Čas na serveru 12:00:29

Aukce L./2019

Adolf Born - Lovec

Lovec

Id: 166810

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 27 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 17/40, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

František Pečínka - Mezi roubenkami

František Pečínka
Mezi roubenkami

Id: 166706

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 33 x 38 cm, signováno vlevo dole, otřený podpis, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 52

Jiří Žižka - Vinobraní

Jiří Žižka
Vinobraní

Id: 160501

malba/karton, rozměr 49 x 49 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Sedící dívka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Sedící dívka

Id: 165102

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 45 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

3 100

Detail

Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 166001

olej/karton, rozměr 52 x 69,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Zahel - Na břehu

Adolf Zahel
Na břehu

Id: 165519

olej/plátno, rozměr 43,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Vít Skála - Rozkvetlý keř

Vít Skála
Rozkvetlý keř

Id: 165504

olej/lepenka, rozměr 24 x 34 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 77

  Autor neurčen - Pohled na Jáchymov

Pohled na Jáchymov

Id: 165530

olej/plátno, rozměr 47 x 71 cm, signováno uprostřed dole, datováno, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jaroslav Herbst - Dědibaby

Jaroslav Herbst
Dědibaby

Id: 150308

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, zničený rám

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Václav  Kozák - Krajina s kostelíkem

Václav Kozák
Krajina s kostelíkem

Id: 161912

olej/karton, rozměr 48 x 68 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Ferdinand Kotvald - Zátiší s kyticí

Ferdinand Kotvald
Zátiší s kyticí

Id: 164901

olej/karton, rozměr ve výřezu 42 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Hofman - Podzimní procházka

Karel Hofman
Podzimní procházka

Id: 166302

olej/karton, rozměr 33 x 33 cm, signováno vlevo dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Žně

Neznačeno
Žně

Id: 165529

olej/plátno, rozměr 49,5 x 70 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

10 500

Detail

Jan  Dědina - Nice

Jan Dědina
Nice

Id: 166703

olej/plátno/deska, rozměr 64 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, malba poškozena viz foto, volné v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

František Líbal - Podzimní rybník

František Líbal
Podzimní rybník

Id: 164301

olej//plátno/karton, rozměr 24 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Příhozy: 52