Aukce XLVII./2018
Josef M. Černovický
Motiv z Mostaru
Id: 149101
olej/plátno, rozměr 65 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Franta Volf
Vesnička
Id: 143145
olej/plátno, rozměr 81 x 66 cm, signováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 100 Kč
Chrám sv. Víta
Id: 145402
olej/plátno, rozměr 82 x 77 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 000 Kč
Charles Thomas Bale
Zátiší
Id: 145704
olej/plátno, rozměr 35,5 x 45,5 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno/rentoilováno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Josef Jelínek
Rozkvetlý park
Id: 146602
olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 03, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
5 000 Kč
Jiří Horník
Pohádkový motiv
Id: 144001
olej/sololit, rozměr 31 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 900 Kč
Franta Volf
Staré chalupy
Id: 143142
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 800 Kč
Jan Štursa
Melancholické děvče
Id: 141502
pálená hlína, celková výška 21 cm, signováno na podstavci, lokálně otřená polychromie
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 600 Kč
Anton Pick
Alpský motiv
Id: 145429
olej/plátno, rozměr 37 x 58 cm, signováno vlevo dole pseudonymem, značně poškozený rám, poškozená malba, volné v rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Otakar Hůrka
Zimní potok
Id: 147605
olej/překližka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 500 Kč
Vysoké stromy
Id: 144503
olej/plátno, rozměr 85 x 117 cm, signováno vpravo dole s datací, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 323 Kč
Jiří Bakala
Hmota
Id: 139934
olej/plátno, rozměr 105 x 74 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 300 Kč
Antonín Procházka_
Dívka s amforou
Id: 146001
patinovaná sádra, celková výška 41,5 cm, signováno na podstavci, lokálně otřená barva
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 300 Kč
Petr Jaroš
Partie ze staré Prahy Emauz
Id: 145446
olej/plátno/karton, rozměr 38,5 X 51 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 300 Kč
Otakar Hůrka
Rozkvetlý den
Id: 145310
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně znečištěno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 300 Kč