Čas na serveru 19:17:48

Aukce XLVII./2018

Alois Bubák - Horská řeka

Alois Bubák
Horská řeka

Id: 143137

olej/plátno, rozměr 72 x 111 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v nečištěném původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
60 000

900 000

Detail

Příhozy: 161

Václav Radimský - Potok v Giverny v zimě

Václav Radimský
Potok v Giverny v zimě

Id: 143803

olej/plátno, rozměr 50 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, přiloženy písemné znalecké posudky PhDr. N. Blažíčkové-Horové a PhDr. M. Zachaře, PO

Vyvolávací cena:
50 000

480 000

Detail

Příhozy: 103

August Bedřich Piepenhagen - Horská krajina s jezerem

August Bedřich Piepenhagen
Horská krajina s jezerem

Id: 145502

olej/lepenka, rozměr 27 x 35 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na původním rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
15 000

260 000

Detail

Příhozy: 80

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 144510

bronzová plastika, celková výška včetně podstavce 28,5 cm, celková délka včetně podstavce 52 cm, signováno na podstavci O. Švec, původní majitel získal jako cenu v automobilové ralley na počátku 80. let

Vyvolávací cena:
30 000

250 000

Detail

Příhozy: 60

Jan  Zrzavý - Korálový ostrov

Korálový ostrov

Id: 148303

kresba barevnými křídami a bělobou, viditelný rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně popis a datace, ojediněle se vyskytující téma, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
25 000

235 900

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 107

Olbram Zoubek - Hygie II

Hygie II

Id: 143701

bronzová plastika/zlato, celková výška 52 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 2007, autorský odlitek, přiloženo písemné potvrzení o pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

230 000

Detail

Příhozy: 82

Leon Augustin Lhermitte - Podvečerní návrat

Leon Augustin Lhermitte
Podvečerní návrat

Id: 147517

olej/plátno, rozměr 54,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
40 000

210 000

Detail

Příhozy: 55

Antonín Chittussi - Motiv z venkova

Antonín Chittussi
Motiv z venkova

Id: 144511

olej/dřevěná deska, rozměr 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
25 000

205 000

Detail

Příhozy: 66

Jan  Zrzavý - Tři loďky a pět kamenů

Tři loďky a pět kamenů

Id: 148306

kombinovaná technika/papír, viditelný rozměr 19 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole monogram, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, bude přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
22 000

195 000

Detail

Příhozy: 69

Otakar Lebeda - Tůň pod břízami

Otakar Lebeda
Tůň pod břízami

Id: 141513

olej/plátno, rozměr 60 x 48 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba drobným protržením, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

145 000

Detail

Příhozy: 93

Josef Navrátil - Stavení v horách

Josef Navrátil
Stavení v horách

Id: 145708

olej/plátno, rozměr 18,5 x 26 cm, nesignováno, značeno tužkou na blindrámu na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
11 000

141 000

Detail

Příhozy: 53

František Kaván - Jaro v Libuni

František Kaván
Jaro v Libuni

Id: 145512

olej/karton, rozměr 45 x 55 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

140 000

Detail

Příhozy: 90

Josef Jíra - Z Rokytnice

Josef Jíra
Z Rokytnice

Id: 146105

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Detail

Příhozy: 84

Josef Jíra - Předjaří v Podzámčí (Sněženky)

Josef Jíra
Předjaří v Podzámčí (Sněženky)

Id: 144804

olej/plátno, rozměr 45 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
18 000

130 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 87

Emil Filla - U Vojnic

Emil Filla
U Vojnic

Id: 145423

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr 32,5 x 80 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
8 000

130 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 105