Čas na serveru 06:28:28

Aukce L./2019

Stanislav  Sucharda - Konvolut dvou kusů

Stanislav Sucharda
Konvolut dvou kusů

Id: 165511

Vrba, patinovaný kov, rozměr 59 x 16 cm, signováno vpravo dole, původní poškozené rámování; Poklad, patinovaný kov, rozměr 60, 5 x 17,2 cm, nesignováno, u obou původní poškozené rámování

Vyvolávací cena:

5 650

Detail

Karel Těšínský - Kompozice IV.

Karel Těšínský
Kompozice IV.

Id: 164701

olej/plátno, rozměr 38 x 49 cm, nesignováno, novodobě olištováno

Vyvolávací cena:
8 000

40 000

Detail

Rudolf Kundera - U pobřeží

Rudolf Kundera
U pobřeží

Id: 165306

akvarel/papír, rozměr listu 39,5 x 66 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Na molu pod mostem

Na molu pod mostem

Id: 166503

malba/karton, rozměr 40 x 32 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Krajina

Vilém (Willi) Nowak
Krajina

Id: 166705

olej/lepenka, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, jedná se o autorovu ranou práci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 900

Detail

Paul Leduc - Loď na břehu

Paul Leduc
Loď na břehu

Id: 164604

olej/plátno, rozměr 47 x 64 cm, signováno vpravo dole, obraz krakelovaný, volné plátno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Fiala - Akt

Josef Fiala
Akt

Id: 166801

olej/karton, rozměr 72 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 63

  Autor neurčen - Pohled na řeku

Pohled na řeku

Id: 163704

pastel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 35,5 cm, signováno vpravo dole L. Kugmin ?, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Bílek - Dívky s ovocem

Alois Bílek
Dívky s ovocem

Id: 163712

kresba uhlem/papír, rozměr 62 x 46 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 170001

dřevořez/papír, rozměr tisku cca 20 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

H. Wirth - Dívka s cigaretou

H. Wirth
Dívka s cigaretou

Id: 163705

olej/dřevo, rozměr, 34,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Emler - Zima na vsi

František Emler
Zima na vsi

Id: 163407

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 38 x 57 cm, signováno vpravo dole, věnování, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 800

Detail

  Neznačeno - Studie chlapce

Neznačeno
Studie chlapce

Id: 164401

olej/plátno, rozměr 49 x 39 cm, poškozený rám, nataženo na novém napínacím rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 64

Oldřich Kulhánek - Claudio Monteverdi II.

Oldřich Kulhánek
Claudio Monteverdi II.

Id: 163412

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, popsáno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jaroslav Kafka - Krajina u Trocnova

Jaroslav Kafka
Krajina u Trocnova

Id: 170705

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, olištováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail