Čas na serveru 11:55:57

Aukce XLVII./2018

Josef Písecký (Liška) - Bárky

Josef Písecký (Liška)
Bárky

Id: 145801

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Bohumír Dvorský - Zátiší

Bohumír Dvorský
Zátiší

Id: 145507

olej/karton, rozměr 60 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 700

Detail

  Neznačeno - Portrét šlechtice

Neznačeno
Portrét šlechtice

Id: 145101

olej/plátno, rozměr oválu 64 x 52 cm, dekorativní rám poškozený, kvalitní práce z konce 19. století

Vyvolávací cena:

18 600

Detail

František Drtikol - Krajina

František Drtikol
Krajina

Id: 145004

olej/dřevo, rozměr 17,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Emanuel Hosperger - Moře

Emanuel Hosperger
Moře

Id: 143141

olej/plátno, rozměr 35 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám i obraz

Vyvolávací cena:
700

18 500

Detail

Příhozy: 76

Ferdinand Kotvald - Viniční ulice v Praze

Ferdinand Kotvald
Viniční ulice v Praze

Id: 146101

olej/karton, rozměr 25 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Ferdinand Engelmüller - Praha na večer

Ferdinand Engelmüller
Praha na večer

Id: 146304

olej/karton, rozměr 37 x 29 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Josef Velčovský - Solné jezero v Namibii

Josef Velčovský
Solné jezero v Namibii

Id: 147002

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

18 500

Detail

Antonín Hudeček - Tatry

Antonín Hudeček
Tatry

Id: 147601

olej/karton, rozměr 50 x 73 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Adolf Born - Pod vodou

Pod vodou

Id: 148902

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 26 x 34,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 000

18 100

Detail

Emil Filla - Z cyklu Herakles

Emil Filla
Z cyklu Herakles

Id: 143802

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 31,5 cm, signováno v tisku i rukou s datací vpravo dole, vlevo dole 3/30, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno u fy "Brůžek", PO

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

František Drtikol - Kytice

František Drtikol
Kytice

Id: 149501

olej/překližka, rozměr 32 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Karl Raupp - V bouři

Karl Raupp
V bouři

Id: 149502

olej/karton, rozměr 22 x 39 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, lokální oděrky na obraze

Vyvolávací cena:

17 200

Detail

Roman Havelka - Podzimní nálada

Roman Havelka
Podzimní nálada

Id: 145504

olej/karton, rozměr 26 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Josef Hubáček - Na kraji vesnice

Josef Hubáček
Na kraji vesnice

Id: 147302

olej/plátno podloženo karton, rozměr 35 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail