Čas na serveru 12:21:20

Aukce L./2019

Antonie Brandeisová - Z Benátek

Antonie Brandeisová
Z Benátek

Id: 154910

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Vlastimil  Beneš - Dům

Vlastimil Beneš
Dům

Id: 161913

olej/karton, rozměr 12,5 x 16,5 cm, nesignováno, poškozený rám, popsáno na zadní straně včetně datace

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 58

Adolf Born - Průvod artistů

Průvod artistů

Id: 163907

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 50 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno, uprostřed věnování s datací, zaskleno, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 53

Kristian Kodet - Postavy

Kristian Kodet
Postavy

Id: 165901

malba/plátno/karton, rozměr 60 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, na zadní straně osobní věnování, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
7 500

30 000

Detail

Jan  Dědina - Nice

Jan Dědina
Nice

Id: 166703

olej/plátno/deska, rozměr 64 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, malba poškozena viz foto, volné v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Gustav Macoun - Les u Hostišova

Gustav Macoun
Les u Hostišova

Id: 169201

olej/karton, rozměr 68 x 83,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

29 555

Detail

Olbram Zoubek - Oblak

Oblak

Id: 162501

reliéf cín/zlato, rozměr 15 x 15 cm, signováno na zadní straně, přiložen certifikát autorství díla vlastnoručně podepsaný autorem z ledna 2017, rok vzniku 1991, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 57

Karel Schadt - Povoz na cestě

Karel Schadt
Povoz na cestě

Id: 165204

olej/plátno, rozměr 66 x 75 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 52

Vít Skála - Rozkvetlý keř

Vít Skála
Rozkvetlý keř

Id: 165504

olej/lepenka, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 77

Jindřich Fürst - Cesta u řeky

Jindřich Fürst
Cesta u řeky

Id: 166803

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámování

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

  Autor neurčen - Vrba u rybníka

Vrba u rybníka

Id: 167805

olej/plátno, rozměr 41 x 51 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Václav Směšný - Barnet - Červená Lhota

Josef Václav Směšný - Barnet
Červená Lhota

Id: 168203

olej/plátno, rozměr 50 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Josef Jambor - Chrpové pole

Josef Jambor
Chrpové pole

Id: 168002

olej/karton, rozměr cca 29 x 42 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Paul Ernstwilke - V přístavu

Paul Ernstwilke
V přístavu

Id: 166808

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 63

František Daněk - Sedláček - Žně

František Daněk - Sedláček
Žně

Id: 165701

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, značně zaprášeno, volné plátno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail