Aukce XLVII./2018
Otakar Číla
Benáres
Id: 147402
olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, signováno vlevo dole, oděrky na novodobém rámování
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč
Jiří (Georg) Holub
Strom u řeky
Id: 131506
olej/plátno, rozměr 47 x 68 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
16 000 Kč
Jaroslav Vožniak
Kompozice
Id: 144901
olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, nesignováno, autorsky olištováno, PO
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč
Maják Le Havre
Id: 145706
olej/plátno, rozměr 27 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč
Kalendář Medela/8
Id: 146208
fotografie, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, signováno vlevo dole Jan Saudek, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Vánoční přání
Id: 145408
kombinované dílo Františka Tichého a Jiřího Anderleho, suchá jehla/kresba, velikost listu 20,5 x 31,5 cm, signováno, datováno zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč
Adolf Zábranský
Čertova tchýně
Id: 149201
podmalba na skle, rozměr malby 32,5 x 45 cm, nesignováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 700 Kč
Rybáři
Id: 144202
olej/plátno, rozměr 21 x 26 cm, signováno monogramem AP, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč
Jaroslav Panuška
K večeru
Id: 145501
olej/karton, rozměr 35 x 25 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč
Louis Van Engelen
Konvolut dvou kusů
Id: 145444
olej/karton, rozměr 24 x 34,5 cm a 23 x 34 cm, signováno vždy vpravo dole, oděrky na rámech
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč
Ota Bubeníček
Z jižních Čech
Id: 145002
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 100 Kč
Milenci
Id: 148302
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 27 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, publikováno v soupisu díla: Václav Špála - Mezi avantgardou a živobytím, pod číslem 201b, str. 235 (tisk k 50.tým narozeninám V. Špály, 10 grafických listů nákladem 20ti kusů)
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 500 Kč
Jiří Lacina
Déšť
Id: 145303
malba/sololit, rozměr 100 x 140 cm, nesignováno, autorsky olištováno, oděrky na rámu, původní stav, přiloženo přípis rodiny o pravosti původu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 000 Kč
Ota Bubeníček
Chaloupky u lesa
Id: 146307
olej/karton, rozměr 34, x 49 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám,
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
Julius Mařák
Ulička
Id: 148901
kresba/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, výstavní razítko na zadní straně, původní paspartování, zasklení a rámování
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 000 Kč