Čas na serveru 11:45:32

Aukce XLVII./2018

Karel Langer - Kvetoucí meze

Karel Langer
Kvetoucí meze

Id: 147202

Vyvolávací cena:
12 000

110 000

Detail

Příhozy: 98

Zdeněk Burian - Plesiadapis gidleyi

Zdeněk Burian
Plesiadapis gidleyi

Id: 145435

tempera/papír, rozměr ve výřezu 35 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno z obou stran, rámováno

Vyvolávací cena:
8 000

105 000

Detail

Příhozy: 90

Zdeněk Burian - Medvědí rodinka

Zdeněk Burian
Medvědí rodinka

Id: 145436

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
20 000

98 000

Detail

Příhozy: 67

Julius Mařák - Lesní bystřina

Julius Mařák
Lesní bystřina

Id: 148101

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

80 000

Detail

Příhozy: 64

Ota Bubeníček - Společnost u vody

Ota Bubeníček
Společnost u vody

Id: 144902

Vyvolávací cena:
11 000

78 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 73

Otakar Lebeda - Cesta

Otakar Lebeda
Cesta

Id: 145503

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 32 cm, singováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
30 000

77 000

Detail

Příhozy: 48

Boris Jirků - Úžas z dospívání

Boris Jirků
Úžas z dospívání

Id: 149403

malba/sololit, rozměr včetně autorského rámování 118 x 88 cm, signováno vpravo dole

Vyvolávací cena:
11 000

66 666

Detail

  Neznačeno - Motiv z Kameniček

Neznačeno
Motiv z Kameniček

Id: 144508

olej/karton, rozměr 38 x 46 cm, dekorativně adjustováno, přiložen originální účet z roku 1998 a kopie posouzení PhDr. J. Nízkého, ve kterém se přiklání k autorství Antonína Slavíčka

Vyvolávací cena:
8 000

64 000

Detail

Příhozy: 56

Karel Souček (Bor) - Don Quichotte

Karel Souček (Bor)
Don Quichotte

Id: 146305

olej/karton, rozměr 74 x 78,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

61 100

Detail

Hugo Ullik - Hradní vyjížďka

Hugo Ullik
Hradní vyjížďka

Id: 145705

olej/plátno, rozměr 37 x 48 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
12 000

61 000

Detail

Příhozy: 51

Pravoslav Kotík - Ženy v lázni

Pravoslav Kotík
Ženy v lázni

Id: 145901

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, PO

Vyvolávací cena:
20 000

61 000

Detail

Leopold Brunner - Zátiší s kyticí

Leopold Brunner
Zátiší s kyticí

Id: 145601

olej/dřevo, rozměr 76 x 60 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz prasklý, značně zašpiněný

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 72

Zdeněk Sýkora - Struktura

Zdeněk Sýkora
Struktura

Id: 129505

razítky ručně tištěná struktura/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Jaroslav Panuška - Zima v horách

Jaroslav Panuška
Zima v horách

Id: 145511

Vyvolávací cena:
6 000

56 000

Detail

Příhozy: 57

Zdeněk Burian - Nejvěrnější kamarád

Zdeněk Burian
Nejvěrnější kamarád

Id: 131510

olej/překližka, rozměr 53 x 36 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz nerestaurován, jedná se o návrh na obálku ke knize Jakuba Honnera "Nejvěrnější kamarád", nakl. Jos. Hokr, Praha 1948

Vyvolávací cena:
11 000

55 800

Detail

Příhozy: 51