Aukce L./2019
František Líbal
Prosluněný den
Id: 164302
pastel/papír, rozměr 32 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, velmi raná práce
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 700 Kč
František Max
Pohled na Prahu
Id: 162201
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 31,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 600 Kč
Antonín Hudeček
Lesy
Id: 165214
tempera/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 163702
kresba/papír, rozměr ve výřezu 22 x 18 cm a 19,5 x 15,5 cm, signováno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Otakar Štáfl
Tulipány
Id: 161911
olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, volné v rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 500 Kč
Alena Čermáková
Dívka s věnečkem
Id: 165103
akvarel/papír, rozměr 49 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Václav Kozák
Krajina s kostelíkem
Id: 161912
olej/karton, rozměr 48 x 68 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Vlastimil Rada
Cikánka
Id: 163914
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 15 x 21 cm, signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 200 Kč
Antonín Procházka_
Dívka s amforou
Id: 165512
patinovaná sádra, celková výška s dřevěným podstavcem 45 cm, signováno, lokálně otřená patina, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč
Alois Hejl
Venkovský pohřeb
Id: 161910
olej/deska, rozměr 22,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, zvlněný karton
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící dívka
Id: 165102
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 45 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 100 Kč
Ferdinand Kotvald
Zátiší s kyticí
Id: 164901
olej/karton, rozměr ve výřezu 42 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Na molu pod mostem
Id: 166503
malba/karton, rozměr 40 x 32 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Angelo Jan Zeyer
Rušná ulice
Id: 163410
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
Josef Písecký (Liška)
Pod strání
Id: 169001
olej/lepenka, rozměr 47,5 x 63 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, volné v rámu, barva na povrchu otřená
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč