Čas na serveru 18:35:15

Aukce L./2019

Karel Schadt - Zima

Karel Schadt
Zima

Id: 165205

olej/plátno, rozměr 65 x 74 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

22 500

Detail

Josef Jambor - Předjaří

Josef Jambor
Předjaří

Id: 165211

olej/plátno, rozměr 35 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno, volné v rámu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

90 000

Detail

Příhozy: 86

Zdeněk Hajný - Brána vykoupení

Zdeněk Hajný
Brána vykoupení

Id: 169702

malba/plátno, rozměr 21 x 27 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Příhozy: 68

Josef  Šíma - Z alba Paříž

Josef Šíma
Z alba Paříž

Id: 165301

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 52

Jan Honsa - Před bouří

Jan Honsa
Před bouří

Id: 165207

olej/karton, rozměr 45 x 55 cm, vpravo dole špatně čitelná signatura, oděrky na rámu, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Ota Janeček - Slunce v travách

Slunce v travách

Id: 170203

kombinovaná technika/pastel/kvaš, rozměr ve výřezu 23 x 29 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
8 000

13 000

Detail

Josef Lada - Na nábřeží

Josef Lada
Na nábřeží

Id: 163302

kolorovaná kresba/papír, rozměr listu 12,5 x 13,5 cm, nesignováno, paspartováno, nerámováno, volně loženo, reprodukováno v Humoristických listech 1916

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 57

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Krajina

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Krajina

Id: 166501

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

44 000

Detail

Příhozy: 55

Václav Radimský - Na Seině

Václav Radimský
Na Seině

Id: 165508

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, signováno vpravo dole,doba vzniku před rokem 1900, zcela mimořádné dílo z francouzského období, obraz i rám v původním nerestaurovaném stavu, přiloženy znalecké posudky PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
150 000

870 000

Detail

Příhozy: 105

Jan  Zrzavý - Dvě loďky a pět kamenů

Dvě loďky a pět kamenů

Id: 167001

černá křída/pastel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 40 cm, signováno vlevo dole celým jménem, vpravo dole monogram, na zadní straně přípis pravosti od autora, zaskleno, paspartováno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
20 000

260 000

Detail

Příhozy: 66

Oldřich Blažíček - Kytice

Oldřich Blažíček
Kytice

Id: 170106

olej/plátno/lepenka, rozměr 33 x 42 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
10 000

77 000

Detail

Příhozy: 62

František Kaván - Nový mlýn u Bojanova

František Kaván
Nový mlýn u Bojanova

Id: 170401

kombinovaná technika/tempera/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 31 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 500

71 000

Detail

Příhozy: 75

Karel Hofman - Kopcovitá krajina

Karel Hofman
Kopcovitá krajina

Id: 165202

olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

  Autor neurčen - Rybáři na břehu

Rybáři na břehu

Id: 163711

olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jaromír Sedláček - Hauptmann - Letní romance

Jaromír Sedláček - Hauptmann
Letní romance

Id: 168001

olej/plátno, rozměr 66 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail