Aukce XLVII./2018
Karel Langer
Kvetoucí meze
Id: 147202
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 98
Zdeněk Burian
Plesiadapis gidleyi
Id: 145435
tempera/papír, rozměr ve výřezu 35 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno z obou stran, rámováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 90
Zdeněk Burian
Medvědí rodinka
Id: 145436
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
98 000 Kč
Příhozy: 67
Julius Mařák
Lesní bystřina
Id: 148101
olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 64
Ota Bubeníček
Společnost u vody
Id: 144902
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
78 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 73
Otakar Lebeda
Cesta
Id: 145503
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 32 cm, singováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 48
Boris Jirků
Úžas z dospívání
Id: 149403
malba/sololit, rozměr včetně autorského rámování 118 x 88 cm, signováno vpravo dole
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
66 666 Kč
Neznačeno
Motiv z Kameniček
Id: 144508
olej/karton, rozměr 38 x 46 cm, dekorativně adjustováno, přiložen originální účet z roku 1998 a kopie posouzení PhDr. J. Nízkého, ve kterém se přiklání k autorství Antonína Slavíčka
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 56
Karel Souček (Bor)
Don Quichotte
Id: 146305
olej/karton, rozměr 74 x 78,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 80, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
61 100 Kč
Hugo Ullik
Hradní vyjížďka
Id: 145705
olej/plátno, rozměr 37 x 48 cm, nesignováno, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 51
Pravoslav Kotík
Ženy v lázni
Id: 145901
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, PO
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
61 000 Kč
Leopold Brunner
Zátiší s kyticí
Id: 145601
olej/dřevo, rozměr 76 x 60 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz prasklý, značně zašpiněný
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 72
Zdeněk Sýkora
Struktura
Id: 129505
razítky ručně tištěná struktura/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
56 000 Kč
Jaroslav Panuška
Zima v horách
Id: 145511
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 57
Zdeněk Burian
Nejvěrnější kamarád
Id: 131510
olej/překližka, rozměr 53 x 36 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz nerestaurován, jedná se o návrh na obálku ke knize Jakuba Honnera "Nejvěrnější kamarád", nakl. Jos. Hokr, Praha 1948
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
55 800 Kč
Příhozy: 51