Teodor Rotrekl - Pohled na domky

Teodor Rotrekl
Pohled na domky

Id: 161914

malba/karton, rozměr 22,5 x 17,5 cm, nesignováno, oboustranný obraz, poškozený rám, obraz nerestaurován

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Václav Špála - Sedící dívka

Sedící dívka

Id: 167007

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, z cyklu Erotikon, paspartováno, zaskleno, mírně poškozený rám, uvedeno v monografii Mezi avantgardou a živobytím pod číslem 200a, str. 235

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Antonín Hudeček - Lesy

Antonín Hudeček
Lesy

Id: 165214

tempera/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail