Čas na serveru 22:27:41

Aukce XLVII./2018

Otakar Číla - Benáres

Otakar Číla
Benáres

Id: 147402

olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, signováno vlevo dole, oděrky na novodobém rámování

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jiří (Georg) Holub - Strom u řeky

Jiří (Georg) Holub
Strom u řeky

Id: 131506

olej/plátno, rozměr 47 x 68 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
8 000

16 000

Detail

Jaroslav Vožniak - Kompozice

Jaroslav Vožniak
Kompozice

Id: 144901

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, nesignováno, autorsky olištováno, PO

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

  Autor neurčen - Maják Le Havre

Maják Le Havre

Id: 145706

olej/plátno, rozměr 27 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jan Saudek - Kalendář Medela/8

Kalendář Medela/8

Id: 146208

fotografie, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, signováno vlevo dole Jan Saudek, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jiří Anderle - Vánoční přání

Vánoční přání

Id: 145408

kombinované dílo Františka Tichého a Jiřího Anderleho, suchá jehla/kresba, velikost listu 20,5 x 31,5 cm, signováno, datováno zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Adolf Zábranský - Čertova tchýně

Adolf Zábranský
Čertova tchýně

Id: 149201

podmalba na skle, rozměr malby 32,5 x 45 cm, nesignováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 700

Detail

  Autor neurčen - Rybáři

Rybáři

Id: 144202

olej/plátno, rozměr 21 x 26 cm, signováno monogramem AP, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jaroslav Panuška - K večeru

Jaroslav Panuška
K večeru

Id: 145501

olej/karton, rozměr 35 x 25 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Louis Van Engelen - Konvolut dvou kusů

Louis Van Engelen
Konvolut dvou kusů

Id: 145444

olej/karton, rozměr 24 x 34,5 cm a 23 x 34 cm, signováno vždy vpravo dole, oděrky na rámech

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Ota Bubeníček - Z jižních Čech

Ota Bubeníček
Z jižních Čech

Id: 145002

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

15 100

Detail

Václav Špála - Milenci

Milenci

Id: 148302

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 27 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, publikováno v soupisu díla: Václav Špála - Mezi avantgardou a živobytím, pod číslem 201b, str. 235 (tisk k 50.tým narozeninám V. Špály, 10 grafických listů nákladem 20ti kusů)

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jiří Lacina - Déšť

Jiří Lacina
Déšť

Id: 145303

malba/sololit, rozměr 100 x 140 cm, nesignováno, autorsky olištováno, oděrky na rámu, původní stav, přiloženo přípis rodiny o pravosti původu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Ota Bubeníček - Chaloupky u lesa

Ota Bubeníček
Chaloupky u lesa

Id: 146307

olej/karton, rozměr 34, x 49 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám,

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Julius Mařák - Ulička

Julius Mařák
Ulička

Id: 148901

kresba/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, výstavní razítko na zadní straně, původní paspartování, zasklení a rámování

Vyvolávací cena:

14 000

Detail