Čas na serveru 09:05:26

Aukce L./2019

František Jiroudek - Jarní vinice

František Jiroudek
Jarní vinice

Id: 165503

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

František Pečínka - Mezi roubenkami

František Pečínka
Mezi roubenkami

Id: 166706

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 33 x 38 cm, signováno vlevo dole, otřený podpis, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 52

Josef Lada - Urážka

Josef Lada
Urážka

Id: 166802

kresba tuží a kvašem/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11 cm, nesignováno, lokálně poškozený papír, na zadní straně potvrzení pravosti dcerou autora viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Josef  Šíma - Z alba Paříž

Josef Šíma
Z alba Paříž

Id: 165301

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 52

František Líbal - Listopad

František Líbal
Listopad

Id: 165404

olej/plátno/překližka, rozměr 49 x 71 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 61

Josef Ullmann - Konvolut tří kusů

Josef Ullmann
Konvolut tří kusů

Id: 166603

kombinovaná technika/papír rozměr ve výřezu každého 8,5 x 13 cm, vše signováno, doba vzniku kolem 1900, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 48

Ota Bubeníček - Nálada pod Blaníkem

Ota Bubeníček
Nálada pod Blaníkem

Id: 166701

olej/plátno, rozměr 40 x 70 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

34 100

Detail

František Ringo Čech - Aston Martin

František Ringo Čech
Aston Martin

Id: 168502

olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2018, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 56

František Jiroudek - Postavy

František Jiroudek
Postavy

Id: 165526

olej/dřevo, rozměr 45 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Karel Hodr - Konec léta u Krumlova

Karel Hodr
Konec léta u Krumlova

Id: 163202

olej/karton, rozměr 39 x 59 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, ověřovací list na zadní straně

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

  Neznačeno - Lovecké zátiší

Neznačeno
Lovecké zátiší

Id: 150312

olej/plátno/karton, rozměr 42,5 x 30 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 63

  Autor neurčen - Na pobřeží

Na pobřeží

Id: 161809

olej/plátno, rozměr 45,5 x 61 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 66

  Neznačeno - Studie chlapce

Neznačeno
Studie chlapce

Id: 164401

olej/plátno, rozměr 49 x 39 cm, poškozený rám, nataženo na novém napínacím rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 64

  Autor neurčen - Rybářská vesnička

Rybářská vesnička

Id: 163708

olej/plátno, rozměr 59 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno 1843, drobně poškozený rám

Vyvolávací cena:
6 000

31 000

Detail

F. Gutt - Maxmilián II. Habsburský

F. Gutt
Maxmilián II. Habsburský

Id: 168310

řezba/dřevo, celkový rozměr včetně rámu 41 x 31 x 8,5 cm,značeno vlevo dole řezbářem, vytvořeno podle obrazu Albrechta Dürrera, jehož monogram je vpravo dole, zaskleno, na zadní straně znalecké razítko

Vyvolávací cena:

30 029

Detail