Čas na serveru 16:00:07

Aukce XLVII./2018

Jan Saudek - Kalendář Medela/4

Kalendář Medela/4

Id: 146204

fotografie, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, signováno vpravo dole Jan Saudek, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Neznačeno - Vysoká oblaka

Neznačeno
Vysoká oblaka

Id: 146501

olej/karton, rozměr 30 x 38 cm, Mařákova škola kolem roku 1910, lehce poškozený rám, lokální oděrky na obrazu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jaromír Kunc - Na okraji pole

Jaromír Kunc
Na okraji pole

Id: 145442

olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Louis Van Engelen - Na okraji lesa

Louis Van Engelen
Na okraji lesa

Id: 145415

olej/plátno/podloženo dřevem, rozměr 36 x 56 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Pavel Vavrys - Stromořadí u řeky

Pavel Vavrys
Stromořadí u řeky

Id: 146804

olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Jaroslav Horejc - J. A. Komenský

Jaroslav Horejc
J. A. Komenský

Id: 141504

pálená hlína, rozměr včetně dřevného podstavce 26,5 x 26,5 x 17 cm, signováno na soše, na plastice chybí drobný fragment

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Karel Liebscher - Městečko s řekou

Karel Liebscher
Městečko s řekou

Id: 145409

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, pasparta poškozena

Vyvolávací cena:
1 700

4 100

Detail

  Autor neurčen - Na zápraží

Na zápraží

Id: 145427

olej/karton, rozměr 33 x 24 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, provenience Rusko

Vyvolávací cena:
800

Detail

Arnošt Paderlík - Zátiší

Arnošt Paderlík
Zátiší

Id: 146802

olej/plátno, rozměr 29 x 39 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 400

Detail

František X. Diblík - U rybníka

František X. Diblík
U rybníka

Id: 147603

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jan Rapin - Eva

Jan Rapin
Eva

Id: 148601

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, signováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

21 001

Detail

František Jiroudek - Herečky v šatně

František Jiroudek
Herečky v šatně

Id: 146701

olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, popsáno a signováno na zadní straně, na zadní straně výstavní štítek

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 48

Jiří Procházka - Zátiší

Jiří Procházka
Zátiší

Id: 146104

olej/plátno, rozměr 40 x 85 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

  Neznačeno - Ve stáji

Neznačeno
Ve stáji

Id: 145428

olej/plátno, rozměr 57 x 72 cm, poškozená malba, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na poli

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 145430

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 66