Čas na serveru 23:57:19

Aukce XLVII./2018

Viktor Barvitius - Konvolut dvou kusů

Viktor Barvitius
Konvolut dvou kusů

Id: 145421

kombinovaná technika/papír, rozměr každého v dekorativním výřezu 21 x 21 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozené rámy

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jiří Anderle - Madame Reversible

Madame Reversible

Id: 147519

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37 x 36,5 cm, signováno a popsáno viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František  Tichý - Hlava černocha

František Tichý
Hlava černocha

Id: 145420

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

9 000

Detail

  Neznačeno - Zátiší s rybami

Neznačeno
Zátiší s rybami

Id: 145425

olej/plátno/karton, rozměr 20 x 30 cm, přípis na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Lodě na horizontu

Josef Písecký (Liška)
Lodě na horizontu

Id: 146308

kvaš/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, drobné oděrky v malbě, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Augustin Satra - Rybářská bašta

Augustin Satra
Rybářská bašta

Id: 146601

olej/karton, rozměr 17 x 30 cm, nesignováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

8 800

Detail

Anton Hlavacek - Park ve Znojmě

Anton Hlavacek
Park ve Znojmě

Id: 146603

kombinovaná technika/pastel/lepenka, rozměr 31 x 46,5 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 200

8 600

Detail

Rudolf  Walter - Okraj vesnice

Rudolf Walter
Okraj vesnice

Id: 144701

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Příhozy: 49

Bohuslav Dvořák - Léto

Bohuslav Dvořák
Léto

Id: 147602

olej/karton, rozměr 24 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Líbal - Pohled na rybník

František Líbal
Pohled na rybník

Id: 145903

olej/karton, rozměr 20 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu, PO

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Rudolf Kremlička - Cesta alejí

Rudolf Kremlička
Cesta alejí

Id: 145449

kresba tužka/papír, rozměr ve výřezu 31 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, kresba lokálně poškozena malou skvrnou

Vyvolávací cena:

8 333

Detail

Gustav Böhm - San Tropez

Gustav Böhm
San Tropez

Id: 145201

olej/karton, rozměr 24 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v obraze

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

  Autor neurčen - Studie hroznů

Studie hroznů

Id: 141510

akravel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 18 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
8 000

8 000

Detail

Stanislav Hudeček - Podzim

Stanislav Hudeček
Podzim

Id: 145301

olej/karton, rozměr 45 x 68 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Zdeněk Burian - Z kláštera

Zdeněk Burian
Z kláštera

Id: 145448

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 46,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail