Čas na serveru 13:08:33

Aukce L./2019

Karel Hofman - Podzimní procházka

Karel Hofman
Podzimní procházka

Id: 166302

olej/karton, rozměr 33 x 33 cm, signováno vlevo dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Stanislav  Sucharda - Konvolut dvou kusů

Stanislav Sucharda
Konvolut dvou kusů

Id: 165511

Vrba, patinovaný kov, rozměr 59 x 16 cm, signováno vpravo dole, původní poškozené rámování; Poklad, patinovaný kov, rozměr 60, 5 x 17,2 cm, nesignováno, u obou původní poškozené rámování

Vyvolávací cena:

5 650

Detail

Václav  Kozák - Mělník

Václav Kozák
Mělník

Id: 161908

olej/karton, rozměr 39 x 50 cm, singováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, zvlněný karton

Vyvolávací cena:
1 800

5 600

Detail

  Autor neurčen - V kurníku

V kurníku

Id: 163707

olej/dřevo, rozměr 28 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Jiří Žižka - Vinobraní

Jiří Žižka
Vinobraní

Id: 160501

malba/karton, rozměr 49 x 49 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František  Max - Mezi domky

František Max
Mezi domky

Id: 162205

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 30,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Jindřich Vlček - Na Kampě

Jindřich Vlček
Na Kampě

Id: 163405

olej/plátno, rozměr 69,5 x 100 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Váhy

Josef Jíra
Váhy

Id: 163915

suchá jehla/papír, rozměr tisku 20,5 x 13 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslování vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně autorů popis a věnování, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Karlův most

Karlův most

Id: 165208

olej/karton, rozměr 44 x 56 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jaromír Kunc - Pohled na vesnici

Jaromír Kunc
Pohled na vesnici

Id: 165402

olej/lepenka, rozměr 43 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 166001

olej/karton, rozměr 52 x 69,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Pavel Machotka - Krajina u Montone

Pavel Machotka
Krajina u Montone

Id: 166301

malba/plátno, rozměr 71 x 86 cm, značeno razítkem autora vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Raul Milian - Postavy

Raul Milian
Postavy

Id: 167601

kresba inkoustem/papír, rozměr ve výřezu 37 x 27,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ivana Pavlová - Hruška

Ivana Pavlová
Hruška

Id: 163905

kresba/papír, rozměr kresby 30 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, popsáno s věnováním vlevo dole, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

Detail

Václav  Pavlík - Konvalinky s vázou

Václav Pavlík
Konvalinky s vázou

Id: 165305

olej/karton, rozměr 62 x 39 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu, štítky na zadní straně

Vyvolávací cena:

4 900

Detail