Aukce XLVII./2018
Josef Písecký (Liška)
Bárky
Id: 145801
olej/plátno/karton, rozměr 49 x 59 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 000 Kč
Bohumír Dvorský
Zátiší
Id: 145507
olej/karton, rozměr 60 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 700 Kč
Neznačeno
Portrét šlechtice
Id: 145101
olej/plátno, rozměr oválu 64 x 52 cm, dekorativní rám poškozený, kvalitní práce z konce 19. století
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 600 Kč
František Drtikol
Krajina
Id: 145004
olej/dřevo, rozměr 17,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 500 Kč
Emanuel Hosperger
Moře
Id: 143141
olej/plátno, rozměr 35 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám i obraz
Vyvolávací cena:
700 Kč
18 500 Kč
Příhozy: 76
Ferdinand Kotvald
Viniční ulice v Praze
Id: 146101
olej/karton, rozměr 25 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
18 500 Kč
Ferdinand Engelmüller
Praha na večer
Id: 146304
olej/karton, rozměr 37 x 29 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 500 Kč
Josef Velčovský
Solné jezero v Namibii
Id: 147002
akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
18 500 Kč
Antonín Hudeček
Tatry
Id: 147601
olej/karton, rozměr 50 x 73 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč
Pod vodou
Id: 148902
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 26 x 34,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
18 100 Kč
Emil Filla
Z cyklu Herakles
Id: 143802
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 31,5 cm, signováno v tisku i rukou s datací vpravo dole, vlevo dole 3/30, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno u fy "Brůžek", PO
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč
František Drtikol
Kytice
Id: 149501
olej/překližka, rozměr 32 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč
Karl Raupp
V bouři
Id: 149502
olej/karton, rozměr 22 x 39 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, lokální oděrky na obraze
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 200 Kč
Roman Havelka
Podzimní nálada
Id: 145504
olej/karton, rozměr 26 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč
Josef Hubáček
Na kraji vesnice
Id: 147302
olej/plátno podloženo karton, rozměr 35 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč