Čas na serveru 11:37:42

Aukce L./2019

František Líbal - Prosluněný den

František Líbal
Prosluněný den

Id: 164302

pastel/papír, rozměr 32 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, velmi raná práce

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

František  Max - Pohled na Prahu

František Max
Pohled na Prahu

Id: 162201

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 31,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 800

3 600

Detail

Antonín Hudeček - Lesy

Antonín Hudeček
Lesy

Id: 165214

tempera/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 163702

kresba/papír, rozměr ve výřezu 22 x 18 cm a 19,5 x 15,5 cm, signováno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Otakar Štáfl - Tulipány

Otakar Štáfl
Tulipány

Id: 161911

olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, volné v rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Alena Čermáková - Dívka s věnečkem

Alena Čermáková
Dívka s věnečkem

Id: 165103

akvarel/papír, rozměr 49 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Václav  Kozák - Krajina s kostelíkem

Václav Kozák
Krajina s kostelíkem

Id: 161912

olej/karton, rozměr 48 x 68 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Vlastimil Rada - Cikánka

Vlastimil Rada
Cikánka

Id: 163914

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 15 x 21 cm, signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:
500

3 200

Detail

Antonín  Procházka_ - Dívka s amforou

Antonín Procházka_
Dívka s amforou

Id: 165512

patinovaná sádra, celková výška s dřevěným podstavcem 45 cm, signováno, lokálně otřená patina, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Alois Hejl - Venkovský pohřeb

Alois Hejl
Venkovský pohřeb

Id: 161910

olej/deska, rozměr 22,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, zvlněný karton

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Sedící dívka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící dívka

Id: 165102

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 45 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

3 100

Detail

Ferdinand Kotvald - Zátiší s kyticí

Ferdinand Kotvald
Zátiší s kyticí

Id: 164901

olej/karton, rozměr ve výřezu 42 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Na molu pod mostem

Na molu pod mostem

Id: 166503

malba/karton, rozměr 40 x 32 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Angelo Jan Zeyer - Rušná ulice

Angelo Jan Zeyer
Rušná ulice

Id: 163410

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Josef Písecký (Liška) - Pod strání

Josef Písecký (Liška)
Pod strání

Id: 169001

olej/lepenka, rozměr 47,5 x 63 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, volné v rámu, barva na povrchu otřená

Vyvolávací cena:

2 900

Detail