Aukce L./2019
František Jiroudek
Jarní vinice
Id: 165503
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
40 000 Kč
František Pečínka
Mezi roubenkami
Id: 166706
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 33 x 38 cm, signováno vlevo dole, otřený podpis, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 52
Josef Lada
Urážka
Id: 166802
kresba tuží a kvašem/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11 cm, nesignováno, lokálně poškozený papír, na zadní straně potvrzení pravosti dcerou autora viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Josef Šíma
Z alba Paříž
Id: 165301
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 52
František Líbal
Listopad
Id: 165404
olej/plátno/překližka, rozměr 49 x 71 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 61
Josef Ullmann
Konvolut tří kusů
Id: 166603
kombinovaná technika/papír rozměr ve výřezu každého 8,5 x 13 cm, vše signováno, doba vzniku kolem 1900, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 48
Ota Bubeníček
Nálada pod Blaníkem
Id: 166701
olej/plátno, rozměr 40 x 70 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 100 Kč
František Ringo Čech
Aston Martin
Id: 168502
olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 56
František Jiroudek
Postavy
Id: 165526
olej/dřevo, rozměr 45 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
33 000 Kč
Karel Hodr
Konec léta u Krumlova
Id: 163202
olej/karton, rozměr 39 x 59 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, ověřovací list na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč
Neznačeno
Lovecké zátiší
Id: 150312
olej/plátno/karton, rozměr 42,5 x 30 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 63
Na pobřeží
Id: 161809
olej/plátno, rozměr 45,5 x 61 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 66
Neznačeno
Studie chlapce
Id: 164401
olej/plátno, rozměr 49 x 39 cm, poškozený rám, nataženo na novém napínacím rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 64
Rybářská vesnička
Id: 163708
olej/plátno, rozměr 59 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno 1843, drobně poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
31 000 Kč
F. Gutt
Maxmilián II. Habsburský
Id: 168310
řezba/dřevo, celkový rozměr včetně rámu 41 x 31 x 8,5 cm,značeno vlevo dole řezbářem, vytvořeno podle obrazu Albrechta Dürrera, jehož monogram je vpravo dole, zaskleno, na zadní straně znalecké razítko
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
30 029 Kč