Aukce L./2019
Antonie Brandeisová
Z Benátek
Id: 154910
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Vlastimil Beneš
Dům
Id: 161913
olej/karton, rozměr 12,5 x 16,5 cm, nesignováno, poškozený rám, popsáno na zadní straně včetně datace
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 58
Průvod artistů
Id: 163907
litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno, uprostřed věnování s datací, zaskleno, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
30 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 53
Kristian Kodet
Postavy
Id: 165901
malba/plátno/karton, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně osobní věnování, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
30 000 Kč
Jan Dědina
Nice
Id: 166703
olej/plátno/deska, rozměr 64 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, malba poškozena viz foto, volné v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Gustav Macoun
Les u Hostišova
Id: 169201
olej/karton, rozměr 68 x 83,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
29 555 Kč
Oblak
Id: 162501
reliéf cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, přiložen certifikát autorství díla vlastnoručně podepsaný autorem z ledna 2017, rok vzniku 1991, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 57
Karel Schadt
Povoz na cestě
Id: 165204
olej/plátno, rozměr 66 x 75 cm, signováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 52
Vít Skála
Rozkvetlý keř
Id: 165504
olej/lepenka, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 77
Jindřich Fürst
Cesta u řeky
Id: 166803
olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámování
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč
Vrba u rybníka
Id: 167805
olej/plátno, rozměr 41 x 51 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Václav Směšný - Barnet
Červená Lhota
Id: 168203
olej/plátno, rozměr 50 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 000 Kč
Josef Jambor
Chrpové pole
Id: 168002
olej/karton, rozměr cca 29 x 42 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč
Paul Ernstwilke
V přístavu
Id: 166808
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 63
František Daněk - Sedláček
Žně
Id: 165701
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, značně zaprášeno, volné plátno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč