Čas na serveru 12:42:48

Aukce XLVII./2018

Josef M. Černovický - Motiv z Mostaru

Josef M. Černovický
Motiv z Mostaru

Id: 149101

olej/plátno, rozměr 65 x 55 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Franta Volf - Vesnička

Franta Volf
Vesnička

Id: 143145

olej/plátno, rozměr 81 x 66 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

5 100

Detail

  Autor neurčen - Chrám sv. Víta

Chrám sv. Víta

Id: 145402

olej/plátno, rozměr 82 x 77 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Charles Thomas Bale - Zátiší

Charles Thomas Bale
Zátiší

Id: 145704

olej/plátno, rozměr 35,5 x 45,5 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno/rentoilováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jelínek - Rozkvetlý park

Josef Jelínek
Rozkvetlý park

Id: 146602

olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 03, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
1 600

Detail

Jiří Horník - Pohádkový motiv

Jiří Horník
Pohádkový motiv

Id: 144001

olej/sololit, rozměr 31 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Franta Volf - Staré chalupy

Franta Volf
Staré chalupy

Id: 143142

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Jan Štursa - Melancholické děvče

Jan Štursa
Melancholické děvče

Id: 141502

pálená hlína, celková výška 21 cm, signováno na podstavci, lokálně otřená polychromie

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Anton Pick - Alpský motiv

Anton Pick
Alpský motiv

Id: 145429

olej/plátno, rozměr 37 x 58 cm, signováno vlevo dole pseudonymem, značně poškozený rám, poškozená malba, volné v rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Zimní potok

Otakar Hůrka
Zimní potok

Id: 147605

olej/překližka, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Vysoké stromy

Vysoké stromy

Id: 144503

olej/plátno, rozměr 85 x 117 cm, signováno vpravo dole s datací, rámováno

Vyvolávací cena:

4 323

Detail

Jiří Bakala - Hmota

Jiří Bakala
Hmota

Id: 139934

olej/plátno, rozměr 105 x 74 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Antonín  Procházka_ - Dívka s amforou

Antonín Procházka_
Dívka s amforou

Id: 146001

patinovaná sádra, celková výška 41,5 cm, signováno na podstavci, lokálně otřená barva

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Petr Jaroš - Partie ze staré Prahy Emauz

Petr Jaroš
Partie ze staré Prahy Emauz

Id: 145446

olej/plátno/karton, rozměr 38,5 X 51 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

4 300

Detail

Otakar Hůrka - Rozkvetlý den

Otakar Hůrka
Rozkvetlý den

Id: 145310

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně znečištěno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail