Čas na serveru 16:52:48

Aukce XLVII./2018

Jaroslav Veris (Zamazal) - U cesty

Jaroslav Veris (Zamazal)
U cesty

Id: 139914

olej/karton, rozměr 40 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Drahoslav Šolta - Město v červeném

Drahoslav Šolta
Město v červeném

Id: 139930

olej/plátno, rozměr 100 x 114 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
6 000

7 000

Detail

Ota Bubeníček - Mladá Vožice

Ota Bubeníček
Mladá Vožice

Id: 144003

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 27 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 300

Detail

Jaroslav Ronek - Chalupa pod skalou

Jaroslav Ronek
Chalupa pod skalou

Id: 144601

olej/plátno, rozměr 63 x 71 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený rám i obraz

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

František Daněk - Sedláček - Zímní motiv

František Daněk - Sedláček
Zímní motiv

Id: 143901

olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, obraz lokálně poškozen v pravém spodním rohu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

Jaro Procházka - Paříž

Jaro Procházka
Paříž

Id: 144302

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 15 x 24 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Autor neurčen - Pod Tatrami

Pod Tatrami

Id: 131501

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 65 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu i v malbě

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Rudolf  Walter - Letní den

Rudolf Walter
Letní den

Id: 144703

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
700

3 300

Detail

Jiří Horník - Pohádkový motiv

Jiří Horník
Pohádkový motiv

Id: 144001

olej/sololit, rozměr 31 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Otakar Štembera - Kohoutí zápasy

Otakar Štembera
Kohoutí zápasy

Id: 144501

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 87 cm, signováno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Ota Bubeníček - Z jižních Čech

Ota Bubeníček
Z jižních Čech

Id: 145002

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

15 100

Detail

Josef Procházka - V lese

Josef Procházka
V lese

Id: 142403

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Orání

Vojtěch Sedláček
Orání

Id: 143603

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 58,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Drtikol - Krajina

František Drtikol
Krajina

Id: 145004

olej/dřevo, rozměr 17,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 144202

olej/plátno, rozměr 21 x 26 cm, signováno monogramem AP, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail