Aukce XLVII./2018
Madame Reversible
Id: 147519
litografie/papír, rozměr ve výřezu 37 x 36,5 cm, signováno a popsáno viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
František Tichý
Hlava černocha
Id: 145420
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
9 000 Kč
Neznačeno
Zátiší s rybami
Id: 145425
olej/plátno/karton, rozměr 20 x 30 cm, přípis na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Lodě na horizontu
Id: 146308
kvaš/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, drobné oděrky v malbě, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 000 Kč
Augustin Satra
Rybářská bašta
Id: 146601
olej/karton, rozměr 17 x 30 cm, nesignováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 800 Kč
Anton Hlavacek
Park ve Znojmě
Id: 146603
kombinovaná technika/pastel/lepenka, rozměr 31 x 46,5 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 600 Kč
Rudolf Walter
Okraj vesnice
Id: 144701
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 500 Kč
Příhozy: 49
Bohuslav Dvořák
Léto
Id: 147602
olej/karton, rozměr 24 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 500 Kč
František Líbal
Pohled na rybník
Id: 145903
olej/karton, rozměr 20 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu, PO
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 500 Kč
Rudolf Kremlička
Cesta alejí
Id: 145449
kresba tužka/papír, rozměr ve výřezu 31 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, kresba lokálně poškozena malou skvrnou
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 333 Kč
Gustav Böhm
San Tropez
Id: 145201
olej/karton, rozměr 24 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v obraze
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 100 Kč
Studie hroznů
Id: 141510
akravel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 18 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
Stanislav Hudeček
Podzim
Id: 145301
olej/karton, rozměr 45 x 68 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 000 Kč
Zdeněk Burian
Z kláštera
Id: 145448
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 46,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 000 Kč
Kalendář Medela/3
Id: 146203
fotografie, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, fotografie lehce pomačkána, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 600 Kč